ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 16:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,91
1.437
30
47,70
48,20
-1,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

***obrisano***

hvala, zgubi, samo iskreno (kao i uvijek) prenosim mišljenje nekih ljudi koji čak i osobno poznaju tu ekipu, a i sami su u brodarstvu…
Što se tiče Techmana, cijenim njegovu stručnost u svom poslu, a dao je i mnoge zanimljive informacije iz prve ruke u ovom području…

trenutna cijena 2670kn, +4,86%, promet 834.374,90kn, jel to poceo rast ili je to samo kratko sunce prije ponovne oluje…

Sta mislite dokle ce rasti?

IVICA-P-A


trenutna cijena 2670kn, +4,86%, promet 834.374,90kn, jel to poceo rast ili je to samo kratko sunce prije ponovne oluje…

Sta mislite dokle ce rasti?


rast ce do 2750 mozda i odmah trejderi prodaja,,,,,i onda jos jedan val padamo…do 2300-2400. p.s. ja nakrcan na 2800 tako da ne drukam..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mozes li nas poštedjeti ovakvih postova, ili mislis da je jako vazno jesi li ti vani ili unutra

Tebe da, nemoj ih čitat jer ja za razliku od nekih na forumu kažem šta napravim i nakon toga sam spreman raspravljati ko je bio u pravu i zašto je šta napravio. Što se tiće daljnje komunikacije i postova molio bi Vas da me Vi ignorirate.

Za ostale,

Znam žao mi je kaj sam samo kratio na višim cjenama i ali sa obzirom na ulaz od 21xx, čekao sam da vidim otpor na 3800 pa me malo začudilo kad je pao ispod. Sada smatram da će i dalje Crobex padat pa eto i razlog zašto sam prodao. Sad ću još dalje vidit kamo čemo…

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ATPL nema niti misli kupiti RO-RO brodove, premda im ide jako loše sa bulkerima, moš mislit. No, prošle godine sam u Alžiru vidio jedan RO-RO brod čini mi se Lošinjske plovidbe, pa ako ti odgovara izvrši prekrcaj.
Inače, stranci ti vole privatizacije na RH način, pa dopuštam mogućnost da preko "nekih fondova" ulaze u JDPL ali tamo je već prisutan PD.
Ako misliš da će netko voziti žito npr. iz USA ili Argetnine preko bare u teškoj si zabludi, a interes za bulkere pokazuju naručitelji što nikad nisu robu vozili morskim putem, tek toliko o RO-RO. Uostalom pogledaj što se događa na marketu sa starim kamionima i starim brodovima, second hand market za brodove nikad nije bio jači, a cijene što postižu brodovi ukazuju da su naručitelji sigurni u dobru zaradu.

[/quote]
Ma želio sam ukazati da nitko neće veće količine rasutog tereta preko oceana voziti Ro RO brodovima kako je netko sugerirao na forumu, već isključivo bulkerima, no malo sam se zaigrao riječima, sorry.
Kažu da i ovi mali brodovi Mokošica i onaj drugi dobro brode i ostvaruju solidnu dobit sukladnu tonaži, a najveći dobinik potresa u Kini, što je morbidno ali je životno, mogla bi biti flota teških tereta. Zna li netko na forumu vozarine za 4 teškaša od ATPL?
Uprava bi nas mogla iznenaditi sa Ugovorom za 4 nova handy broda sa Dalekog istoka, isporuka 2012, no kako je burza reagirala na 4 panamaxa ništa se značajno tu neće promjeniti do jeseni i objave rezultata za 3Q.


rast ce do 2750 mozda i odmah trejderi prodaja,,,,,i onda jos jedan val padamo…do 2300-2400. p.s. ja nakrcan na 2800 tako da ne drukam..
[/quote]
Ja isto na 2800, a i meni se cini da necu tako brzo u plus [cry]

IVICA-P-A



ja do kraja vani iz ATPL sada čemo vidjeti ko zaslužuje 1% a ko 100%
Neki kolega ko bu rekel suprotno?

Bogatstvo nije samo sebi svrha, ono je neutralno, ako njemu služimo, nećemo doći do pravoga cilja. Od ukupno izdanog broja dionica Atlantske plovidbe, 15% je u slobodnom optjecaju što nema velikog utjecaja na poslovanje samog poduzeća. No, to ne znači da svi koji imaju puno, robuju bogatstvu. Jer i oni koji malo imaju, ponekad mogu biti robovi bogatstva.
[/quote]

Mislio sam na ocjenu posta reda radi, ne na robovanje bogatstva jer neki na ovo gledaju kao na jednu jako jako dobru i zanimljivu igru,

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


trenutna cijena 2670kn, +4,86%, promet 834.374,90kn, jel to poceo rast ili je to samo kratko sunce prije ponovne oluje…

Sta mislite dokle ce rasti?

dok ne počne ponovo padati

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Netko je postavio branu na 2645, a istovremeno se iskrcava sa skrivenog naloga na 2699,99

"Istina je neotkrivena laž"

Evo pritiska

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

auuuu
sad je netko pomeo sve naloge od 6613 do 6650
odjednom

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


auuuu
sad je netko pomeo sve naloge od 6613 do 6650
odjednom


Provjeri si brojčice.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close