ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 18:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,91
1.437
30
47,70
48,20
-1,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Po FFA danas bi BDI mogao još malo zaroniti, dali kupovati prije 14h ili pričekati neku novu turu paničara koji će pribjeći prodaji Atlantske?


Po FFA danas bi BDI mogao još malo zaroniti, dali kupovati prije 14h ili pričekati neku novu turu paničara koji će pribjeći prodaji Atlantske?

Čekaj, čekaj do Neuma

ja do kraja vani iz ATPL sada čemo vidjeti ko zaslužuje 1% a ko 100%

Imama neki čudan filing da bum se vratil nazad i to sve ispod prodajne.
Neki kolega ko bu rekel suprotno?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



Kolega Techman, vi baš ne cijenite previše Lošinjsku plovidbu, evo kako komentirate tu činjenicu?

I corava kokos zrno nadje. To im se po meni desilo ni krivima ni duznima a nikako pametnim potezima uprave.
[/quote]

Zanimljivo kako neki moji kolege, koji odlično poznaju hrvatsko brodarstvo, također imaju prilično loše mišljenje o upravi Lošinjske…


ja do kraja vani iz ATPL sada čemo vidjeti ko zaslužuje 1% a ko 100%

Imama neki čudan filing da bum se vratil nazad i to sve ispod prodajne.
Neki kolega ko bu rekel suprotno?

E da si izašao prije cca dva tjedna i sada ciljao ulaz to bi bio potez (možda i potez godine) po mojoj subjektivnoj procjeni naravno.
Vrijeme će najbolje ocijeniti dali si sada pogodio i to bez greške [wink]

malo vijesti koje nisu vezane uz bdi ili međusobno prepucaanje forumaša 🙂

Naslovna

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...


ja do kraja vani iz ATPL sada čemo vidjeti ko zaslužuje 1% a ko 100%

Imama neki čudan filing da bum se vratil nazad i to sve ispod prodajne.
Neki kolega ko bu rekel suprotno?

Biće da si se zahebo, ajde svima se to događa!

14.04.2008.


ja do kraja vani iz ATPL sada čemo vidjeti ko zaslužuje 1% a ko 100%

Imama neki čudan filing da bum se vratil nazad i to sve ispod prodajne.
Neki kolega ko bu rekel suprotno?

Mozes li nas poštedjeti ovakvih postova, ili mislis da je jako vazno jesi li ti vani ili unutra


ja do kraja vani iz ATPL sada čemo vidjeti ko zaslužuje 1% a ko 100%
Neki kolega ko bu rekel suprotno?

Bogatstvo nije samo sebi svrha, ono je neutralno, ako njemu služimo, nećemo doći do pravoga cilja. Od ukupno izdanog broja dionica Atlantske plovidbe, 15% je u slobodnom optjecaju što nema velikog utjecaja na poslovanje samog poduzeća. No, to ne znači da svi koji imaju puno, robuju bogatstvu. Jer i oni koji malo imaju, ponekad mogu biti robovi bogatstva.

Danas vam, predraga braćo i sestre, dolazim kao pastir, nosim vam Radosnu vijest evanđelja.


kolega, bez vrijedjanja molim, ako vam se ne svidjaju postovi kolege techmana, a vi ih preskocite, pa cak i ako ovako nesto zelite kome poruciti, mozete mu poslati privatnu poruku…. [undecid]

U potpunosti se slažem.Većina je ljudi na burzi nervozna , ali time ne treba zagađivati forum.
Čudi me da je ovo promaklo moderatoru….




Kolega Techman, vi baš ne cijenite previše Lošinjsku plovidbu, evo kako komentirate tu činjenicu?

I corava kokos zrno nadje. To im se po meni desilo ni krivima ni duznima a nikako pametnim potezima uprave.
[/quote]

Zanimljivo kako neki moji kolege, koji odlično poznaju hrvatsko brodarstvo, također imaju prilično loše mišljenje o upravi Lošinjske…
[/quote]

Vjerojatno pod Upravom mislite na Upravu Holdinga, tj na Benvina i ekipu (možda nemaju neku reputaciju i na Malom Lošinju su često kritizirani, ali su izlobirali dobre stvari za Holding). No Brodarstvo vodi Zlatko Moković od čijeg su se dolaska dogodile samo lijepe stvari.

Jest da je Jerković kupovao brodove u zadnjih par godina što je bio izvrstan potez, ali bome ih je kupovala i Lošinjska i dizala kredite kolko je god mogla. Zato mi nije jasno što toliko kritizirate upravu Lošinjske, možete li biti možda malo konkretniji?

Ja samo kažem da je uz Atlantsku, od naših brodara upravo Lošinjska napravila najbolje poteze (prema svojim mogućnostima) u zadnjih par godina

dobro plovimo zasad….

New Report

Close