ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 22:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,91
1.437
30
47,70
48,20
-1,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Elijen, shvacaju to, al kak je i Zmrklic napisao to ti je stvar drukanja. Nema veze sto i oni znaju da to nema veze, ali zasto ne zaraditi par saka "prljavih kuna" na neinformiranosti ostalih?

ma pusti….zato netko jako dobro zarađuje na konto BDI-a i Drysa i širokih masa

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@ Hanger… care!

@ Pogrebnik, neka piše tko šta hoće, a oni koji na osnovu postova s foruma donose svoje ulagačke odluke bolje niti ne zaslužuju.

I'LL BE BACK

svatko svoje dupe čuva i pazi,ali za ljude koji su uzeli atpl ispod 2700,00,gledajući razdoblje do nove godine,očekujem rast od 20%,to je realno…

@Pogrebnik,

svaka čast za post [thumbsup], svejedno slažem se sa sva tri reply-a na tvoj post, svak je odgovarn sam za sebe i svoj novac a tko ne ulaže u znanje već samo slijedi trendove i široke mase, taj bolje nit ne zslužuje kako je netko napisao.
***obrisano***

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Jao jao..forum sluzi za izmjenu informacija..ljudi sami trebaju prosuditi da li netko piše istinu ili ne…ali na kraju krajeva oni koji trguju na temelju informacija s foruma, nisu ni zasluzili drugo nego da popuše [lol]

Pa svako ima svoju glavu i nek mucne malo s njom, ja nikada nisam ušao u dionicu a da nisam znao o njoj barem neke elementarne stvari!

A skupljati info po forumima i citati sto drugi pišu te se uzdati u autenticnost tih informacija je po meni idiotizam,

upamtite da NEMA dobrih informacija ako nisu placene! [cool]

upamtite da NEMA dobrih informacija ako nisu placene! [cool]

istina [tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nađe se ponekad neka budala koja da dobar info i besplatno .
Često za to dobije jedinice od onih koji znaju isto, al neće napisat [lol]


Nađe se ponekad neka budala koja da dobar info i besplatno .
Često za to dobije jedinice od onih koji znaju isto, al neće napisat [lol]

a-ha…………..sad znam zašto ja dobivam loše ocjene…………..to mi sve uvaljuju fond-menađerčići, hihihi

ps: ako netko zna, neka razmijeni samnom info kud će sutra cijena atpl? možda onaj bidko zna ( a neće reć? )

[lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Evo ti 100 bodova Sančo jer si pametan i pišeš sa stilom. Vidim da kužiš ove indexe i psihologiju masa. Samo ne znam kako će ovaj pad BDI od 17% pomoći ATPL, Febi i Kneli. Bojim se nikako.

Darko Baričević ( brat poznatijeg Marka Baričevića – alias mbaričevića )

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


upamtite da NEMA dobrih informacija ako nisu placene! [cool]

istina [tongue]
[/quote]

da, da tko pita, pardon plati, taj ne skita…

ali što bi bila burza bez budala?

samo što nije...

Koliko duboko Baltic Dry indeks može potonuti?

Baltic Dry indeks cijena brodarskog prijevoza rasutih tereta u petak je na vrijednosti izgubio dodatnih 4,89 posto, spustivši se na 9646 bodova. Na vrijednosti gubi već šest uzastopnih trgovinskih dana, a tijekom tog razdoblja na vrijednosti je izgubio 17,48 posto.

HT-ov GDR u petak je u Londonu na vrijednosti dobio 0,33 posto, porastavši na 60,20 američkih dolara (284,46 kuna prema srednjem tečaju Hrvatske narodne banke), dok je sektor mobilnih telekomunikacijskih operatera na vrijednosti dobio 2,31 posto. Na tjednoj razini HT-ov GDR na vrijednosti je izgubio 2,59 posto, dok je sektor mobilnih telekomunikacijskih operatera na vrijednosti izgubio 5,81 posto. Na mjesečnoj razini HT-ov GDR na vrijednosti je izgubio 2,90 posto, dok je sektor mobilnih telekomunikacijskih operatera na vrijednosti izgubio 5,20 posto.

Vrijednost Ininog GDR-a u petak je u Londonu ostala nepromijenjena, na 540,00 američkih dolara (2551,68 kuna prema srednjem tečaju Hrvatske narodne banke), a indeks sektora proizvođača i prerađivača nafte na vrijednosti je izgubio 1,02 posto. Na tjednoj razini Inin GDR na vrijednosti je izgubio 3,57 posto, dok je sektor proizvođača i prerađivača nafte na vrijednosti izgubio 3,01 posto. Na mjesečnoj razini Inin GDR na vrijednosti je izgubio 1,91 posto, dok je sektor proizvođača i prerađivača nafte na vrijednosti izgubio 2,75 posto.


svatko svoje dupe čuva i pazi,ali za ljude koji su uzeli atpl ispod 2700,00,gledajući razdoblje do nove godine,očekujem rast od 20%,to je realno…

znači 3200 za novu godinu?

lako moguće, ali samo ako se ne promijeni sentiment tj. ako još i tada budemo u bear marketu a crobex negdje oko 3500-3700. jer vjerojatno će opet u prosincu kapetan jerković najaviti godišnje rezultate i 3200 kn bi tada moglo davati P/E negdje od 5 do 6,5. a ako crobex bude oko 4000 ili više teško je zamisliti da se ATPL trguje tako jeftino.

ali naravno s druge strane moguće je i da crobex za ng bude ispod 3200.

New Report

Close