ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


prelistavanjem unazad nisam nasao da je netko stavio omjer k/p, a ne vjerujem da sam corav….

U ovom slučaju attachement na str. 129, inače uvijek nakon 16:00 sati ili ja, ili netko drugi, stavimo zatvaranje…pozdrav.

Koliko vrijede brodari sa dry bulk brodovima može se vidjeti i na današnjem primjeru Jadroplova gdje se danas ponavlja situacija viđena prije nekoliko dana na ATPL. Dosadašnji pomet skoro 20 mil. kn i novi ATH uz rast 8,28%! Osovina ATPL – JDPL nezaustavljivo napreduje te će pomesti sve rekorde na ZSE do kraja godine!

Hogar vozi Volvo

Hogar
Koliko vrijede brodari sa dry bulk brodovima može se vidjeti i na današnjem primjeru Jadroplova gdje se danas ponavlja situacija viđena prije nekoliko dana na ATPL. Dosadašnji pomet skoro 20 mil. kn i novi ATH uz rast 8,28%! Osovina ATPL – JDPL nezaustavljivo napreduje te će pomesti sve rekorde na ZSE do kraja godine!

drugim rjecima htio si reci da jos nije kasno za ulazak u te dvije dionice ili?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Dal je kasno il nije nemoguce je odgovorit,sve ovisi o apetitu ulagaca,ukoliko vam je dosta 30-50% MISLIM DA SE ISPLATI UCI.To je samo moje skromno misljenje,mozda BDI padne na 5000 pa ode sve kvragu,nadam se da nece jer cu onda propast i ja.[smiley11]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Hogar Koliko vrijede brodari sa dry bulk brodovima može se vidjeti i na današnjem primjeru Jadroplova gdje se danas ponavlja situacija viđena prije nekoliko dana na ATPL. Dosadašnji pomet skoro 20 mil. kn i novi ATH uz rast 8,28%! Osovina ATPL – JDPL nezaustavljivo napreduje te će pomesti sve rekorde na ZSE do kraja godine! drugim rjecima htio si reci da jos nije kasno za ulazak u te dvije dionice ili?

Kolega zar vi niste čitali prognoze kretanja tržišta i BDI indeksa za naredne 2-3 godine. Ako niste pročitajte ranije postove na ovoj temi kao na temi JDPL što su kolege postali a što misle o budućnosti sektora svjetski analitičari. ATPL i JDPL još uvijek kaskaju za rastom BDI-a a sadašnji ATH će uskoro biti samo 50% budućeg ATH. Fondovi koji su ulazili sa po 20+ mil. kn na razimnama nešto nižim od 3000 kn neće izlaziti bez 100% prinosa ali ako će se to ostvariti već sljedeće godine mislim da će revidirati svoj target na više. Drugim riječima nema sigurnijeg tržišta u svijetu od ovoga i čim mi se vrati lova iz HT-a ponovo nadokupljujem i jedne i druge bez obzira na ATH.

Hogar vozi Volvo

BDI-48 9513, ajmo propalo je sve prodajte mi svoje dionice[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Računajući BDI rezultati za 3q izvanredni[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

BDI-48 9513


BDI-48 9513, ajmo propalo je sve prodajte mi svoje dionice[smiley2]

gledaj desno pa će ti biti jasnije[smiley2]

Ono što je u zelenom najbitnije za ATPL[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Danas, na zatvaranju:

Sviđa mi se ovaj Estonski koktel – Baltic Dry i njegov utjecaj na Atlansku plovidbu! [smiley1]

I Love the Smell of Profits in the Morning!

moze li kupnja prodaja biber


moze li kupnja prodaja biber

New Report

Close