ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


na prodaji ima dionica samo za ukupno cca. 500 K kn! A kako onda dalje???

Onda na đemdo
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Jel može mala pomoć!
Kad je bila zadnja isplata dividendeza ATPL i koliko?
Mjenjao sam karticu tekučeg računa pa mi nešto ne štima.

Gospodo ne zaboravite da nam novi brod iz Južne Koreje stiže do 12. ovog mjeseca.
Znamo šta će to značiti za cijenu dionice[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Jel može mala pomoć!
Kad je bila zadnja isplata dividendeza ATPL i koliko?
Mjenjao sam karticu tekučeg računa pa mi nešto ne štima.

Ja sam danas dobio obrazac za provjeru podataka prije isplate dividende. Očekuj i ti.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Uf, uf…
strasno, strasno..
A jesam baja sa svojim portfeljem.
INGRA, svi brodari + VART (kao u HNL, malo zaostaju).

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

I Varteks ce ti gore..

od brodara sam samo u ULPL, a na ovoj temi sam prvi put, samo zato jer vec par mjeseci placem , a sa ulazom cekam.. cekam.. cekam….

i eto.. umjesto na 1600, ulazit cu na 4000

Blago siromašnima duhom...

pozdrav
nisam siguran dali sam na ovom forumu spomenio kupnju dodatnih 7 brodova iz neke kombinacije sa englezima.
ukoliko se to dogodi molim znalce da daju svoje skromno mišljenje o daljnoj situaciji kretanja cijene a isto tako da pokušaju obrazložiti prodaju dionica od strane glavnog šefa.

Dali ti piše sa kojim datumom se gleda količina dionica za isplatu dividende?
Nešto malo sam i u zadnje vrijeme dokupljivo.


pozdrav nisam siguran dali sam na ovom forumu spomenio kupnju dodatnih 7 brodova iz neke kombinacije sa englezima. ukoliko se to dogodi molim znalce da daju svoje skromno mišljenje o daljnoj situaciji kretanja cijene a isto tako da pokušaju obrazložiti prodaju dionica od strane glavnog šefa.

Ako kupe 7 dodatnih brodova, a ta kupovina bude odgovarajuća za ATPL, dioničare i prodavavatelja, cijena će imati snažni rast, a što se tiče otpuštanja dionica to je normalno jer novac mu treba za neke tekuće obveze i investicije……… Bez obzira na moguće špekulacije
Primi puno pozdrava[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Dali ti piše sa kojim datumom se gleda količina
Nešto malo sam i u zadnje vrijeme dokupljivo.

stanje od 30. lipnja kod SDA

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

jel zna netko nesto o preuredjenju Gruža u luxuznu marinu u sklopu koje bi trebali biti i hoteliu vlasnistvu ATPLa?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ajde kada svi vec hvale ATPL, ja cu reci nesto protiv.

Njihov Hilton. Super lokacija ali brat bratu nije za 5 zvjezdica.
Sobe male, nema LCD telku.
A cijena 2500 po noci.

Dobro za firmu i P&L, lose za goste.
ALi pozicija samo takva

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close