ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da bi možda naslov sa ovih stranica. "Cijena sirove nafte pala za 2,39 američkih dolara po barelu"
mogla imati pozitivan utjecaj na smijer ketanja cijena dionica sutra, takođe najjače dionice crobexa su gotovo dotakle donji bollinger jutros pa bi se odbijanac možda mogao produžiti i na sutra. Naravno da je sve to samo špekulacija ali mislim da bi i na to trebalo obratiti pažnju u predviđanju kretanja ovih dana, jer sušta je istina sa fundamenti pojedinih dionica na zse posljednjih 7-8 mjeseci ne igraju baš neku ulogu. Po tom pitanju se ne treba u nedogled zavaravati [wink]


Nafta>DOW+Nasdaq>DAX+FTSE>Crobex>ATPL!
Slika grafa Crobex-ATPL u zadnjih 6 mjeseci govori više od tisuću riječi!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


Zato što očekujem da bi BDI mogao na ATH.Pa me živo zanima ako Crobex bude padao kako će rušiti ATPL kada je BDI na ATH.

Da, i ja bih baš volio da se zalomi period jakog rasta BDI-a i novi ATH u kombinaciji s relativno lošim vijestima/sentimentom za nebrodarske sektore, pa da vidimo kako će proć Alien vs. Predatora :))

Inače, zamolio bih “mlađe” kolege da ako nisu sigurni da razumiju sadržaj posta, ne insinuiraju da se radi o prljavoj raboti, nije fer vrijednost prema prodavatelju 🙂


Nafta>DOW+Nasdaq>DAX+FTSE>Crobex>ATPL!
Slika grafa Crobex-ATPL u zadnjih 6 mjeseci govori više od tisuću riječi!

Veliš, Beta Atlantske je 1 [wink]

Nije nego 20, pitaj Tomata.. ovaj Vipy-a [proud]


Nije nego 20, pitaj Tomata.. ovaj Vipy-a [proud]

Ne, to si ti rekao, a vipy je riknuo od smijeha [smiley]
Šalu na stranu, shvatio sam tada iz tvog posta što si htio reći [wink]

Samo da se nadopunim i ameri zagazili fino u zeleno danas, jedino što ne ide u prilog sutrašnjem rastu je pad indexa velike većine brodara i bdi-ja danas ali na to se atpl nije obazirala ni kada su rasli pa ne vidim razloga da se sada to promijeni.
Eto linkova:

http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

Nemojte me pogrešno shvatiti ne tvrdim da ćemo sigurno rasti samo da ima dosta pretpostavki za to.

@ Chill

Pa dobro, ne moramo sad to razvlačiti po svakoj neparnoj stranici teme.. prepustimo to zaboravu. [pray]
Kako bi tebi bilo da ti ja svako malo nabijam na nos tvoj staromodni stil odijevanja. Rogovi su bili u modi u prvoj polovici 2007-e. Već neko vrijeme su u modi mrko krzno i dugi nokti [tongue] [smiley]



Nije nego 20, pitaj Tomata.. ovaj Vipy-a [proud]

Ne, to si ti rekao, a vipy je riknuo od smijeha [smiley]
Šalu na stranu, shvatio sam tada iz tvog posta što si htio reći [wink]
[/quote]
iskreno, ja nisam skuzio da li smootko ne zna ili je bacio dobru foru, ispricao se ja kolegi
nisam riknuo, jos sam ziv [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

NHF, vipy
Nisam ništa loše mislio. Samo sam se sjetio događaja




Nije nego 20, pitaj Tomata.. ovaj Vipy-a [proud]

Ne, to si ti rekao, a vipy je riknuo od smijeha [smiley]
Šalu na stranu, shvatio sam tada iz tvog posta što si htio reći [wink]
[/quote]
iskreno, ja nisam skuzio da li smootko ne zna ili je bacio dobru foru, ispricao se ja kolegi
nisam riknuo, jos sam ziv [smiley]
[/quote]

ma i nije bilo tako strašno…iskreno osim onih koji se time bave (financijaša) nemali broj ekonomista vjerojatno bi isto tako napisao [smiley]
smootko, ubuduće prije nego copy-paste-aš provjeri jel i sam razumiješ kaj si napisao..
dešava se i nekim drugim forumašima

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ma baš smo si dobri, a kažu da novac kvari ljude.. [smiley]

(možda zato što ga imamo manje nego prije?? ;))

New Report

Close