ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 19:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Koja je svrha ovih naloga po jednu dionicu na kupnji??? Jel moze objasnjenje iskusnijih? Hvala

Imas vise mogucih varijanti:
1. netko ima malo novaca pa si moze priustiti samo jednu
2. ekipa koja nema MostichPro ne vidi kolicine na kupnji i prodaji pa ovo sluzi za zavaranje
3. kad je vise takvih naloga onda cesto sluze da izbace iz top5 nekog s jakim nalogom

dvije mogucnosti:

1. netko se hoce igrati sa cijenom (gore, dole, kupi prodaj, zaradi, da ne idem u detalje)

2. nismo svi ovdje teski milijune. Neki mogu skupiti jedva 2-3 tisuce mjesecno da bi podebljali postojeci mini-portfelj

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Kolega Alien hvala lijepa.

Neće to ići nikuda polako ljudi moramo se još ukrcati[smiley2]

SAM PROTIV SVIH


Neće to ići nikuda polako ljudi moramo se još ukrcati[smiley2]

vremena za ukrcaj je jako malo. cime su vec odvezane…
upravo dobio news:
Good Faith Shipping in Greece sold it’s “Countess I” (70 000 dwt, built 1986 in Japan) for close to USD40 mil.!!!!!!!!!!!

Ma ima vremena za ukrcaj, ionako će sa ovakvim rastom tržišta cijena ATPL-a otići i preko 4000 kn. Možeš se lijepo ukrcat i na 3500, opet ćeš zaradit.

BDI +29 9564[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Pardon 9566[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

BDI……..


Pardon 9566[smiley2]

Točno[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

LJep dan sa novim ATH,3250[smiley2][smiley2][smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Današnje zatvaranje. Samo 273 komada na prodaji? [smiley2]
Vidite kako je dobro što su neki koji su “procijenili da je već dovoljno raslo” poprodavali po 3.000 kn. Napravili su prostora za rast prema 4.000 kn. [smiley1]

Uđoh ispod 3000 i nadokupih ,pa sam sada sa ulazom u prosjeku 3028 kn.
Dakle,nemam ništa protim 4000,mada mislim da će tek iduće godine brodari “poluditi”
[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

New Report

Close