ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Lapad definitivno 01/07. Mislim da i avion dolazi po planu. Za ostale stvari još nema konkretnih informacija. Atlantska je spremna sa lovom, ali birokracija zateže sa dozvolama i raznim papirima.
Inače hotel Lapad je do sada imao gotovo najniže cijene u Dubrovniku, a nakon obnove se stvari značajno mijenjaju. Još 2008 će se odraditi po nižim cijenama a za 2009 očekuje se veliki porast cijena, vrlo moguće i dvostruko.
[/quote]

Znači , ne možemo ga bukirati mi , koji nismo iz Grada za Skupštinu , koja je krajem lipnja ? Ili ima kakava nova informacija – da ne čekamo AB ?

hotel će biti otvoren prije 1.O7 i vrhunski je uređen.
Što se tiče posl. zgrade /nove/ radi prometnog rasterećenja traže se druga rješenja.
Mnogo toga bi nam se moglo ponuditi od strane grada!!

hotel će biti otvoren prije 1.O7 i vrhunski je uređen.
Što se tiče posl. zgrade /nove/ radi prometnog rasterećenja traže se druga rješenja.
Mnogo toga bi nam se moglo ponuditi od strane grada!!

Bit će baš zanimljivo ako ovaj prekid trgovanja potraje do objave BDI-a. Trebalo bi javit na Baltic exchange da pričekaju malo dok ne riješimo tehničke poteškoće, ipak je naša ZSE "jedna od vodećih u jugoistočnoj Europi".

Baš me zanima koji je faktor u pitanju? Okladio bih se da je ljudski. A možda je ekipa sa P-nt-vč-k- i M-rk-v-g Trg- shvatila da na ATPL nemaju uobičajenu inside-prednost, pa nam sabotiraju BDI.

——- -> nakon onog filma s Mel Bigsonon opreza nikad dosta (Teorija urote)

Vidim kolega da ste i vi kontaktirali burzu i da ste čuli glasovnu poruku)))-


ova akcija vredi mnogo mnogo više neg pošto ju vi rasprodajete, da se trguje na Beleks 15 vredila bi barem 38,917.55 dinara, ja heto i danas kupovo

Bravo, dobar posao. I mi smo "jamili" dobru lovu na bankama izlistanim na Beogradskoj burzi, pa je red da i vi pokupite nešto na brodarima na zse, lakše je u fight punih novačanika.
Inače, da je ova dionica na NYSE vrijedila bi min. 1200 dolara, jer amerikanci najviše cijene money makere, a ovi iz ATPL će ovu godinu završiti sa neto dobiti od 200 milja (usa dolara naravno). "Idemo dalje".

BDI Baltic Exchange Dry Index 11465 DOWN 183
BCI Baltic Exchange Capesize Index 17911 DOWN 140
BPI Baltic Exchange Panamax Index 10398 DOWN 468
BSI Baltic Exchange Supramax Index 6741 DOWN 2
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 3402 DOWN 5

Treba očekivati previrananja BDI indeksa, ali pošto cijena nafte raste, a najveći trend kod brodara je 7, 8, 9 i 10 mjesec…..
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Vidim kolega da ste i vi kontaktirali burzu i da ste čuli glasovnu poruku)))-

Ta poruka me svaki put nasmije, pa mi prigovori izgube oštricu.. a bilo ih je.

npr. jedan od omiljenih gafova, jeste znali da je 1911 manje od 1510:

..za ATPL 52tjedna low = 1911 i to još od 15.04.2008.
..a istovremeno je prije godinu dana 23.05.2007. bila 1800kn, da ne govorim da je 15.04.2007 bila 1510kn

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATPL-R-A

Rekli mi da znaju za to ali da im softver nešto.. Naravno nije ATPL jedina, tako je na svim dionicama koje su imale 52 week low u prvoj polovici 2007-e, pa se ti osloni na njihove podatke. A tek ono sa stock splitom Zaba-e koji je oborio Crobex. tctctc

BTW, onaj 52 week low od 1911kn je moja kupnja, ali da budem posve iskren prošao mi je samo 1 komad.. nisam mogo da se ne pohvalim [embarass]

Sori na OT, ali poruka je da pripazite malo ako se oslanjate na podatke sa ZSE.


BDI Baltic Exchange Dry Index 11465 DOWN 183
BCI Baltic Exchange Capesize Index 17911 DOWN 140
BPI Baltic Exchange Panamax Index 10398 DOWN 468
BSI Baltic Exchange Supramax Index 6741 DOWN 2
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 3402 DOWN 5

Treba očekivati previrananja BDI indeksa, ali pošto cijena nafte raste, a najveći trend kod brodara je 7, 8, 9 i 10 mjesec…..
Pozdrav

Ipak BPI žestoko roni.
Nadam se da su već zaključili TC-e za Zagreb i M.Pracat…….


Koliko se ja sječam geronimo i bigboss su ljude najviše nagovarali da kupuju kada je atlanska bila oko 2500 tako da su ti koji su tada kupili još uvijek u plusu.

slažem se

geronimo i bigboss najbolje poznaju materiju, i vjerujem da govore istinu

to što nekima ne odgovraa sadašnji pad koji je btw bio očekivan m, ako ništa onda radi kapitaloizacije, to je druga stvar

ako netko ima nešto reći , neka kaže s argumentima, podacima, korisnim informacvijama kako rade bigboss i geronimo, a ne samo paušalno i odokativno

ja im i dalje vjerujem u stručnost i informacije, i bilo bi dobro da nas je više takvih
[thumbsup]

BDI je pao ali FFA podaci se oporavljaju sto je dobat znak,vidjecemo danas strane brodare kako ce se trgovati pa bi nam to vec moglo dati neke odgovore o sutrasnjem bdi

SAM PROTIV SVIH


BDI je pao ali FFA podaci se oporavljaju sto je dobat znak,vidjecemo danas strane brodare kako ce se trgovati pa bi nam to vec moglo dati neke odgovore o sutrasnjem bdi

Sutra se ne radi, tek u ponedjeljak……..

Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close