ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji ste vi svi likovi…..
Atpl jedna od najboljih dionica a vi se igrate kao da ste u kockarnici.Danas je pao Bdi ajmo sutra odmah svi na prodaju,da se ne daj Bože izgubi zarada od 100 kuna po dionici.Sutra malo poraste Drys,ajd idemo malo postaviti nalog 100 kuna više da se zaradi..
Pa ne pravite od ove dionicu sprdačinu pa možda i dođe ATPL do svoje fer vrijednosti.NA ovoj dionici stvarno svakakvih špekulanata ima….
E,da Bdi danas sigurno će biti u minusu,i brzo se stavite na prodaju,da slučajno sutra ne zakasnite.
[lol]

[[/quote]
panamax traže preko 110 000 dolara, supramax na ovome nivou, za sada je čvrsta potpora iznad 11000 bodova, sve je to govori da je indeks čvrsto gore, a stime BDI pi trebao biti na približno istoj razini……..
[/quote]

Po onom što se vidi danas me ne bi čudilo da BPI ode značajno gore nakon jučerašnjeg klizanja…


Mislim da bi bilo vrijeme da moderator otvori temu Dubrovnik airline jer se ima o cemu pisati. Na ATPL se pise o brodovima koji cine znacajniji dio firme ali DA se itekako dobro razvija zajedno sa hotelskim biznisom. Stoga, prijedlog, otvoriti temu o DA i Hotelima koje posjeduje ATPL odvojeno od brodara.

Dao si mi šlagvort za pitanja:

1. Kada završava obnova (1. faza)hotela Lapad ? Ljudi iz Grada tvrde da je 01.07. vjerojatniji od 01.06.08.
2. Stiže li u lipnju 6. avion kako je bilo najavljeno ?
3. Nema nikakvih informacija o renoviranju hotela Grand na Lopudu – da li je nastavljeno (najava je bila da će sve biti gotovo za sezonu 2009.) ?
4.Što je s prostorno planskim dokumentima za marinu na Lapadu ?
5.U kojoj je fazi izgradnja stambeno-poslovnog kompleksa od 16,000 m2 , kojeg u interviewu spominje i Oppenheim ?

1.Lapad je pri kraju obnove već su u fazi traženja ponuda za opskrbu za slijedću sezonu.
2.Avion bi trebao stići po planu.
3.Još niko nije dobio izvođenje radova za hotel Grand.
4.Tu je malo zapelo u županiji.
5.Ne znam ali mogu pitati

IMT?

ovaj topic je najbolji dio foruma i mogu reći samo da sam kolegama koje danas neki prozivaju zahvalan na informacijama i razmišljanjima.

ali trenutno me najviše zanima je li se de niro ukrcao ili još čeka. iskipao sam naime ovih dana nešto love iz drugih dionica pa se igram "pogodi dno" na ATPL. i mislim si, nije valjda da je već prošlo [shocked]

Dno ti ovisi o tome da li će paničari nadvladati optimiste. Odnosno dali će bdi indeks rasti ili padati i da li će američke burze rasti ili padati. Ako oba dvoje rasti onda je dno prošlo

Ovo za Grand se odnosilo na izvođenje električarskih radova za građevinski dio ne znam.

IMT?

vidim da se proziva dvojicu koja konstruktivno pisu od strane osobe cijeg se konsrtuktivnog komentara ne mogu sjetiti
gorgija ista stvar kao i kod mene,skratio pozicije iz jedne dionice i sad se igram pogodi dno
zakljucio da je proslo,podebljao na 2800-hvala svima koji su prodavali [thumbsup]

1. Kada završava obnova (1. faza)hotela Lapad ? Ljudi iz Grada tvrde da je 01.07. vjerojatniji od 01.06.08.
2. Stiže li u lipnju 6. avion kako je bilo najavljeno ?
3. Nema nikakvih informacija o renoviranju hotela Grand na Lopudu – da li je nastavljeno (najava je bila da će sve biti gotovo za sezonu 2009.) ?
4.Što je s prostorno planskim dokumentima za marinu na Lapadu ?
5.U kojoj je fazi izgradnja stambeno-poslovnog kompleksa od 16,000 m2 , kojeg u interviewu spominje i Oppenheim ?

Lapad definitivno 01/07. Mislim da i avion dolazi po planu. Za ostale stvari još nema konkretnih informacija. Atlantska je spremna sa lovom, ali birokracija zateže sa dozvolama i raznim papirima.
Inače hotel Lapad je do sada imao gotovo najniže cijene u Dubrovniku, a nakon obnove se stvari značajno mijenjaju. Još 2008 će se odraditi po nižim cijenama a za 2009 očekuje se veliki porast cijena, vrlo moguće i dvostruko.

Zagrebačka burza – obavijest o prekidu trgovanja

Zbog pada telekomunikacijskih linija obustavlja se trgovanje.

O nastavku trgovanja biti ćete obaviješteni.

IMT?


1.Lapad je pri kraju obnove već su u fazi traženja ponuda za opskrbu za slijedću sezonu.
2.Avion bi trebao stići po planu.
3.Još niko nije dobio izvođenje radova za hotel Grand.
4.Tu je malo zapelo u županiji.
5.Ne znam ali mogu pitati

Ha ha ha … 4. malo je zapelo u zupaniji?!
Nagradno pitanje: ako ti dolazi firma sa godisnjon dobiti oko 250 mil kuna – koliko bi ih rebnija za dozvolu ako je onaj trazija 50.000 EURa samo za kavu ? [lol] [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

ova akcija vredi mnogo mnogo više neg pošto ju vi rasprodajete, da se trguje na Beleks 15 vredila bi barem 38,917.55 dinara, ja heto i danas kupovo

Mnogi forumaši imaju multinickove, a samo ja Sisoje imam, bre, multiforumaše

New Report

Close