ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo da ovdje nitko ovih koji sada pišu nije pisao kad su američki brodari rasli po 10% a naši stagnirali ili čak i padali. A jučer i danas svi se raspisali o padu brodara u americi, želeći uplašiti ulagaće a prema cijeni koju vidim na burzi i uspjeli su, vjerojatno su to napravili radi jeftinijeg dokupa. A što čemo pohlepa čini svoje. Mislim da na ovom forumu su najobjektivniji Geronimo i Bigboss jer jedini iznose činjenice onako kako jesu. Ja isto ne vidim razloga zašto bi netko prodavao atlansku plovidbu ako ona vrijedi između 4-5 tisuća kuna. Jednostavno čekaš dok ne postigne tu cijenu i onda prodaš i tražiš povoljniju metu. [thumbsup]


Stvarno znaš, pa ti bolje prognoziraš nego vidoviti Milan. To što radiš nije u redu, nakon 1.000 postova na danskom, švedskom i inim jezicima koje ni sam ne razumiješ opet pokušavaš manipulirati.
BTW Petrokemija ti je u ponoru.

BTW vidim vi ste kolega od onih koji su panicari, jer ovakva izjava nakon samo sat vremena trgovanja nije nis drugo nego brzopleta.
Ugodan dan

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Koliko se ja sječam geronimo i bigboss su ljude najviše nagovarali da kupuju kada je atlanska bila oko 2500 tako da su ti koji su tada kupili još uvijek u plusu.

Izgleda da je prošao val panike.

IMT?

Zaista ovi forumi više nemaju veze sa pameću niti sa pristojnim ponašanjem. Pojedinci a takvih je sve više na svim dionicama bezobrazno navlače i vidjevši da imaju uspjeha (trenutno 18000 ljudi čita ovaj forum) idu toliko daleko da počinju indirektno i vrijedjati pojedince sve radi 5% plusa ili minusa.
Valentine prešao si granice, čitam te na IGH stvarno vrlo nisko

počeli se povlačiti prodavači.

Brzopletost…..
Ko je u kešu neka iskoristi…

opala!

Nemojte biti grubi prema kolegici valentini.
Pa žena ima pravo reći šta hoće.
Imajte obzira prema nježnijem spolu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Koliko se ja sječam geronimo i bigboss su ljude najviše nagovarali da kupuju kada je atlanska bila oko 2500 tako da su ti koji su tada kupili još uvijek u plusu.

Nikada ne treba nagovarati nekoga da kupi nešto, ako nije sposoban da djeluje ispravno neka unajmi i plati sposobnog, a ne da se krivi ovaj ili onaj, jer svatko se ponaša drugačije u jednoj te istoj situaciji, neko bi reagirao pravilno, dok netko bi napravio lom.

Mnogi na forumu voze tako što prečesto mijenjaju brzinu i dodaju tek onda gas a nalaze se na autocesti……

Neki bi htjeli do cilja, a pri tome nisu spremni niti započeti vožnju i izdržati putovanje.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Pridružujem se podršci kolegama Geronimu, Bigbossu i da ne zaboravimo kolegu Špancira koji također zaslužuje pohvale. Ako nekome ne odgovara što ljudi educiraju i iznose činjenice koje su u ovom trenutku više nego pozitivne za našeg bordara, ne treba čitati, ali napadati ove ljude stvarno nema nikakvog smisla. Manje više svi se slažemo oko stvarne vrijednosti ATPL.
Jadno je provocirati paniku kako bi se ljude natjeralo na prodaju.



Koliko se ja sječam geronimo i bigboss su ljude najviše nagovarali da kupuju kada je atlanska bila oko 2500 tako da su ti koji su tada kupili još uvijek u plusu.

Nikada ne treba nagovarati nekoga da kupi nešto, ako nije sposoban da djeluje ispravno neka unajmi i plati sposobnog, a ne da se krivi ovaj ili onaj, jer svatko se ponaša drugačije u jednoj te istoj situaciji, neko bi reagirao pravilno, dok netko bi napravio lom.

Mnogi na forumu voze tako što prečesto mijenjaju brzinu i dodaju tek onda gas a nalaze se na autocesti……

Neki bi htjeli do cilja, a pri tome nisu spremni niti započeti vožnju i izdržati putovanje.
[/quote]
[thumbsup]

Čemu ovakve diskusije, ATPL nemože viječno up, dođe moment za kapitalizaciju dobiti ili izlaz radi ulaza u drugu dionicu i slično, i sam sam mislio izići na 3200 pa ponovno ući negdje niže, ali falio sam, obrušila se ranije ali ne strahujem, vratiće se, a što se tiče Geronima i inih ja čitam njihove postove i vjerujem u dobre namjere, ali odluka o kupnji ili prodaji je samo moja…

New Report

Close