ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako sada stoji k/p
hvala

Jao, sta vi ne pratite vijesti…
Ovo je zbog Kineza i Australaca i zeljezne rudace
Kao napunili su iz Brazila sve do kraja pa ce stati dok se ne dogovore sa BHP-om..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


kako sada stoji k/p
hvala

Kupnje
Cijena Količina
2.791,01 10
2.791,00 8
2.790,00 20
2.786,03 12
2.786,02 10
2.786,00 37
2.785,00 44
2.772,00 17
2.771,00 7
2.770,00 11

PRODAJA:

2.800,00 70
2.819,98 40
2.820,00 55
2.839,99 20
2.840,00 5
2.848,90 15
2.849,90 47
2.849,99 8
2.850,00 58
2.879,99 6

Po nekim informacijama iz ATPL čeka nas prava poslastica u drugom kvartalu. Neću iznositi brojke jer informacija dolazi od djelatnika, a ne od managera ili uprave.
U svakom slučaju moje dionice neće nitko dobiti po ovim cijenama, ni slučajno.


Bože kakva panika!

Pa ljudi ne prodajte u bezcjenjeeeeeeeee. Ici ce jos danas do 29xx

Ma neka prodaju. Paničarima nije suđeno da zarade na burzi, a i bilo bi dobro da ih što više izleti van iz ove dionice.

Puno puta sam vidio takvih situacija, i uvijek mogu ovako savjetovati, ništa ne izgubiš ako ne unovčiš, a dobitak je lako unovčiti…….
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Puno puta sam vidio takvih situacija, i uvijek mogu ovako savjetovati, ništa ne izgubiš ako ne unovčiš, a dobitak je lako unovčiti…….
Pozdrav

Jel možda znaš kakav će biti danas BDi indeks?
Hvala

Ti si ga vjerojatno unovčio pa se sad dolaziš rugati drugima ili?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

prošla ja panika, sada ide gore barem četrdeset-šezdeset kuna

vidjet ćemo


Ti si ga vjerojatno unovčio pa se sad dolaziš rugati drugima ili?

Ne ne rugam se već želim pokazati da ako znaš da dionica vrijedi, vrijednost će joj se lako vratiti, tako u par stvari eto znam jednu osobu koja je kupovala jdpl u 2005. po 500 Kn, a isti dan je pala na 320 Kn, pa sam joj savjetovao da bude strpljena i tada sam procijenio da JDPL vrijedi oko 1000 Kn, a ove godine max vrijednost je bila preko 800 Kn……… samo treba znati čekati, i skupljati informacije koje utječu na poduzeće……. i sve će doći na svoje

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Stvarno znaš, pa ti bolje prognoziraš nego vidoviti Milan. To što radiš nije u redu, nakon 1.000 postova na danskom, švedskom i inim jezicima koje ni sam ne razumiješ opet pokušavaš manipulirati.
BTW Petrokemija ti je u ponoru.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ti si ga vjerojatno unovčio pa se sad dolaziš rugati drugima ili?

Zašto tako pišete? Pa kolega BigBoss je napisao jednu notornu činjenicu.
Cemu sada prodavati. Investitori na barem malo duže staze znaju da
su ovakve oscilacije normalne i da će se vratiti na staro samo ako ne
prodaju prilikom ovakvih rasprodaja. Mislim da je stavio dobar post.

New Report

Close