ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo tko zna norveški neka prevede…
Bulkindeksen Baltic Dry Index er opp nye 84 poeng til 11.793 poeng i dag. Det tilsvarer 0,7 prosent.
***obrisano***

Bulk index Baltic Dry Index je narasao 84 novih bodova na 11.793 danas. To je porast od 0,7 posto


@špancir

potpuno se slažem s navedenim. upravo zato je dobro da je BDI i sad visok jer tko zna kad će se ugovarati dotični brodovi. iskreno se nadam da nisu ugovoreni prije više od mjesec dana u vrijeme kad je BDI bio niži, ali mislim da je pogotovo ova uprava malo pametnija što se tih stvari tiče i da brodovi još nisu zaključeni…

p.s. kao što je smootko rekao stariji brodovi ATPLa su na spotu tako da se može očekivati i viša zarada u 2Q nego u prvom bar što se njih tiče. mada bi i sa ponovljenim 1Q bio zadovoljan…

Duboko vjerujem u još bolji 2Q. Približava se turistička sezona pa će i avio kompanija i hoteli pridonijeti dodatnom povećanju profita.

Di su sad oni koji su se kleli da su sve trpali u ATPL? Kao i obično nestali.

Vidi se nalog na 2900 kuna [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma a gdje su takvi, jedino fondovi mogu da tako spuštaju cijene, a ne mali igrači……….

Onaj koji vara uvijek će varati, i tako su radili kada su srušili ATPL sa 2700 na 1950 isti princip ista metoda, ali ATPL neće ostvariti loše rezultate, i to je bitno

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Di su sad oni koji su se kleli da su sve trpali u ATPL? Kao i obično nestali.

Vidi se nalog na 2900 kuna [bye]

Ovo je strašno kakve se insinuacije tu rade. Pa nije ATPL pao zbog loših poslovnih rezultata ili neopravdanog dizanja dionice, nego su sve nalikvidnije dionice danas srušene za 2 do 4%, pa istu sudbinu slijedi i ATPL.


Evo vam total bulk orderbook pa malo razmislite.
Pozdrav

sve je to super,jozo,ali puno više bi nam koristila tablica isporučenih brodova do 01.05. recimo, a imali smo prilike vidjeti da se ove godine isporučilo jako malo brodova, tj. puno manje nego je bilo najavljeno prošle godine. Na CNBC-u imaš vijest da su brodari puno rasli, ali da još nisu dali sve. Prostor za rast postoji, a pogotovo kod naših kompanija koje nisu letjele u nebo kao primjerice američki brodari.

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Di su sad oni koji su se kleli da su sve trpali u ATPL? Kao i obično nestali.

Vidi se nalog na 2900 kuna [bye]

Ja se nisam klela,ali sam se nakrcala dobro i ako se vidi nalog na 2900 ,onda je to prilika za dokup [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Oni koji su se kleli su nestali.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Oni koji su se kleli su nestali.


bas mi je drago da si se ti pojavio i brines se za jadne dionicare ATPL-a. Oduvijek su mi takvi altruisti bili najdrazi. [kiss]

two bad....milosh dead

Mislim da se sada želi isprovocirati neka panika i natjerati ljude na prodaju , a sve u režiiji onih koji su se iskrcali i sad bi ponovo kupili. Ne vidim nikakvog valjanog razloga zašto sada prodati.


Oni koji su se kleli su nestali.

Ili se javili reda radi 😀

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Javljali se ili ne javljali se isto bi napravili, jer imaju novac i dionica i to stalno rade i tako se bogate, treba istražiti tko stalno ruši pa prodaje dionice, pa u isto vrijeme kupuje, ako tako neki fondovi rade onda….
Eto posla za Hanfu

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close