ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@All
Zašto se uopće bavite ulaganjem ako je sve to prevara, samo se bezveze uzrujavate a od toga nikakve koristi s obzirom da se po vama nikako ne može zaraditi.
Najbolje da se udružite sa Živim zidom ili onom Peović pa ATLN pretvorite iz d.d. u SOUR, tada će sve frcati od dobrobiti za nas male dioničare. Koliko ATLN ima financijskog kapaciteta neće više niti jednog nezaposlenog biti u Dubrovniku i okolici.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



@All

Zašto se uopće bavite ulaganjem ako je sve to prevara, samo se bezveze uzrujavate a od toga nikakve koristi s obzirom da se po vama nikako ne može zaraditi.
Najbolje da se udružite sa Živim zidom ili onom Peović pa ATLN pretvorite iz d.d. u SOUR, tada će sve frcati od dobrobiti za nas male dioničare. Koliko ATLN ima financijskog kapaciteta neće više niti jednog nezaposlenog biti u Dubrovniku i okolici.

Imam neki osjecaj da sam ja vama trn u oku. Svim silama pokusavate obraniti muljatore, a i sami znate sve. Ne razumijem kakvi su vam to argumenti, a niti sto sada pokusavate mi objasniti ?

nemojte si neutemeljeno davati na važnosti, kolega ….




@All

Zašto se uopće bavite ulaganjem ako je sve to prevara, samo se bezveze uzrujavate a od toga nikakve koristi s obzirom da se po vama nikako ne može zaraditi.
Najbolje da se udružite sa Živim zidom ili onom Peović pa ATLN pretvorite iz d.d. u SOUR, tada će sve frcati od dobrobiti za nas male dioničare. Koliko ATLN ima financijskog kapaciteta neće više niti jednog nezaposlenog biti u Dubrovniku i okolici.

Imam neki osjecaj da sam ja vama trn u oku. Svim silama pokusavate obraniti muljatore, a i sami znate sve. Ne razumijem kakvi su vam to argumenti, a niti sto sada pokusavate mi objasniti ?
[/quote]

Procitali ste me, ne spavam vec nocima zbog vas u strahu da svima ne otkrijete kako me Excelsa placa da ih branim na forumu

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche





@All


[/quote]

Procitali ste me, ne spavam vec nocima zbog vas u strahu da svima ne otkrijete kako me Excelsa placa da ih branim na forumu
[/quote]

A onda ? Pustite ljude da različito misle od vas koji imate koristi od upropastavanja malih dionicara i necemo morati zagadivati forum … 😉

Poštar upravo donio obrazac ZAHTJEVA za otkup dionica uz popratno pisamce – pojašnjenja. Najvažnije iz istog:
– rok podnošenja zahtjeva do 20.2.2020
– otkupna cijena 191,8 kn (to znamo odavno)
– zahtjev potrebno poslati poštom, mailom ili fax-om
– na osnovu zahtjeva dobijemo ugovor o kupnji
– isti je potrebno ovjeriti kod JB
– nakon primitka istog, EN vrše prijenos dionica i isplatu istih
– zahtijevati možemo otkup svih ili samo dijela dionica
Eto, to je to … pa tko hoće, neka proda, tko neće, neka drži …

Ja ću izaći sa 80%.
Ovih 20% držim dugoročno.

Previše imam tu da bih ostao zaključan tko zna koliko vremena.


Ja ću izaći sa 80%.
Ovih 20% držim dugoročno.

Previše imam tu da bih ostao zaključan tko zna koliko vremena.

Da problem je sto ih se nece moci jednostavno prodat kao do sada na burzi, al opet kroz dividendu ce se s vremenom same isplatiti ako ti nisu hitni novci … a faktor porasta vrijednosti je tu takoder …..

Ako nekoga zanima, odgovor koji sam dobio od g. Ruskovića na moj upit ….
Poštovani
nećemo čekati 20. veljače za slanje ugovora svima, početkom veljače poslati ćemo ugovore onim dioničarima koji se jave do posljednjeg tjedna siječnja a preostatku poslije 20. veljače.

Pozdrav
Anto Rusković

Jel bilo gdje rečeno što će se napraviti s otkupljenim dionicama?


Ako nekoga zanima, odgovor koji sam dobio od g. Ruskovića na moj upit ….
Poštovani
nećemo čekati 20. veljače za slanje ugovora svima, početkom veljače poslati ćemo ugovore onim dioničarima koji se jave do posljednjeg tjedna siječnja a preostatku poslije 20. veljače.

Pozdrav
Anto Rusković

Trebao je jos dodati “a oni koji se ne jave cemo kamenovati“


Ako nekoga zanima, odgovor koji sam dobio od g. Ruskovića na moj upit ….
Poštovani
nećemo čekati 20. veljače za slanje ugovora svima, početkom veljače poslati ćemo ugovore onim dioničarima koji se jave do posljednjeg tjedna siječnja a preostatku poslije 20. veljače.

Pozdrav
Anto Rusković

Možda sam nešto propustio – a kako je glasilo pitanje?

New Report

Close