ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

držim ja lucidus bar 12 godina i oduševljen sam s tim. jači je od atlasa nekeliko puta a nigdje lipe jedne nisam dobio.

who dares, wins

fondovi da, njima divka odgovara

mi buregduzije bolje ne

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


držim ja lucidus bar 12 godina i oduševljen sam s tim. jači je od atlasa nekeliko puta a nigdje lipe jedne nisam dobio.

A to je usporedivo po čemu točno s Excelsom? Također je dionica, pa mora da je slično?

Lukšići redovno isplaćuju dividendu i nisu muljatori. Da vlasnik nema dobru reputaciju i da je tipičan hrvatski muljator, ne bih razmišljao ovome.
Zapravo, ne bih uopće ni kupio tu dionicu, kao što iz istog razloga nisam Agrokor.

andabak je isto ponudio svima prihvatljivu cifru. tko je izašao mogao je te novce uložiti u nešto drugo, tko nije ostao je blokiran. ako ti nije usporedivo to onda probaj npr. sa zagrebačkom pivovarom, međimurskom bankom, belišćem ili veterinom.

who dares, wins

Ja sam odlucio.
Jednom sam izasao, i fulao sam. Drugi put ne izlazim. Hvala gradonacelniku sto mi je omogucio drugi put ulazak po Ok cijeni.

Izlazim kada me otjeraju. Ovdje ce biti ili pripajanje svega turistickog(plag, alh i atln) ili ce atln stvarno krenut u danje investicijske projekte sa svojom savrsenom bilancom.

U najgorem slucaju ostati ce na monopolskom tronu i proizvoditi 10% povrata svake godine na moj ulog


U najgorem slucaju ostati ce na monopolskom tronu i proizvoditi 10% povrata svake godine na moj ulog

To nije ni približno najgori slučaj. To je među boljim slučajevima.
Pa nikad nisu dali dividende kao ove godine, a to je oko 7% na ovaj ulog.

Ovako ćete ostati s mrtvom kapitalom i nadati se kako će sve biti ok.

Ima mnoštvo drugih dionica u svijetu gdje možete dobiti 7% dividende a da pritom nemate mrtvi kapital.

Ne kažem da je firma loša ali dionica koju ne možete i nemate gdje prodati je mrtvi kapital.

Navedeni Lucidus je samo jedan od slučajeva.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.


Ja sam odlucio.
Jednom sam izasao, i fulao sam. Drugi put ne izlazim. Hvala gradonacelniku sto mi je omogucio drugi put ulazak po Ok cijeni.

Izlazim kada me otjeraju. Ovdje ce biti ili pripajanje svega turistickog(plag, alh i atln) ili ce atln stvarno krenut u danje investicijske projekte sa svojom savrsenom bilancom.

U najgorem slucaju ostati ce na monopolskom tronu i proizvoditi 10% povrata svake godine na moj ulog

Moja razmišljanja su slična, s time da ću ipak glasati protiv (bilo osobno bilo putem opunomoćenika) te steći pravo na otkup po ponuđenoj cijeni. Ako mi cijena ne bude prihvatljiva, ostajem unutra …

Moja razmišljanja su slična, s time da ću ipak glasati protiv (bilo osobno bilo putem opunomoćenika) te steći pravo na otkup po ponuđenoj cijeni. Ako mi cijena ne bude prihvatljiva, ostajem unutra …

Hočeš reči da se i nakon što glasaš protiv odluke o povlačenju još možeš predomisliti ako ti ponuđena cijena ne odgovara?

Naravno, kolega. Ništa Vas ne obvezuje da prodate dionice po ponuđenoj cijeni ukoliko Vas ista ne zadovoljava, ali ih nećete moći prodati ako ne glasate protiv, jer nemaju obvezu ponude otkupa istih osim od onih koji glasau protiv. Pogledajte moj post stranicu prije i odgovor g. Ruskovića na moj upit.
citiram dio: …. Predlažem da, ukoliko želite ostvariti pravo da po vašem zahtjevu Društvo od vas otkupi predmetne dionice, svakako budete zastupljeni na Glavnoj skupštini, bilo osobno bilo putem pinomoćnika, i glasujuete protiv predložene odluke…..

Glupo je da moras osobno doci, a ne preko SKDDa ili elektronickog potpisa to rješiti, jos treba i javni biljeznik, heh di smo mi od digitalnog društva


Glupo je da moras osobno doci, a ne preko SKDDa ili elektronickog potpisa to rješiti, jos treba i javni biljeznik, heh di smo mi od digitalnog društva

a zamisli tek mene koji već 9 godina nisam bio u hr, dionice se vode na oca koji nikad u životu nije upalio komp. srednji vijek je bio napredan za postojeće društvo u hr. po nekad se toliko iznerviram da mi dođe da to sve prodam i zaboravim, ali nigdje nema toliko ovaca za šišanje na jednom mjestu kao u hr. sad su mi uzeli porez na dividendu jer ne postoji način da to eskiviram ali nekakve poreze na kapitalnu dobit i td. ne dam, ne dam i ne dam. rađe poginuti nego uhljebe platiti.

who dares, wins

nitko ne komentira gotovo svakodnevnu daljnju kupovinu plavog experta!!?? kaj si skidaju prosjek?

New Report

Close