ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle, jedna nedoumica manje. i blok ulazi u prosjek!

Iz ovog gore navedenog se može zakjučiti da je blok transakcija od 30k komada uračunata u prosjek, jer inače sigurno ne bi prosjek bio 191,8 kn ….
što se tiče dokapa, da su to htjeli, mogli su to odavno napraviti, pa nisu … ne vidim niti jedan razlog zašto bi to sada radili …
ok, sad bar znamo cijenu ispod koje neće biti pravična naknada (ponuda) … a da li će biti viša, vidjet ćemo ….
p.s.. znači, mirovinac je već u gubitku …

Bravo za Lukšiće!! Gospoda…

Mogli su objavit odluku o delistiranju dok je s Gradom bio spor, dok je bila zatvorena žičara i dok nije bila izglasana dividenda…

Ponašanje nepojmljivo prosječnom RVATU

Rastimo zajedno...

Ma OK su Lukšići. Nisu morali dodati 9 kn dividende da su htjeli namagarčiti male. Očito da im se ne da zezati s burzom uz tako mali free floating. Ja sam ovdje planirao ostati cijeli život, da budem maleni dio njihovog poslovnog carstva. A to što ekipa radi u Čileu, isto rade i u HR. Osim toga, firmica je pravi biser u Hrvatskoj.


Ma OK su Lukšići. Nisu morali dodati 9 kn dividende da su htjeli namagarčiti male. Očito da im se ne da zezati s burzom uz tako mali free floating. Ja sam ovdje planirao ostati cijeli život, da budem maleni dio njihovog poslovnog carstva. A to što ekipa radi u Čileu, isto rade i u HR. Osim toga, firmica je pravi biser u Hrvatskoj.

Upravo to


Ma OK su Lukšići. Nisu morali dodati 9 kn dividende da su htjeli namagarčiti male. Očito da im se ne da zezati s burzom uz tako mali free floating. Ja sam ovdje planirao ostati cijeli život, da budem maleni dio njihovog poslovnog carstva. A to što ekipa radi u Čileu, isto rade i u HR. Osim toga, firmica je pravi biser u Hrvatskoj.

hm da, nisu morali dati, mogli su sve ostaviti unutra i izbaciti male vani…
ali po meni je to primjer bolesnog kapitalizma, sve, meni, sve meni, ajmo izbaciti ostale, zašto bi i netko drugi imao priliku biti suvlasnik,, da i njemu bude dobro, konačno da i društvo u cjelini živi dobro..

realno kroz 10-20-30 godina ako ostane ovakva geopolitička situacija ovdje će se brutalno zarađivati, tj. samo neki će omastiti brk, ak dobro, to je kapitalizam koji kupi sve sebi

što ne objave na burzi – ako to nije osjet inform ne znam šrto jest

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


što ne objave na burzi – ako to nije osjet inform ne znam šrto jest

Zasto bi bila osjetljiva????, to mozes i sam izracunat, jos kada su objavili poziv na skupstinu

pa neki rekoše ovako neki onako

value obično pogodi ovdje izgleda nije

objaviš na burzi i bog te veselio

sama činjenica da sub zatražili izračun govori da je izračun releventan

ako je relevantan, objavi

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Bravo za Lukšiće!! Gospoda…

Mogli su objavit odluku o delistiranju dok je s Gradom bio spor, dok je bila zatvorena žičara i dok nije bila izglasana dividenda…

Ponašanje nepojmljivo prosječnom RVATU

Najkorektniji na svijetu, čim su dobili koncesiju idu se riješiti svih ostalih. Može oklada da uskoro i paket CERP-a rješavaju po nekom diskontu pošto dionica više neće biti na burzi.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


pa neki rekoše ovako neki onako

value obično pogodi ovdje izgleda nije

objaviš na burzi i bog te veselio

sama činjenica da sub zatražili izračun govori da je izračun releventan

ako je relevantan, objavi

Nema nikakvog pogađanja tu, znaš ili ne znaš. Smiješno je da ljudi traže po forumu odgovore prije nego ih sami probaju pronaći.

Ja nisam znao da je taj dio s blokom promijenjen pošto nakon Agrokora jedva da pratim burzu. Isprike ako se netko vodio mojom tvrdnjom.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



pa neki rekoše ovako neki onako

value obično pogodi ovdje izgleda nije

objaviš na burzi i bog te veselio

sama činjenica da sub zatražili izračun govori da je izračun releventan

ako je relevantan, objavi

Nema nikakvog pogađanja tu, znaš ili ne znaš. Smiješno je da ljudi traže po forumu odgovore prije nego ih sami probaju pronaći.

Ja nisam znao da je taj dio s blokom promijenjen pošto nakon Agrokora jedva da pratim burzu. Isprike ako se netko vodio mojom tvrdnjom.
[/quote]

zato smo tu – da dodemo do prave informacije

nakon agro ipak je nesto boljecc – hanfa se više ne pravi mrtva

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close