ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sjela je dividenda – Zagrebačka banka.

halfte trinken, halfte Šarcu geben





Kakvo crnjacenje bez veze…
1. Ako blok transakcija ulazi u izracun minimalna cijena je 192 kn (i jos ste dobili dividendu). Ako blok ne ide onda je oko 180 kn i nije bajno. Iako mi nema nikakvog smisla da blok ne ulazi u prosijek

blok ne ulazi u prosjek
[/quote]
Nije da Vam ne vjerujem, ali imate li kakav izvor…cisto da znam za u buduce
[/quote]

Pošalji upit Zagrebačkoj burzi ako želiš jedini ispravan odgovor.
[/quote]

1500 kn je službeni izračun cijene s njihove strane, tu ima toliko ozbiljnih investitora da to ne bi smio biti problem

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Izvrštenje se ponekad računajući na pasivnost diončara može koristiti kao uvertira za istiskivanje manjinskih dioničara, jer glavni dioničar mora za primjenu tog instituta ostvariti prag od 95% temeljnog kapitala društva. Kriteriji za pravičnu naknadu dioničarima koji se protive izvrštenju prema ZTK-u egzaktniji su od kriterija za primjerenu otpremninu u novcu koja se manjinskim dioničarima koji se istiskuju iz društva ima isplatiti prema ZTD-u. No ako se ima u vidu da se ZTK prvenstveno odnosi na uvrštena društva, a ZTD na sva dionička društva jasno je da se primjerena otpremnina u novcu ne može vezivati za tržišnu cijenu dionica (kao što je to slučaj prema ZTK-u) kada odnosno dioničko društvo ne mora biti uvršteno. Prema Barbiću, za određivanje otpremnine pri istiskivanju manjinskih dioničara prema ZTD-u nije važna samo trenutačna cijena dionica na tržištu, već treba imati na umu da se dioničare lišava dionica od kojih bi oni i u budućnosti mogli imati koristi.

svi mi znamo da je pravična vrijednost pri istiskivanju smijurija – naručiš i procjenitelj isporuči lpo tvojim željama

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Blok ne ulazi unutra, to je sto posto sigurno, možete si pogledati i primjere unatrag.
Sretno ovima koji ulaze po 180,00 osim ako nisu procijenili da je dobar trenutak za life term ulaz.

@Sokolić
A što ako mirovinci ne mogu biti u delistiranim dionicama pa im Hanfa kaže da moraju van u nekom roku?

Btw, ja ih totalno razumijem, pogledajte zadnje cijenike od SKDD-a i ZSE kakve su sve gluposti nabacali unutra. Firma promijeni temeljni kapital i treba platiti burzi 10.000,00 kn?!?!

otkad su ti cjenici –

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

hebeš dividendu. to kad mi sjedne na račun i ne primjetim. živim od špekulativnog rasta dionice tipa 100%. ovakvi postupci ubijaju dionički aktivizam i kod najokorijelijih špekulanata.

who dares, wins


Što više razmišljam, nekako mi se čini da će na kraju ovog procesa, koji je tek započeo, kroz nekoliko godina Exscelsa nekretnine biti d.o.o., a ne d.d.

e da….ovo je jako opasno….dogodilo mi se na jednom bivšem d.d. i sad kad su d.o.o. im je transparentnost …bolje da ne pričam…a ako hoćeš prodati udio u d.o.o., uglavnom možeš samo firmi prodati jer potražnje nema jer nisu na burzi…ma užas…..

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

hebeš dividendu. to kad mi sjedne na račun i ne primjetim.

1. da li je mudro i isplativo čekati g za godinom 3% (ovogodišnja je iznimka) dividende i sjediti na “zaključanoj lovi” tko zna koliko g nama malima sa 50, 100, 200… kilo kuna? onim većima sa par milja možda i je, a i bez problema će naći kupca po dobroj cijeni ako ima 5-6 tisuća kom. tko će kupiti naših 120, 350, 558,…kom po nekoj fer cijeni?
2. ako doista ponude neku fer cijenu (npr 210kn) kao što se očekuje, siguran sam da će skupiti preko 95%, a onda svi znamo što slijedi
3. ove g će brojke biti li-la zbog svih poznatih događaja. 2020 dakle, ima čisti start, a po mnogima sama žičara sa još dva-tri objekta daje projekciju sadašnje cijene!

i sad ti budi pametan!!??

divka je za fondove i osig društva – to je njima puna šaka brade – 3 post naspram 0, 000003 u banci

za nsas buregdžije to je swamo nužno zlo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Bit ce to Ok…osobno ne vjerujem da ce skupiti potreban iznos za istiskivanje….

ja ovaj dio ostavljam, iako to znaci smrznutu imovinu, sto ne volim…al ovo je toliko dobro, i sada nakon dobivanja koncesije na 50 godina je jos bolje…

mozda u buducnosti i spoje sve svoje RH biznise
prinos na kapital ce uvijek biti iznad 3%, sto je za narednih xy godina gdje ce kamate nikakve biti i vise nego odlicno….

meni je prosjek 163 kn i uopce se ne zamaram i ne razbijam glavu….

ps. takoder sam se sj kod suncanog jer su me isplatili po 24 kn, a kasnije znamo koja je cijena bila…a tamo sam i skupljao i pisao sve po 20 kn…i tamo je fond kupovao isto nedavno prije delistiranja

Pitanje je zasto su i sve ostale kompanije izlistane na ZSE… kad se trguje i manje ili su losije…. ova ZSE je teska mocvara, kao i svi ovi koji vode drzavu… jer su uvođenjem poreza na trgovanje ubili trziste kapitala, pa vecina i ne trejda, a niti ima svrhe, u ovakvoj situaciji


Bit ce to Ok…osobno ne vjerujem da ce skupiti potreban iznos za istiskivanje….

ima i druga varijanta ako sada ne skupe dovoljno….naprave dokap samo za sebe uz isključenje prava prvenstva ostalih dioničara i voila!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

http://www.excelsa-realestate.com/upload/tbl_novosti/2019-09-atln_16521.pdf

New Report

Close