ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema veze, imamo mi stanove jadran i meritus.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Po meni ispada da je prosječna ponderirana cijana u zadnja 3 mjeseca oko 180,5 kn. Izbacili su sada obavijest jer je cijena narasla, trguje se po 196 kn, a da su dali objavu par dana kasnije iz izračuna bi se izbacile relativno niže cijene do kraja 6og mjeseca. Po mom izračunu, da se makne trgovanje sa kraja 6og mjeseca po cca 154-175 kn, minimalna cijena bi morala biti cca 186 kn. Ne vjerujem da će ponuditi puno više od 180 kn kao “fer cijenu”.

Žalosno je da najbolja firma sa zse ide u delistiranje. Jasno je da tko ima dobru firmu želi 100% vlasništva, a da su oni koji žele izaći na burzu i raditi ipo uglavnom loše firme i nekakvi điđi miđi startupi te prodavači magle.

Ima li tko ideju tko onda ovo danas kupuju i što s time cilja?
Također, koliko je opasno ostati unutra?

Imala, pa prodala, pa danas ću pa sutra ću, pa nisam, ponekad je sreća i kada okasniš..
Da sam vlasnik i ja bih istisnula male dioničare.
Zašto bih dijelila sa njima dividendu, ako baš ne moram.
Što će nam ostati na koncu na Zse ?
Svi ćemo morati emigrirati. NYSE
Dobro trejderu viču, strah ih noćiti u papiru.
Na ZSE opća nesigurnost. Ulagače ćemo fenjerom tražiti


Ima li tko ideju tko onda ovo danas kupuju i što s time cilja?
Također, koliko je opasno ostati unutra?

nije opasno da ce vam netkko oteti dionicu

možda se i vrate, bi,lpo je i tajkvih primjera

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kakvo crnjacenje bez veze…
1. Ako blok transakcija ulazi u izracun minimalna cijena je 192 kn (i jos ste dobili dividendu). Ako blok ne ide onda je oko 180 kn i nije bajno. Iako mi nema nikakvog smisla da blok ne ulazi u prosijek
2. Tko zeli moze ostat i imat lijepu divku svake godine
3. Jedno od postenijih delistiranja u povijesti jer su isto mogli napravit prije dok je prosjecna cijena bila cca. 170kn i prije objave dividende
4. Mozda iznenade i daju vecu cijenu u delistu da skupe 95%

Rastimo zajedno...

Uostalom, pogledajte što se desilo s ALH. Firma normalno posluje, isplaćuje dividendu, izdaje izvještaje koji su transparentni isto kao i da je na burzi…
A dionice se mogu kupiti/prodati na OTC-u recimo kod Hite ili negdje drugdje.

Naravno, likvidnost je manja nego što bi bila na burzi i to nije dobra stvar.
Pogotovo ako morate prodati dionicu svaki tjedan da bi imali za burek.

Ja ću ovdje pričekati ili istiskivanje po boljoj cijeni od ovih na kojima sad istresaju strašljivce, a ne bi mi bilo mrsko ni držati ovo sljedećih 5, 10 ili više godina…


Kakvo crnjacenje bez veze…
1. Ako blok transakcija ulazi u izracun minimalna cijena je 192 kn (i jos ste dobili dividendu). Ako blok ne ide onda je oko 180 kn i nije bajno. Iako mi nema nikakvog smisla da blok ne ulazi u prosijek

blok ne ulazi u prosjek

ignore: one



Kakvo crnjacenje bez veze…
1. Ako blok transakcija ulazi u izracun minimalna cijena je 192 kn (i jos ste dobili dividendu). Ako blok ne ide onda je oko 180 kn i nije bajno. Iako mi nema nikakvog smisla da blok ne ulazi u prosijek

blok ne ulazi u prosjek
[/quote]
Nije da Vam ne vjerujem, ali imate li kakav izvor…cisto da znam za u buduce

Rastimo zajedno...

dobro pitanje

to zacijelo negdje piše u aktima burze ali tko ce to sad naci

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ovako ili onako, bit ce sve Ok

New Report

Close