ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto kako se začas stvari zakompliciraju, pa meni najsigurnija dionica odjednom postane problem i velika nepoznanica.
Sad opet treba učiti, mozgati, vidjeti što učiniti, da li ostati i kako izbjeći gubitak …

halfte trinken, halfte Šarcu geben




Što se tiče prodaje dionica, ne treba vam za to burza, postoje OTC tržišta kod brokera i drugi kanali.
Istina, ljudi to smatraju nekakvim tržištem smeća jer se smeće tamo prodaje

Regularna burza je smece, pa sad zamislite tek kakva je situacija van burze. Pa necete valjda prodavati dionice preko njuskala i onda se muciti s prijepisom kod javnog biljeznika. Nalaziti tko zna gdje i s kim.
[/quote]
Naravno, pa nećete valjda prodavati/kupovati vilu u Dubrovniku preko oglasnika i onda se mučiti s prijepisom kod javnog bilježnika. I nalaziti se tko zna gdje i s kim.
Opće je poznati da iz gore navedenih razloga uopće ne postoji tržište nekretnina u Hrvatskoj, kamoli da netko trguje i da cijene rastu.
Osobno, također čekam da se stanovi i kuće počnu trgovati na burzi, a do tad živim pod mostom. Pa neću se valjda nalaziti tko zna gdje i tko zna s kim, i onda se mučiti kod javnog bilježnika!
[/quote]

Očigledno niste nikad ništa kupovali i neznate kako OTC funkcionira u HRV tako da je svaka daljnja rasprava suvišna.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Možda kolega misli prodati svojih 20 dionica preko OTC-a. Hahahahaha

Gdje ja radim, ispod milijunskog iznoa OTC ne dolazi u obzir. Nitko se neće mučiti s par dionica. Birokracija, troškovi i puste prijave…samo tlaka.

Imate index oglasnik pa tamo pokušajte.


Ako sam dobro skužio na skupštini treba glasati protiv odluke
o povlačenju sa uređenog tržišta da bi dobio pravičnu naknadu

Dobro si skužio.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ja u pravilu kupujem kada svi kukaju i prodaju.

– evo imate barem jednog sigurnog kupca.

– evo imate barem jednog sigurnog kupca.

Ne budi zlurada, ovo je ipak nešto sasvim drugo.
I novo, barem za mene.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Nije sve tako crno. Sutra je isplata dividende.

Netko lagano skuplja skrivenim nakogom na 176

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

A ne znam što učiniti, barem ne još. Imam okruglo 200 kom – kupljenih ljeti 2013. Doživio sam jedan squeeze out (SMNS) ali to je na kraju ispala lijepa i unosna priča. Zna li netko što se dešava sa onima koji ne glasuju PROTIV?

Jubito
Evo, nije ti potreban ni rat, ni potres. U Hrvatskoj je dozvoljena pljačka i svatko može ostati bez dionica od bilo koje firme.

totalno bezveze – sto im treba delist i sto im smeta burza

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Steta.
Dobra firma, jedan solidan papir manje na ZSE.

New Report

Close