ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očito im se više ne da zezati s burzom. Ali ovo je bilo neočekivano. Ja ne izlazim, bila na burzi ili ne.

Od još jedna u vječna lovišta…Firma stabilna sa dividendom, nešto kao Pevec.
Nemam ove dionice, ma da sam je par puta promatrao.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Kada trebaju objaviti pravičnu naknadu? Možda kao na Istraturistu bude i dobrovoljna ponuda prije… Planira li tko na skupštinu ako ima koja dobra duša da skupi punomoći za nas, možda Lukšić i odriješi kesu 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ja ostajem dok me ne izbace

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Budući se dionicama trgovalo u više od 1/3 trgovinskih dana unutar zadnja tri mjeseca prije dana objave poziva na glavnu skupštinu minimalna cijena je 192 kune po dionici (prosječna ponderirana cijena u posljednja tri mjeseca).

je, al moras potegnuti do dolje – zg-dub 2000 kn najmanje u bilo kojoj kombinafciji

shranje veliko, nisam ovo ocekivao i ne znam sto im smeta burza

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Kada trebaju objaviti pravičnu naknadu? Možda kao na Istraturistu bude i dobrovoljna ponuda prije… Planira li tko na skupštinu ako ima koja dobra duša da skupi punomoći za nas, možda Lukšić i odriješi kesu 🙂

Ako sam dobro skužio na skupštini treba glasati protiv odluke
o povlačenju sa uređenog tržišta da bi dobio pravičnu naknadu

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

e sad bi trebalo provjeriti zašto je fond opet tuđim novcima otkupljivao dionicu koja se povlači s burze. jedino ako postoji netko naivan koji misli da je to bilo slučajno.

who dares, wins



Kada trebaju objaviti pravičnu naknadu? Možda kao na Istraturistu bude i dobrovoljna ponuda prije… Planira li tko na skupštinu ako ima koja dobra duša da skupi punomoći za nas, možda Lukšić i odriješi kesu 🙂

Ako sam dobro skužio na skupštini treba glasati protiv odluke
o povlačenju sa uređenog tržišta da bi dobio pravičnu naknadu
[/quote]

točno

tko ne glasa sam ili po opunomoćeniku – ništa od isplate

shranje

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Pravična naknada je, sukladno Zakonu o tržištu kapitala, određena kao prosječna cijena dionica ostvarena na Zagrebačkoj burzi, izračunata kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih trgovanjem na burzi tri mjeseca uoči objave poziva za Skupštinu.

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Recimo to ovako, ako i nisu na burzi, lovu opet mogu izvući jedino preko dividende, tako da opet ubiremo dio kolača ako ostanemo.

Ja ostajem sigurno.
Ali da je iznenađenje-bome je

Uh, ovo je ko grom iz vedra neba … e sad, treba odgonetnuti šta stoji iza toga … preuzimanje od nekoga ? istiskivanje ?
uglavnom, prošlost me naučila da treba ostati i čekati (ISTT gdje je PLAG preuzeo po duplo većoj cijeni od nego javna ponuda od ZaBe, tu sam profitirao, SUNH gdje sam bezveze izašao po 24 kn kad nas je država izvozala a SUNH je kasnije išao u istiskivanje po 38 kn) jer se uglavnom na kraju dobije prava protuvrijednost (uostalom primjer je i preuzimanje od strane SUKC, koje je fer odrađeno), tako da ne mislim izlaziti, dividenda će ionako kapati svake godine, a kad tad će nam Davor ponuditi pravu cijenu za naše udjele …. osim naravno ako i sada ne ponudi nešto što se ne odbija, ali sumnjam …

New Report

Close