ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hmmmmm….? što experti znaju a addiko (doduše skrbnički) ne zna?

Znaju ono što svaki malo upućeniji investitor zna, a to je da je ovo jedno od najsigurnijih ulaganja na ZSE, pogotovo sad nakon što je riješeno pitanje koncesije.
Jedino potres ili rat može poremetiti ovo ulaganje.
Drago mi je da je tu uletio mirovinac.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

slažem se jubito.
meni vrag nije dao mira nakon one transakcije u petak, pa sam vikendom pročešljao puno toga. i uz vrlo konzervativne procjene pojedinih vrijednsti (pogotovo nekretnina u vlasništvu jer sam sa drugog kraja hr) dobio sam brojku puno veću od sadašnje.
napisao sam svoje razmišljanje i nedoumice par stranica prije, ali nitko nije iznio svoje mišljenje osim jedan stari kolega na pm.
ako netko iz du ima ili zna…..


slažem se jubito.
meni vrag nije dao mira nakon one transakcije u petak, pa sam vikendom pročešljao puno toga. i uz vrlo konzervativne procjene pojedinih vrijednsti (pogotovo nekretnina u vlasništvu jer sam sa drugog kraja hr) dobio sam brojku puno veću od sadašnje.

Trebalo je kupiti dok koncesija još nije bila potpisana.
Mislim da takve prilike više neće biti u bližoj budućnosti.
Ja u pravilu kupujem kada svi kukaju i prodaju.
Sad tih istih kukurikala više nema na topicu.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



slažem se jubito.
meni vrag nije dao mira nakon one transakcije u petak, pa sam vikendom pročešljao puno toga. i uz vrlo konzervativne procjene pojedinih vrijednsti (pogotovo nekretnina u vlasništvu jer sam sa drugog kraja hr) dobio sam brojku puno veću od sadašnje.

Trebalo je kupiti dok koncesija još nije bila potpisana.
Mislim da takve prilike više neće biti u bližoj budućnosti.
Ja u pravilu kupujem kada svi kukaju i prodaju.
Sad tih istih kukurikala više nema na topicu.

[/quote]

kako ste vi pametni, čudo jedno

živila atln

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


hmmmmm….? što experti znaju a addiko (doduše skrbnički) ne zna?

addiko je pritiskao na dolje i skupljao otpatke za druge. sad će to valjda netko drugi da nastavi. obično mrcvarenje.

who dares, wins


cca 5800 dionica su vjerovatno dokupili po dobroj cijeni mudri starosjedioci za stare dane,,,

Ne bih rekao, transakcija je bila u komadu … nešto drugo se krije iza toga, moguće je da su to eksperti kupili ostatak za nekoga …

Uglavnom, netko uredno na dnevnoj bazi skuplja sve do 196 kunića … dok ima onih koji žele prodati po toj cijeni …..

Ovaj skupljač i dalje neumorno čisti na dnevnoj bazi do 196 kunića … trenutno nema više, pa da vidimo da li to ide gore ?

EXCELSA NEKRETNINE d.d. – poziv na Glavnu skupštinu
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/wPL6DFw9VshRWr2aRWp7sQ==.pdf

bem ti

ovo je bome iznenadenje

mrzim pravične naknade – koliki je 3mjesecni prosjek – 175-180

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

A šta je sad ovo?

Budući se dionicama trgovalo u više od 1/3 trgovinskih dana unutar zadnja tri mjeseca prije dana objave poziva na glavnu skupštinu minimalna cijena je 192 kune po dionici (prosječna ponderirana cijena u posljednja tri mjeseca).

Rastimo zajedno...

New Report

Close