ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako sam dobro izračunao, kad se odbije porez na dobit za 2018, biti će oko 72 mil. kn zadržane dobiti u bilanci, što čini cca 21,5 kn po dionici … mislim da će ATLN isplatiti barem 10 kn, inače ne vidim razlog zšto bi novac bio na računu, a ne u nekim depozitima. Da će ga posuditi nekoj svojoj kompaniji koja će plaćati veće kamate nego banka, sumnjam, prvo to nije poslovno opravdano a drugo, Lukšići se nisu nikad tako ponašali (kao Adris-Maistra) … tako da po meni je vjerojatnija isplata, samo je pitanje koliko … love im ionako ne fali a likvidnost ovdje nikad nije bila upitna ….

Volilm kada fulam nadole … slijedeće godine ću prognozirati 12, pa možda dobijemo 15 … he, he …
Kako kažu naši istočni bivši sugrađani bivše države: blagodarim, blagodarim ATLN

Tek se sad vidi koliko je ova dionica realno podcijenjena…
Ovih 12 HRK se za budućnost postavlja kao standard.

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"


EXCELSA NEKRETNINE d.d. – odluke Glavne skupštine
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/OYkiOhZE7O0xUndeQbGWuQ==.pdf

Zadovoljavajuca dividenda …



EXCELSA NEKRETNINE d.d. – odluke Glavne skupštine
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/OYkiOhZE7O0xUndeQbGWuQ==.pdf

Zadovoljavajuca dividenda …
[/quote]

Neočekivano izdašna dividenda!
Iznad svih mojih očekivanja i iskustava sa dosadašnjom politikom isplate dividendi u Exscelsi.
Prezadovoljan sam.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ovo sto je sigurno to to isplata visokih dividendi u luksicevim firmama to je uglavnom 1/1 tako da preko 80% dividende ide u cile naime kako je tata od Davora prokockao na losim ulaganjima miljardu eura mora to od nekud nakoknaditi sto je odlicno za sve nas dionicare tih firmi

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

ovo sto je sigurno to to isplata visokih dividendi u luksicevim firmama to je uglavnom 1/1 tako da preko 80% dividende ide u cile naime kako je tata od doticnog prokockao na losim ulaganjima miljardu eura mora to od nekud(ispada da je to Quinenco_ v najneuspijesniji Chairman u povijesti )nakoknaditi sto je odlicno za sve nas dionicare tih firmi znaci da se i povecavaju sanse da se proda PLAVA sto je opet jako dobro

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

opaaa pare iznenada.

who dares, wins

Odlične vijesti, Odlična firma.

Ja sam nažalost svoje prodao. Možda malo prerano.

14%!
🙂
https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijesti/grad/odlicni-turisticki-rezultati-u-prvih-osam-mjeseci

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"


30 milijuna su iz 2018. pospremili u zadržanu dobit. Puno je to love koja će trunuti na računu. I ja sam očekivao malo deblju dividendu, barem pet kuna.

eto moje razmišljanje je bilo slično tvom, nadao sam se korekciji predložene dividende od 3 kn nekom izvanrednom dividendom pred kraj godine, kad ono ugodno iznenađenje 12 kuna po dionici, za mene apsolutno razumljivo i poželjno za nas male dioničare,,,, i dalje za mene najbolja dionica na zse po svim parametrima, strpljenje je jedan od ključnih sastavnica investiranja,,,, sempre positivo

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

kaj je ovo!!?? čistka do 198 + blok 30319!! izašao adiko

Fijuu,kakva je ovo transakcija??

New Report

Close