ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

,,, kad danas doleti avion i SAD-a odmah putnike dovesti na žičaru da je razgledaju kao “zatvorenu atrakciju” , pa im pojasniti kako to da ne radi,,, ako ne ide ili ako ne razumiju pogledati ,,,,
“Vojko V – Kako to”

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati


Ovo je zrelo za tužbu europskom sudu za zaštitu privatnog vlasništva i slobode poslovanja.

Eh kad bi samo to bilo zrelo za tuzbu … 🙁 Gdje god se okrenes kriminal korupcija, sukob interesa ….

Mato, bolje se bavi nedostatkom radne snage u bolnici nego sto gledas gdje bi pokupio nezaslužene novce…

grad -selo nema , novi dom umirovljenika već 50 god. nema sportsku dvoranu, novi dječji vrtić napravljen još davnih god. nog igralište elementarna nepogoda, cesta neama, najbolje da ukinu aerodrom pa da izgleda ko da smo u Dubrovačkoj republici..itd itd

koga interesira mislim da je dogovoreno 15 posto kreće 01 07


koga interesira mislim da je dogovoreno 15 posto kreće 01 07

nije dogovoreno i pitanje kada će biti.
odluku prvo mora donijeti gradsko vijeće nakon što se Excelsa očituje na dostavljeno vještačenje prema kojemu je naknada 30 %.
Tako da, potrajat će to još ohohoho

Tenis jel se zezaš ili nešto znaš?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Vidis da pise da misli ne da zna heh

Ignore : renči


koga interesira mislim da je dogovoreno 15 posto kreće 01 07

Slobodno izvor navedi

https://dubrovacki.slobodnadalmacija.hr/zupanija/dubrovnik/clanak/id/608071/gradonacelnik-mato-frankovic-prvo-polugodiste-prosli-smo-sa-39tricom39-mogli-smo-i-bolje-da-je-para-i-brze-drzavne-administracije

Ponovno aktualan “Centar iza grada”

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"


Tenis jel se zezaš ili nešto znaš?

http://mobile.dubrovniknet.hr/novost.php?id=69316#.XP5RGZAj7xM
“Vjerujemo da će spor uskoro biti riješen, a novi prijedlog Excelsa nekretnina je poslan vještakinji.”

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

sorry, 01. 07 vijeće ….02.07. kreće

New Report

Close