ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i još nešto ,,,
p.s. jako je nekulturno napisati na forumu što ste Vi napisali ; da 99% nas na forumu ništa ne zna,,,
vjerovatno sebe ubrajate u 1 % onih koji sve znaju, pa bi na Vašem mjestu mudar čovjek otišao sa ovog foruma negdje drugdje prodavati pamet i to masno naplatiti.

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati



A zašto ti pišeš "mi"? Tko ste to vi?

Ti ko da si zakonski ili pravni zastupnik društva i kao da ti odlučuješ o stavljanju potpisa na koncesijski ugovor?

Čiča ti se s nikim ne boriš nego pišeš gluposti.

Dok je postojeća garnitura na vlasti u državi i u "gradu" neće se raskinuti s praksom nego će se praksa pooštriti i postati još gora. Za koji dan odlazi još jedna milijarda za Uljanikova jamstva… u državi pljačkaša i razbojnika očekivati da će se nešto promijeniti dok ekipa ne završi sa svojim planom je otprilike ravno očekivanju da će u sljedeće dvije do tri godine ljudi kročiti nogom na Mars ili Veneru.

Kugla koja se kotrlja niz brdo ili brijeg, ne staje sama od sebe. Ili če stati po inerciji odnosno zbog jače frikcije i trenja ili nasilno, stavljanjem prepreke odnosno zbog nasilne promjene njezina smjera i zausta


rekao sam ti već na privat da nisam čiča. toliko si mutav da ni godine nemožeš procijeniti. ignore.
[/quote]

potpisujem i pristupam primjeni

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Šta je nova sa žičarom?


Šta je nova sa žičarom?

Cini se da je situacija ista…. jos sve stoji i dogovara se…. kuva se kuva, bit ce tu svega cini mi se. Sve se grad misli da da su ove uhvatili za jajca, a atln po tuzbama…

daj bože da bude zatvorena što duže!

Očekivao sam veću nervozu kod prodavača. Ne da nitko ovo jeftino. Svi se nadamo sniženju

Kako se nadaš sniženju ako ne znaš uopće kolika će biti koncesijska naknada?

Naprosto je smiješno kako ovdje trivijalno ljudi rezoniraju. Bez ikakve analitike. Još nisam vidio da je netko dao suvislu procjenu, “sto ako”… ako je bila kakva, ja je nisam zamijetio.

Daj Bože da se otvori što prije. Dugoročno smo svi mrtvi. A ne otvori li se možda i kratkoročno

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ova dionica je maksimalno snižena, mišljenja sam da će nakon rješenja brzo biti iznad 200- 220 kn,
,,, po mom mišljenju u ovoj dionici su investitori sa dužim horizontom ulaganja
već godinu dana je na istim vrijednostima

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati


Kako se nadaš sniženju ako ne znaš uopće kolika će biti koncesijska naknada?

Naprosto je smiješno kako ovdje trivijalno ljudi rezoniraju. Bez ikakve analitike. Još nisam vidio da je netko dao suvislu procjenu, “sto ako”… ako je bila kakva, ja je nisam zamijetio.

Ja se zbilja pitam šta si ti sebi umislio i koji si ti faktor da bi se tebi, koji si se registrirao prije 4 mjeseca, trebalo bilo što objašnjavati?!
Ti stvarno misliš da možeš svakome “svisoka” davati kritike i savjete, da ste ti ili tvoje mišljenje vrijedniji od bilo kojeg drugog na ovom forumu?

Kako si se pojavio, tako ćeš i nestati
I pojaviti se pod novim nadimkom
I sa drugom taktikom i retorikom
Ma zapravo, ajd ti meni na ignorancjiju pa se pravi pametan koliko te volja.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Čuj, a da svoje frustracije usmjeriš u nekom drugom smjeru? Jasno je da će koncesija značajno utjecati na buduće poslovanje društva, pa bi bilo logično da se u ovisnosti o njezinoj stopi napravi model ili analiza koja će pokazati sto dioničarima u ovisnosti o njezinoj stopi ostaje ispod crte.

Zahvaljujući meni si zaradio jedinu ozbiljnu lovu ove godine. Samo sto si očito dosta ograničen pa to ne shvaćaš.

I slobodno me stavi na ignore i nemoj me vise komentirati. Ako imaš neke druge probleme, potrazi stručnu pomoć.



Kako se nadaš sniženju ako ne znaš uopće kolika će biti koncesijska naknada?

Naprosto je smiješno kako ovdje trivijalno ljudi rezoniraju. Bez ikakve analitike. Još nisam vidio da je netko dao suvislu procjenu, “sto ako”… ako je bila kakva, ja je nisam zamijetio.

Ja se zbilja pitam šta si ti sebi umislio i koji si ti faktor da bi se tebi, koji si se registrirao prije 4 mjeseca, trebalo bilo što objašnjavati?!
Ti stvarno misliš da možeš svakome "svisoka" davati kritike i savjete, da ste ti ili tvoje mišljenje vrijedniji od bilo kojeg drugog na ovom forumu?

Kako si se pojavio, tako ćeš i nestati
I pojaviti se pod novim nadimkom
I sa drugom taktikom i retorikom
Ma zapravo, ajd ti meni na ignorancjiju pa se pravi pametan koliko te volja.
[/quote]
A što reći o liku koji ne zna čemu služi non-cash P/E, a traži ozbiljne analize jer ovo je za njega prebanalno…

New Report

Close