ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kolega vi ko da živite na mjesecu. naći će oni način da većinu toga preusmjere na privatne firme i preko njih u svoje džepove. čak ne treba dobiti ni kune u kešu. dovoljno mu je da mu ta firma nešto besplatno napravi.
p.s. rasprava s vama mi je gubljenje vremena jer se vidi da ste se logirali iz nekog gradskog ureda samo da bi tu trolali bez veze. korak si do ignore.

Nemojte se ljutiti ali mi nismo kolege. Umjesto da realno sagledate situaciju, vi pisete fantazije kao da će se sve rijesiti s litrom whiskeya, kutijom Bajadera i Franckovom ciglicom. Koliko je kriza duboka svjedoci to sto žičara još uvijek ne radi i očito postoji ozbiljan problem u gledištima i funkcioniranju te žicare, a sada i Atlas nekretnina. Bez žicare ATLN nisu polovina te firme u smislu prošlogodišnjih prihoda, a u smislu profitabilnosti ni trećina. Dakle, nemojte banalizirati i klevetati komentatore koji pokusavaju ozbiljno sagledati situaciju i ne misle da će se sve rijesiti sitnom mitologijom i zajedničkim svečanim ručkom.
[/quote]
gledaj nekako te moram nazvati, kolega ili pitaj boga šta. ne mislim te u opće klevetati nego ideš direkt na ignore i u onu mišju rupu odakle si ispuzao.

who dares, wins

Ajde ljudi smirite tenzije, evo ide uskoro dogovor koliko čujem. Na sljedećoj sjednici gradskog vijeća će se izglasati visina koncesije koja onda ode Excelsi na potvrdu. Navodno će potpisati, što god ovi iz grada pošalju.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


lijepo kaže naimxs ;
" Ma pusti ti to. To je ravno utaji porez jer je to fiskalni namet. Svugdje se to može naknadno naplaćivati i naplatiti. Iako, ne znam detalje, pa ne mogu tvrditi.,,,, "
da ne zna detalje što je očito iz njegove komunikacije na forumu. Mudro je ne pametovati o materiji za koju ne znaš detalje.
Kad čitam naimxsa i novusa osobno pomnožim sve što su napisali sa nulom ( 0 ).

Zato si nam ti sve pojasnio sa pravne i regulatorne strane… ccc

Tko je zapečatio žičaru? Carinska inspekcija koja djeluje u sklopu MFIN, dakle, radi se o fiskalnom odnosno parafiskalnom nametu odnosno koncesiji. Tko vodi registar koncesija i brine o naplati? Pa Ministarstvo financija… Vaš link …

99% vas nema pojma o ničemu ovdje, al znate da su vaša prava povrijeđena, koja su to točno prava?

Pravo na raspolaganje novcem s računa firme?! 😀 😀 😀

I koja su to stručna znanja ili barem saznanja, a koja se odnose na slučaj ATLN i grada ili pravni dio zavrzlame između ove dvije stranke?


Ajde ljudi smirite tenzije, evo ide uskoro dogovor koliko čujem. Na sljedećoj sjednici gradskog vijeća će se izglasati visina koncesije koja onda ode Excelsi na potvrdu. Navodno će potpisati, što god ovi iz grada pošalju.

Ako je to istina, bit će (nažalost) tko jači, kači… al sve to skupa nije iznenađenje jer živimo u ortačkoj državi koja je regulatorno i zakonodavno na začelju uređenog svijeta. I da stvar bude gora, ta situacija ne ide nabolje, nego se od dolaska Plenkovića na čelo vlade i njegovih “partners in crime” pogoršava.

zašto bi mi potpisali bilo šta? ovo nije bitka samo za novac već fundamentalni sukob između privatnog vlasništva i socijalizma. ja sam na ovoj burzi izgubio i dobio toliko novca da mi ovo ne znači ništa makar ne radilo godinu dana. meni po džepu, gradu na sramotu. jednom se mora raskinuti sa tom praksom inače će mo svi zajedno propasti. nešto malo se razumijem u ovaj oblik prava ali i slijepcu je jasno da je tu od samog početka sve protupravno. ja sam na rizik spreman. da li su i grad i država spremni snositi posljedice?

who dares, wins

G. Verdi, slažem se ja sa vama. Samo vam govorim kako sada stvari stoje..

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

A zašto ti pišeš “mi”? Tko ste to vi?

Ti ko da si zakonski ili pravni zastupnik društva i kao da ti odlučuješ o stavljanju potpisa na koncesijski ugovor?

Čiča ti se s nikim ne boriš nego pišeš gluposti.

Dok je postojeća garnitura na vlasti u državi i u “gradu” neće se raskinuti s praksom nego će se praksa pooštriti i postati još gora. Za koji dan odlazi još jedna milijarda za Uljanikova jamstva… u državi pljačkaša i razbojnika očekivati da će se nešto promijeniti dok ekipa ne završi sa svojim planom je otprilike ravno očekivanju da će u sljedeće dvije do tri godine ljudi kročiti nogom na Mars ili Veneru.

Kugla koja se kotrlja niz brdo ili brijeg, ne staje sama od sebe. Ili če stati po inerciji odnosno zbog jače frikcije i trenja ili nasilno, stavljanjem prepreke odnosno zbog nasilne promjene njezina smjera i zaustavljanja.


G. Verdi, slažem se ja sa vama. Samo vam govorim kako sada stvari stoje..

ja vas isto razumijem. stvari stoje totalno loše ali jednom za uvijek tu ekipu moramo rastjerati inače nema nam budućnosti.

who dares, wins

https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijesti/grad/rjesenje-na-vidiku-grad-pregovara-s-excelsa-nekretninama-zicara-bi-se-uskoro-mogla-otvoriti-video


A zašto ti pišeš "mi"? Tko ste to vi?

Ti ko da si zakonski ili pravni zastupnik društva i kao da ti odlučuješ o stavljanju potpisa na koncesijski ugovor?

Čiča ti se s nikim ne boriš nego pišeš gluposti.

Dok je postojeća garnitura na vlasti u državi i u "gradu" neće se raskinuti s praksom nego će se praksa pooštriti i postati još gora. Za koji dan odlazi još jedna milijarda za Uljanikova jamstva… u državi pljačkaša i razbojnika očekivati da će se nešto promijeniti dok ekipa ne završi sa svojim planom je otprilike ravno očekivanju da će u sljedeće dvije do tri godine ljudi kročiti nogom na Mars ili Veneru.

Kugla koja se kotrlja niz brdo ili brijeg, ne staje sama od sebe. Ili če stati po inerciji odnosno zbog jače frikcije i trenja ili nasilno, stavljanjem prepreke odnosno zbog nasilne promjene njezina smjera i zausta


rekao sam ti već na privat da nisam čiča. toliko si mutav da ni godine nemožeš procijeniti. ignore.

who dares, wins

,,, naimxs,,,
vidim da ste se jako zagrijali za ATLN, odnosno pišete i odgovarate svakome na ovom forumu. Možda ste nervozni jer se jako brinete za Vaš kapital, novac, dionice ATLN koje ste mukotrpno stekli i postali vlasnici istih. Možda želite da se sadašnja situacija što prije riješi u interesu sviju, a naročito Nas dioničara ovog društva na najpošteniji mogući način. Volio bih Vas vidjeti na skupštini društva s imenom i prezimenom naravno i brojem dionica u vašem vlasništvu, pa bih procijenio da li da popričamo i popijemo piće zajedno.Onda bih možda shvatio čije interese zastupate.
Želim Vam puno sreće u životu i u investiranju ako se time bavite.
S poštovanjem

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati



A zašto ti pišeš "mi"? Tko ste to vi?

Ti ko da si zakonski ili pravni zastupnik društva i kao da ti odlučuješ o stavljanju potpisa na koncesijski ugovor?

Čiča ti se s nikim ne boriš nego pišeš gluposti.

Dok je postojeća garnitura na vlasti u državi i u "gradu" neće se raskinuti s praksom nego će se praksa pooštriti i postati još gora. Za koji dan odlazi još jedna milijarda za Uljanikova jamstva… u državi pljačkaša i razbojnika očekivati da će se nešto promijeniti dok ekipa ne završi sa svojim planom je otprilike ravno očekivanju da će u sljedeće dvije do tri godine ljudi kročiti nogom na Mars ili Veneru.

Kugla koja se kotrlja niz brdo ili brijeg, ne staje sama od sebe. Ili če stati po inerciji odnosno zbog jače frikcije i trenja ili nasilno, stavljanjem prepreke odnosno zbog nasilne promjene njezina smjera i zausta


rekao sam ti već na privat da nisam čiča. toliko si mutav da ni godine nemožeš procijeniti. ignore.
[/quote]

Deda, nemojte se žestiti da vas pumpa ne izda. Lijepo raspravljajte o temi, a ne da za svako misljenje vi bacite filozofiju… “kako ćete vi to rijesiti?!”

Moguće, al samo u nekoj drugoj “dimenziji”.

New Report

Close