ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/srdj-je-nakon-zatvaranja-zicare-u-dubrovniku-postao-simbol-nemara—560093.html

ne da se otvoriti taj link. dok ova naša ne radi možemo se malo informirati sa novom u beogradu. ovdje izgleda neće biti koncesije. čak je i cijena karte prihvatljiva.
Vaš link …

who dares, wins

Cijena se drzi, nakon sudskih epiloga, kroz godinu dvije – ako, ce biti jasno dali je pushing

Sve će biti jasno kad se potpiše koncesija, ona je jedina bitna za dugoročnu vrijednost firme. Ovi sudski procesi oko navodnih dugovanja su kikiriki.


dobar primjer što politika učini svojim miješanjem od dobre dionice

– plitika se ovaj put pobrinula za dobro zdravlje posjetioca Dubrovnika.
– zar nije puno zdravije popeti se na Srđ nego ići tamo nekom žičarom.
– ako Srđ proglasimo parkom prirode, opet tim gostima Dubrovnika možemo naplatiti kartu za penjanje preko 100kn.
– glavno je da postoji interes, eto vidite da nije sve ni u toj žičari.

– I love this game.
Pozdrav !

Dubrovnik rastura, samo dajte riješite više tu žičaru

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''



dobar primjer što politika učini svojim miješanjem od dobre dionice

– plitika se ovaj put pobrinula za dobro zdravlje posjetioca Dubrovnika.
– zar nije puno zdravije popeti se na Srđ nego ići tamo nekom žičarom.
– ako Srđ proglasimo parkom prirode, opet tim gostima Dubrovnika možemo naplatiti kartu za penjanje preko 100kn.
– glavno je da postoji interes, eto vidite da nije sve ni u toj žičari.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
koliko imamo besposličara i uhljeba izgruada mogli bi ih nositi na nosiljkama za 50kn


koliko imamo besposličara i uhljeba izgruada mogli bi ih nositi na nosiljkama za 50kn

– gospon PurCo, ma ne treba raditi ništa a može se zaraditi lijepa lova.
– evo tim penjačima na Srđ napravimo parking, i što se oni budu dulje penjali više će se zaraditi na parkingu.
– na parkingu se postavi automat koji je stvarno keš mašina, naplatite 1 sat parkinga 30kn pa računajte kolika je zarada.
– imam dojam kako u RH jedino gospon Bandić ima znanje kako zaraditi lovu, prirez 18%, parking…., zbog toga jer je sposoban i ima znanje te ga birači stalno i biraju.
– kad nas na moru puno bolje zarađuju ta parking mjesta nego apartmani.
– cijela RH bi trebala biti park prirode i jedan veliki parking i svima naplata i to masna.
– i onim imigrantima bi trebalo naplaćivati prolaz kroz park prirode.

– I love this game.
Pozdrav !

Parking na dobroj lokaciji je danas super. I još par godina. Ali kad krenu vozila bez vozača to se bude promijenilo. Iskrca te gdje želiš i ode 2km dalje te se tamo besplatno parkira. Pozoveš ga smartfonom, dođe po tebe za koji minut i ideš dalje.



koliko imamo besposličara i uhljeba izgruada mogli bi ih nositi na nosiljkama za 50kn

– gospon PurCo, ma ne treba raditi ništa a može se zaraditi lijepa lova.
– evo tim penjačima na Srđ napravimo parking, i što se oni budu dulje penjali više će se zaraditi na parkingu.
– na parkingu se postavi automat koji je stvarno keš mašina, naplatite 1 sat parkinga 30kn pa računajte kolika je zarada.
– imam dojam kako u RH jedino gospon Bandić ima znanje kako zaraditi lovu, prirez 18%, parking…., zbog toga jer je sposoban i ima znanje te ga birači stalno i biraju.
– kad nas na moru puno bolje zarađuju ta parking mjesta nego apartmani.
– cijela RH bi trebala biti park prirode i jedan veliki parking i svima naplata i to masna.
– i onim imigrantima bi trebalo naplaćivati prolaz kroz park prirode.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Kakve veze NBA ima sa icim?


Parking na dobroj lokaciji je danas super. I još par godina. Ali kad krenu vozila bez vozača to se bude promijenilo. Iskrca te gdje želiš i ode 2km dalje te se tamo besplatno parkira. Pozoveš ga smartfonom, dođe po tebe za koji minut i ideš dalje.

Svaka čast kad ti već znaš kako će to točno funkcionirati. Kao da je u DU u najvećoj špici lako prijeci 2km i naći besplatno mjesto?! Možda do tada i gondole žicare počnu letjeti pa te spuste iz zraka na željeno mjesto… 🤥


Kakve veze NBA ima sa icim?

– ta košarka mi je malo g.lup sport, ne gledam niti pratm to jer me ne zanima.
– ali ova burzovna igrica e to mi je “I love this game”.
– ja se divim investitorima na ULJN, evo u ponedjeljak oće stečaj neće stečaj, oće li investitori ostati bez love ili će zaraditi 10 ili 100 puta na uloženo.
– ja na toj dionici neću ništa zaraditi jer nemam tih dionica previše rizičan sport za mene.
– tako i na ovoj dionici ATLN hoće ili neće ostati bez žičare.

– i zbog toga vam je:
– I love this game, pogotovo kada drukam.
Pozdrav !

Gledam to je logo od NBA 😀
Iskreno kad moram birati izmedu lokalnih mocnika i poslovnih, ipak ucenih, ljudi, izbor je jasan. Polupismeni lokalni serifi kad se uhvate sefovat, umislili da smo u jugi i da to sto su u partiji (HDZ,SDP…) im daje za pravo da rade sve i ne odgovaraju. To ipak nije tako vise, Bogu hvala.

New Report

Close