ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bih se bunila kada novcem ne bi upravljalo dobrotvorno društvo prijatelja grada.

https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijesti/grad/dobar-ili-los-potez-donosimo-reakcije-dubrovackih-politicara-na-zatvaranje-zicare

Tamo nam otmu, tu nam zatvore, pa gdje mi to živimo?!?
Ne očekujem Austriju, Dansku ili Švedsku uređenost i efikasnost ,
ali da mi i Ruanda trenutno izgleda bolje pravno uređena nego ova Lijepa Naša je bas tužno…

Sad me samo strah kako će mi(nam) i Ernt te Jdgt uništiti…


Kakva je mogucnost tuzbe od Excelse prema gradu, jer koliko sam skuzia, grad ovima uopce nije urucia ugovor o koncesiji a brane im rad?

ugovor se ne uručuje nego ga potpisuju obje ugovorne strane….to što excelsa ne želi potpisati ugovor jer se s njime ne slaže načelno nije uopće problem, osim što bez ugovora ne smije raditi….sad je i to riješeno, tj. nemaju ugovor pa ne rade….kad i ako potpišu ugovor, onda će moći opet raditi….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Kakva je mogucnost tuzbe od Excelse prema gradu, jer koliko sam skuzia, grad ovima uopce nije urucia ugovor o koncesiji a brane im rad?

ugovor se ne uručuje nego ga potpisuju obje ugovorne strane….to što excelsa ne želi potpisati ugovor jer se s njime ne slaže načelno nije uopće problem, osim što bez ugovora ne smije raditi….sad je i to riješeno, tj. nemaju ugovor pa ne rade….kad i ako potpišu ugovor, onda će moći opet raditi….
[/quote]
Netočno. Prošli ugovor iz 2015. nisu htjeli potpisati jer je izmijenjen u odnosu na ono što je dogovoreno. Tekst ugovora kako je usvojen na vijeću prošle godine žele potpisati ali im ga Franković neda uz neke nebulozne isprike.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak



Kakva je mogucnost tuzbe od Excelse prema gradu, jer koliko sam skuzia, grad ovima uopce nije urucia ugovor o koncesiji a brane im rad?

ugovor se ne uručuje nego ga potpisuju obje ugovorne strane….to što excelsa ne želi potpisati ugovor jer se s njime ne slaže načelno nije uopće problem, osim što bez ugovora ne smije raditi….sad je i to riješeno, tj. nemaju ugovor pa ne rade….kad i ako potpišu ugovor, onda će moći opet raditi….
[/quote]

Naravno da se ugovor urucuje i to sluzbenim putem. Jasno da ga potpisuju obje strane, ali iniciran je od strane grada…. kao sto kaze Ante
”Ugovor o koncesiji nam nije dosavljen na potpis i do danas nije potpisan. Nadamo se da će ovi formalni razlozi biti uskoro riješeni i da ćemo nastaviti pružati uslugu”

Ako sam proces urucenja ugovora nije napravljen po ps-u, vidim mogucnost tuzbe excelsa prema gradu za nadoknadu stete?

Jesu li otvorili žičaru?

Evo i najave izgradnje NAŠE žičare 😂

“…Žičara na drugoj lokaciji. 100 posto zarade Dubrovčanima. Rasterećenje povijesne jezgre. Obzirom na dobit koju ostvaruje vlasnik žičare, a samo zbog pogleda na Dubrovnik, jasno je da se u kratkom roku može otplatiti investicija izgradnje NAŠE žičare – žičare u VLASNIŠTVU Grada Dubrovnika”

Izjava predsjednika županijskog HNS, Dujmovića

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

A što bi gradili novu kad skupa s pravosudjem, lokalnom i državnom politikom, dorhom kako su se sami pohvalili, vrše nacionalizaciju privatne imovine u maniri najgorih komunističkih običaja. To što su im zidine zapasali privatne osobe to im ne smeta. Trebali bi mali dioničari reagirati na ovaj reket i pljačku da se vidi da nisu samo Lukšići koje se pljačka

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Izišlo izvješće za 2018, izgleda da nema dividende

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Jel sazvana glavna skupština?

I koji su instrumenti djelovanja manjinskih dionicara?

Nije sazvana još

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close