ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego, jel ima to negdje sluzbeno odnosno kao vijest na portalima?

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sok-u-dubrovniku-turisti-ostali-bez-jedne-od-najvecih-gradskih-atrakcija-jako-smo-razocarani-devet-godina-smo-cekali-koncesiju/8781305/

„Iznimno smo razočarani što je danas Carinska uprava zatvorila žičaru na Srđu, nakon što smo devet godina od Republike Hrvatske i Grada Dubrovnika čekali na dobivanje koncesije”, priopćili su danas iz Excelsa nekretnina”.

Ignore: KressoM, delux

Kaže Franković: ‘Mislim da žičara neće biti zatvorena duže od mjesec dana. ‘

….

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

dobar primjer što politika učini svojim miješanjem od dobre dionice


Kaže Franković: 'Mislim da žičara neće biti zatvorena duže od mjesec dana. '

….


Ako ovaj kaže mjesec, vjerojatno neće više od tjedan.

nitko ne želi prodat dionice. ja bi kupio ATLN. tjeraju me da skuplje kupujem. igra živaca ja popustit necu

‘Gazde’ uhljebi, bez dana radnog staza u realnom sektoru jašu i šefuju, ponovo (gle cuda) na stetu gradana a u korist uhljeba. Dokad…..

Kakva je mogucnost tuzbe od Excelse prema gradu, jer koliko sam skuzia, grad ovima uopce nije urucia ugovor o koncesiji a brane im rad?

,,,počeo sam je kupovati 2014 po 70 kn za dionicu , zadnje sam dokupljivao početkom 2018 po 170 kn, ne pada mi napamet prodavati bisere u pola cijene, imam 25% portfelja atln,
,,,moje osobno( dugoročno investiram) razmišljanje je da je sada prava prilika za kupovinu ako bilo tko od vlasnika dionica nešto proda po ovom smiješnim cijenama !!

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

Ja sam isto ovo počeo kupovati 2014., po oko 60 kn… Bila je smiješno podcijenjena po toj cijeni, a bogme je i po ovoj danas.

Koji smo ono na doing business ljestvici…
Sad bi oni retroaktivno naplatili koncesiju od 2011..

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ja neću abolirati državnu upravu ni grad. Medjutim, i Luksici nose dio tereta odgovornosti za ovakvu situaciju. Od samog načina pokretanja žičare do danas. I oni su htjeli sve mukte i za sitnu naknadu. Obzirom da se na svemu u DU vrti velik novac, očito je grad uz potporu države odlucio redefinirati i postaviti nove uvjete za poslovanje gradskih atrakcija. Sjetimo se zidina pa nadalje… treba sjesti za stol i dogovoriti se. Drugačije, plašim se, neće ići.

atln ima i imat ce znatan odljev zbog dospjeld koncesija – oko 45 milja – ca 14 kn iliti 2,5 divke

kon cesija od 30 posto takoder ruysi profitabilnost, od 10 vrlo malo

120 kn ako 30 posto, 150 ako 10 posto

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close