ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sto bi to kao ATLN kupovao?

Grad nije poduzetnik da kupuje nekretnine. Cisto sumnjam da se Grad ne bi mogao kreditno zadužiti uz potporu skupštine.

Vaš link …

Konačno je sve jasnije, zanimljivo koje je metode Mato primijenio i kojom žestinom!

Ovo mogu biti medijski spinovi.

Iako, može se ovdje pisati sto god želite, al Mato kontrolira 26% i važe cijelu priču. S druge strane, drži Excelsi defacto omču oko vrata. On će se naplatiti, pitanje je kada i koliko.


Vaš link …

Konačno je sve jasnije, zanimljivo koje je metode Mato primijenio i kojom žestinom!

Pa dobro, očito će biti zanimljivo… Ajde da ispratimo finale pa da dočekamo sto će i kako će.

A pazi ovo, Excelsa da 21.000.000,01 lipu i sve im uzmu, a ovi se mogu slikat….
A druga stvar, mislim da Mato ima vremena do sutra navečer s ugovorom/koncesijom, inače će gospodin jako biti u problemima…

Pa ne znam bas. Vlast je vlast. To neki nauče na lakši, a neki nažalost, na tezi način.


Pa ne znam bas. Vlast je vlast. To neki nauče na lakši, a neki nažalost, na tezi način.

a moraš znati da su Lukšići na ovim prostorima(RH) dulje od same Vlasti….čudno je to, al državom i dalje drmaju ljudi iz 90-tih

Luksici će nažalost ovu bitku morati izgubiti. Ako su Todorica srušili, neće ni njima pustiti da rade sto hoce. Ja sam za pravično rješenje, al oni su Indijanci. A znamo iz prošlosti da se za svakog Indijanaca uvijek nadje barem jedan fatalan kauboj.

Država ne funkcionira. Pravosudje je katastrofa, al i obje strane ove price nisu “anđeli”. Nema tu pravih i krivih. Svi su podjednako krivi.

@naimxs
kolega, prilično ste naivni u ovom slučaju….Lukšići će izgubiti bitku, a već stavili kartu 170 kn, a lagano se poigravaju sa Ragusom. A što Mate može?!, ne može zatvoriti žičaru, a može izgubiti Ragusu….

ja neznam ko je tu u prednosti

Dobro, vidjet ćemo tko je naivan.

Tu će se utakmica tek odigrati. Ja se, kako trenutno stvari stoje, ne bih kladio na tim Luksica.

Zbog različitih gluposti na zse jednom sam mislio napisati da nam još samo fali ukinuće koncesije na atln. To bi bio krajnji primjer “nepredvidljivosti”. Nisam napisao jer mi se učinilo preapsurdnim iako ne nemogućim. Nisam detaljno pratio pa sam stekao dojam da je koncesija rješena stvar i da je sve potpisano i po zakonu.

Atln mi se činio kao primjer nevjerojatno dobre tvrtke. (Dionica mi se nikad nije činila posebno jeftinom.)

Ako se ne varam prije par mjeseci ih je napustio dugogodišnji menadzer i vratio se u Čile, ili je to bilo na plagu, jedan poslovni portal je pisao o tom misteriju.

@trejder27
To je bilo na PLAG, ATLN vodi već godinama Rusković

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close