ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa je li moguće da će zatvoriti žičaru???
http://www.politikaplus.com/novost/181726/frankovic-zatvaranje-zicare-jedino-zakonito-rjesenje?fbclid=IwAR33jbQZreFbLKW9c0HI6l8YlTFtmR8fwliI65DEOjhPzr8CA6BstduRTZ0

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/oglasio-se-dubrovacki-gradonacelnik-oko-zicare-zatvaranje-jedino-zakonito-rjesenje-20190405

ne brinite…ma ko to mozes zatvoriti…pa neka zatvore pa ce sve platiti s kamatama..nisu Luksici od jucer

oni bi nabrzaka htjeli uzeti 20-ak milja, da spreme u svoje dzepove, i da malo bude kruha i igara za predstojece izbore…

da su htjeli platiti, platili bi

oni očito idu na neku drugu taktiku – bolje ne raditu npr 6bmj pa dobiti 15 posto na 50 gid nego sljexdecih 50 god plavagti 30 posto

raczunjica je jasna zar ne

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

da su htjeli platiti, platili bi

oni očito idu na neku drugu taktiku – bolje ne raditu npr 6bmj pa dobiti 15 posto na 50 gid nego sljexdecih 50 god plavagti 30 posto

raczunjica je jasna zar ne

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

20? Koliko sam ja shvatio, radi se o gotovo 40 milijuna kuna sa kaznama i kamatama.

I sto znaci, od jučer, prekjučer… jel stvarno misliš da se isplati zafrkavati s lokalnom i središnjom vlašću na ovakav način kako to Luksici rade?

Na kraju će netko morati platit i račun i kamate. Ne bih nikoga podcjenjivao, ali država će imati manje štete od njih ukoliko se žičara zatvori i ovakva situacija potraje dulje vrijeme.


da su htjeli platiti, platili bi

oni očito idu na neku drugu taktiku – bolje ne raditu npr 6bmj pa dobiti 15 posto na 50 gid nego sljexdecih 50 god plavagti 30 posto

raczunjica je jasna zar ne

a sta da plate?, oni nemaju ugovor s gradom, sta da onda plate…to je ko da tebi OPTE isporuci racun za uslugu a ti nemas doma nista od njih, jel bi platio?

pišeš nerazumno – grad ih je stjersao u kut jer grad sad ima hdz gradonačelnika

koliko razabirem, oni hoće koncesiju od 15 posto na 50 god. nece dac plate geadu ono stzu su vec platiki carinim, alibpklatili bi i to po pravomocnoj presudixpa i prije akobv dobijub ono prvo

ako dobiju 15 posto – dobit jedne godinev poplaca sve 6zaostatke, poskupljenje od 10 posto i fizicki rast ih oooet dovede na xsaeasnju razinu i 49 god voze opet po starom

30 posto je edtuga pričab – to jekao velik dio kolaca

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Platit ce Luksici gradu, Mati i drugovima 50 milja ove godine….zasto?!, eto jer ih vole…

mato hdz, drzava je hdz

tivimo u rvackoj

15 posto na 50 goed plus koliko treba jednokratno – to bi vhjerujem sutra potpisali

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


mato hdz, drzava je hdz

tivimo u rvackoj

15 posto na 50 goed plus koliko treba jednokratno – to bi vhjerujem sutra potpisali


Nije to tako jednostavno.
Mato mora imati oštar stav jer je lokalac, zbog birača. To mu je alibi.
Ali država ne mora.
Bitno je samo da Mato može poslije reći “Gledajte, ja sam napravio sve što se moglo, ali ovi odozgo…”.

Koliko ja vidim većina komentatora to gleda iz neke svoje perspektive uopće ne uvažavajući regulatorni i zakonski okvir. Kao da se dva kauboja dogovaraju oko dvoboja na Divljem zapadu.

Propisi postoje da bi se poštovali i mislim da lokalni i središnji stoje na istoj strani tako da…: tesko da bi lokalni nešto gurali bez podrške središnjih.

Pa je li moguće da će zatvoriti žičaru???
http://www.politikaplus.com/novost/181726/frankovic-zatvaranje-zicare-jedino-zakonito-rjesenje?fbclid=IwAR33jbQZreFbLKW9c0HI6l8YlTFtmR8fwliI65DEOjhPzr8CA6BstduRTZ0 [politikaplus.com]

MATO opet besramno izvrće činjenice tj. ne govori istinu. Spominje stari ugovor na 10 godina oko kojeg su izgubili skoro 3 godine vremena, a ne spominje novi ugovor koji je gradsko vijeće odobrilo u martu 2018 godine (50 godina i 15% naknade) a koji nikada nije poslan ATLN-u a potpis … koji manipulator činjenicama … ovako ispada da ATLN ne želi potpisati ugovor a prešučuje činjenicu da nemaju šta potpisati jer im ugovor nije dostavljen na potpis ….

New Report

Close