ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.liberoportal.hr/novost/19023/Vijesti/NEPRAVOMO%C4%86NA-PRESUDA-%C5%BDi%C4%8Dara-danas-normalno-radi-FOTO
Nije mi jasno što ovi u gradu kompliciraju. Neka se jednostavno potpiše ugovor kako je već prije dvije godine dogovoreno i kako je na vijeću izglasano i novci im uredno mogu početi stizati. Uhvatila sve pohlepa…
Kao što su rekli oporbeni zastunici, gradonačelnik poklonio Lušićima još jednu sezonu bez koncesije…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


grad ucjenjuje – zamislite zl zagreb placa 30 posto prihoda ilki bilo koja marina. suludo

Lani prihodi 69 milijuna kuna, od toga žičara lavovski dio 58 milijuna, samo 18 zaposolenih, dobit 38 milja, pogledaj koliki je konto na računu. Žičaru su platili 5 milijuna eura, znači isplatili je u godinu dana, a zarađuju isključivo od pogleda na Grad. Gdje je problem da Gradu plate 30%? Ja bih platio i puno više da meni netko da koncesiju na čak 50 godina



grad ucjenjuje – zamislite zl zagreb placa 30 posto prihoda ilki bilo koja marina. suludo

Lani prihodi 69 milijuna kuna, od toga žičara lavovski dio 58 milijuna, samo 18 zaposolenih, dobit 38 milja, pogledaj koliki je konto na računu. Žičaru su platili 5 milijuna eura, znači isplatili je u godinu dana, a zarađuju isključivo od pogleda na Grad. Gdje je problem da Gradu plate 30%? Ja bih platio i puno više da meni netko da koncesiju na čak 50 godina
[/quote]

dobro onda – od sada svi restorani, hoteli, poklon galerije i piutničke agencije PLACAJU 30 POSTO OD PRIHODA

sta se bre bunite – da nema grada, ne bi bilo ni vas

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Gdje je problem da Gradu plate 30%? Ja bih platio i puno više da meni netko da koncesiju na čak 50 godina

Eto riješenja problema!
Sagradi žičaru i plaćaj koncesiju, ako ćeš lijepo i svih 100%.
Samo, problem je što vi gardisti niste baš navikli nešto raditi, niti plaćati.
Vi bi rađe da vam se plati ili da vam se da mukte, što više to bolje. :))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

https://vijesti.rtl.hr/video/vijesti/317101/hoce-li-dubrovacka-zicara-nastaviti-s-radom-vlasnik-do-ponoci-mora-otplatiti-milijunske-dugove/

bome gadno – ako carina sutra izade i zapecati ih , morat ce iskrcati tih 40 milja i bez pravomoćne presude

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Upravo je bio prolog u RTL Danas o žičari … Mato nariče o nekih 40 miliona kuna (????) duga, a žičara uredno vozi dalje …



Gdje je problem da Gradu plate 30%? Ja bih platio i puno više da meni netko da koncesiju na čak 50 godina

Eto riješenja problema!
Sagradi žičaru i plaćaj koncesiju, ako ćeš lijepo i svih 100%.
Samo, problem je što vi gardisti niste baš navikli nešto raditi, niti plaćati.
Vi bi rađe da vam se plati ili da vam se da mukte, što više to bolje. :))

[/quote]. Ima nas gardista koji smo uložili ne mali novac ovdje i nisam išao u rat da bi moja država pljačkala privatnu imovinu.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Podržavam dogovor grada i Lukšićia, bez ikakvih insinuacija tipa prijetnji kakve nažalost ovdje možemo citati od pojedinih korisnika. Sramota!


Ima nas gardista koji smo uložili ne mali novac ovdje i nisam išao u rat da bi moja država pljačkala privatnu imovinu.

Čast izuzecima dragi moj sokole, duboki naklon i isprika.
Ali sve je manje takvih, a sve više onih koji hoće musti što se izmusti da na birajući sredstva.
Uče od najboljih – od svojih političkih uzora i mecena.

Bilo bi najbolje da se ovaj problem konačno riješi, ali na obostrano zadovoljstvo!
Nije bilo dosta 15%, sad se hoće 30% !

A pitam ja vas za koga?
Komu ide taj novac, tko će imati koristi od tog novca?
To će biti spaljen novac kao i svaki drugi kojeg se domognu krpelji u gradovima, općinama, županijama.

Zaposliti će se par novih uhljeba, povećati će se plaće, kupiti novi auti, uveličat će se nove i raskošnije proslave, povećati će se poslovi i prihodi poduzetnika koji rade za grad, u kojima rade članovi obitelji, rođaci, prijjatelji i politički drugovi i to je to.

Nema novih i boljih škola, vrtića, cesta, nema pomoći novim poduzetnicima, niti malim i srednjim poduzećima, nema pomoći socijalno ugorženim, starim, bolesnim i nemoćnim, nema bolje zdravstvene i socijalne skrbi, nema novih domova za starije i nemoćne, za nezbrinutu i djecu sa posebnim potrebama, nema ničeg.
Ali nema ni love.

I zato – ni lipe više od 15% !!!!
I to je previše.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ovdje ti piše kamo ide: Vaš link …


Ovdje ti piše kamo ide: Vaš link …

Ne pada mi na pamet izučavati taj plan razbacivanja novca, mene puno više zanimaju one stavke koje u tom dokumentu ne pišu, odnosno u čijem će džepu lova u konačnici završiti.
Ali evo, kad si već tako uslužan, možeš li nam pronaći u koji to točno projekt ide novac od prihoda žičare?

PS
Ova mi je stavka jaka -18023005 hranjenje golubova – 40.000,00 kn.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ovdje ti piše kamo ide: Vaš link …


kad jednom postaneš vlasnik dionica kao što smo mi takve bedastoće te nikad više neće zanimati.

who dares, wins

New Report

Close