ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

,,, brzo ćemo mi iznad 200 kn gdje smo lani trebali biti , poslije kiše dođe sunce

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

delete

Zanimljivo ….

MOSTOVCI ‘U Excelsi sada trljaju ruke jer će dobiti još jednu sezonu gratis rada ili silne milijune’


Biti će da Mate opet pali ražanj, a zec još daleko u šumi ….

,,,”U ovom trenutku ne postoji pravni temelj za potpisivanje ugovora koji definira koncesijsku naknadu u visini od 30 posto i pitamo se kada će gradsko vijeće donijeti takvu odluku? U Excelsi sada sigurno trljaju ruke jer će ili dobiti još jednu sezonu gratis rada ili će u slučaju da im se obustavi rad žičare za ovu sezonu pokušati naplatiti silne milijune izmakle dobiti sudskim putem na isti način kao što mi to sada pokušavamo napraviti.”,,,

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

ma ove odluke uhljeba nemaju veze s mozgom. ajde probaj u ljeto zatvoriti žičaru i ostati živ !? meni samo nije jasno kako se ja uvijek uvalim u dobru dionicu gdje netko davi li ga davi po asku. ovo je gore od optima-e. vrte stalno iste dionice u krug, dok ovi slijepci iz fondova nisu u stanju 1 kunu uložiti u zicer neviđeni.

who dares, wins

Koliko godina oni ne plaćaju naknadu, i koliko je potraživanje države/grada iz prethodnog razdoblja?


Koliko godina oni ne plaćaju naknadu, i koliko je potraživanje države/grada iz prethodnog razdoblja?

Oko 38 M bez kamata


Koliko godina oni ne plaćaju naknadu, i koliko je potraživanje države/grada iz prethodnog razdoblja?

A najvjerovatnije od pocetka… e sad bi trebalo vidjeti zasto odmah nisu politicari to uredili i koliko su za to zmirenje dobili 😎

Najvjerovatnije bi se svatko pravio mutav za milionske pinke koje mozes dobiti ispod stola, negdje u na racunima u svijetu, za koje tesko da bilo tko moze otkriti tok novca 😉. Ovdje sigurno nisu dobili jer bi bilo, preocito i lako vidljivo.

Realna potraživanja su samo ona od 2015. otkad postoji odluka, a to je iznos od nekih 18 milijuna i sve je već odavno rezervirano.


ma ove odluke uhljeba nemaju veze s mozgom. ajde probaj u ljeto zatvoriti žičaru i ostati živ !? meni samo nije jasno kako se ja uvijek uvalim u dobru dionicu gdje netko davi li ga davi po asku. ovo je gore od optima-e. vrte stalno iste dionice u krug, dok ovi slijepci iz fondova nisu u stanju 1 kunu uložiti u zicer neviđeni.

Pogledaj postotak slobodnih dionica na marketu i sve će ti biti jasno. Odlična firma ali loša dionica. deja vu na ZSE.



ma ove odluke uhljeba nemaju veze s mozgom. ajde probaj u ljeto zatvoriti žičaru i ostati živ !? meni samo nije jasno kako se ja uvijek uvalim u dobru dionicu gdje netko davi li ga davi po asku. ovo je gore od optima-e. vrte stalno iste dionice u krug, dok ovi slijepci iz fondova nisu u stanju 1 kunu uložiti u zicer neviđeni.

Pogledaj postotak slobodnih dionica na marketu i sve će ti biti jasno. Odlična firma ali loša dionica. deja vu na ZSE.
[/quote]
Odlična firma, ali loša dionica je izraz za one gdje većinski nije fer prma manjinskima ili uprava ima neke druge prioritete a ne dioničare i slično.
To nije ovdje slučaj, pogledaj samo rast dividende.
Tu se radi o “odlična firma, ali loše i anemično tržište”.

What ;Tu se radi o “odlična firma, ali loše i anemično tržište”.
slažem se s vašim razmišljanjem, upravo na ovom anemičnom tržištu je prilika za zaradu strpljivim i dugoročnim investitorima, naime zadnju godinu dana se cijena dionice kreče oko 170kn , mislim da je to prava prilika za kupnju i dokup onim investitorima koji misle u istoj ostati 5, 10 i više godina. Da ne zaboravimo da je ovo dividendna dionica.
p.s. imam ATLN od 2014
ovo je moje skromno razmišljanje, a ne sugestija za kupnju ili prodaju istih

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

New Report

Close