ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prema projekciji, 20 M dobiti ove godine, 8 M zadrzane dobiti….dividenda lagano 5 kn ko i ove godine

dajte neku ideju kako bi atln osim zicare mogao jos povecati svoje prihode….

prosle godine ima u izvjescu da traze nova ulaganja ali im cijene jednostavno nisu u politici povrata na ulozeno….

ona ideja s kruzera-u grad-na srd, je stvarno super ideja….

jel ima jos koji tako skriveni projekt koji bi mogao ugledat svjetlost dana…

ps.samo napominjem da plag daje dividendu od 1/20 cijene na burzi, pa preracunajte koliko vrijedi ATLN

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=25574

prema projekciji, 20 M dobiti ove godine, 8 M zadrzane dobiti….dividenda lagano 5 kn ko i ove godine

nema više ovogodišnje dividende jer ovo je bila višegodišnja, ne jednogodišnja dividenda. dakle kolega oresković, strpite se koju godinu.

osim toga, kako širiti djelatnost ako svu dividendu isplatiš. isplatiš dividendu, digneš kredit. baš tako lukšići rade.

ne valja sve karte polagati u dividendu, nie ona jedini pokazatelj, atko kupuje nadajući se samo jeftino kupiti masnu dividendu, mogao bi doživjeti ono što trenutno mnogi doživljavaju na htu – kraj jednog lijepog sna.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

da imate pravo, na to sam potpuno zaboravio:), luskici idu u smjeru ht-a,:), kako se ja toga nikada ne sjetim i ne uzmem u obzir…

znate hrvatski ?
ne idu lukšići u smjeru ht-a, nego oi koji kupuju samo radi dividende za koju vjeruju da će biti jednako izdašna kao tekuća. kad se to ne dogodi, razočarenje je veliko, cijena koja je odražavala to vjerovabnje u neprekinuti tok izdašnih dividendi prestane odražavati to vjerovanje.
1/20 kod atln bi iznosilo oko 93 kn, dakle lijepih 80ak posto više no danas, a već danas atln nije jeftin, na 93 bi bio kao ht na 250 – jeftino, ako bude jednake ili veće dividende, jako skupo ako bude male ili nikakve dividende.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

tako je napokon je netko osim mene rekao istinu!!!!

tocno to luksici stalno daju dividendu, i ne vjerujem da bi sada dali manju nego sta su ove godine!!!

jer to je onda povrat na ulozeno, meni osobno 8 godina….sto je stvarno fenomenalno…kroz dividendu, bez rasta same cijene dionice

sa luksicima je uvijek med i mlijeko

U dubrovačku Zračnu luku stigla milijunta putnica

10% vise u kolovozu, prije 5 dana sam opet bio u dubrovniku, krcato sve, ceka se sat vremena na zicaru, svi govore kako je sezona sve bolja i bolja…

Ovo su nekretnine koje posjeduju:
1. Zgrada Ljetnikovac Pucić (plato Pile, Dubrovnik)
2. Zgrada Lučarica (povijesna jezgra, Dubrovnik)
3. Zgrada Nautika s pripadajućim poslovnim objektom uz sjeverozapadni kut (plato Pile, Dubrovnik)
4. poslovni prostor u prizemlju i vrt na adresi Tiha 7 (blizu platoa Pile)
5. Zgrada “Zdravstvena stanica” (Mokošica)
6. 19 čestica zemlje – Nautički centar Mokošica
7. Turističko-obiteljski objekt s pripadajućim zemljištem (uvala Janska, Banići – kod Slanog)
8. Zemljišta i objekti koji čine Žičaru Dubrovnik
9. 21 čestica zemlje u Konavlima (Čilipi)
10. Poslovni prostor i stan (centar Šibenika)
11. Zgrada u Korčuli
12. Poslovni prostor, Korčula
13. Parkiralište Iza grada (Dubrovnik)
14. Poslovni prostor (Pula)
15. Poslovni prostor (Poreč)
16. Poslovni prostori (Split, unutar Dioklec. palače)

a kada se ovo napravi

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/202449/Default.aspx

kolika je tu tek zarada?, inace kazete nema napretka???

Svaki čas se čeka eksplozija. Ova dionica je bolesno jeftina.

Nije ni toliko jeftina sada…nego koliko se sada kupuje sigurna buducnost…

konstantno povecanje prihoda, sav rizik se prebacuje na najmoprimca, didvidenda od 5 kn zagarantirana….

New Report

Close