ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Istina što zborite, ali ipak za I Kv iskazan gubitak i ukupan prihod kao jednog manjeg dućana

Da, no prihodi su svejedno veći u Q1 nego li lani.
Prošle godine za Q1 je također bio neki mali gubitak. Takve stvari su normalne za naš turizam, budući da su ključni Q2, te naročito Q3.
Također, ne zaboravite da je ove godine amortizacija bila veća nego li prethodne. [emo_namigusa]

Ako ste dioničar, mislim da nemate razloga za brigu. [emo_palacg]

jel moze ko pogledati ko skuplja dali i dalje bungic?


Ako ste dioničar, mislim da nemate razloga za brigu. [emo_palacg]

tko je ulazio po 30 kn sigurno da nema razloga brigati, ali oni koji ulaze po ovim cijenama, ne spavaju mirno [emo_palacd]

nema tu nikakve brige, pa pogledajte samo temelje, rent nekretnina, dugogodisnji zakupi….

a da ne pricam jadranske luksuzne hotele, racunajte koliko je to sigurnih putnika u zicari…

a gdje su ostali hoteli…a gdje je tek ako se krene taj golf na srdu, ja sam sada na oko 2000 komada, al cu sa prvim kesom i dalje povecavat udjel, jer je ovo blagodat koji se daje po ovim cijenama…

Nema tu losih vijesti ni trest se ako se ulazi na ovim razinama…


nema tu nikakve brige, pa pogledajte samo temelje, rent nekretnina, dugogodisnji zakupi….

a da ne pricam jadranske luksuzne hotele, racunajte koliko je to sigurnih putnika u zicari…

a gdje su ostali hoteli…a gdje je tek ako se krene taj golf na srdu, ja sam sada na oko 2000 komada, al cu sa prvim kesom i dalje povecavat udjel, jer je ovo blagodat koji se daje po ovim cijenama…

Nema tu losih vijesti ni trest se ako se ulazi na ovim razinama…


Slicno su govorili i za KTJV, a sta se desilo s dionicom poslje dividende!!!


nema tu nikakve brige, pa pogledajte samo temelje, rent nekretnina, dugogodisnji zakupi….

a da ne pricam jadranske luksuzne hotele, racunajte koliko je to sigurnih putnika u zicari…

a gdje su ostali hoteli…a gdje je tek ako se krene taj golf na srdu, ja sam sada na oko 2000 komada, al cu sa prvim kesom i dalje povecavat udjel, jer je ovo blagodat koji se daje po ovim cijenama…

ja sam na nesto vise od 2.200 komada i to je oko 10 tisuca kuna dividende, takvih je dionica malo, a Dubrovnik je poseban, zato sam u Maestralima sa 5.000 dionica…

Nema tu losih vijesti ni trest se ako se ulazi na ovim razinama…

Ja sam tu presao 2.200 komada, i za sada mi je to dosta, inace Dubrovnik mi je poseban, zato imam u Maestralima 5.000 dionica, ulagati u Dubovnik je uvjek doba investicija….

a sto se tice toga kada prodje dividend day, prosao je na Turisthotelu i bome dionica bas ne pada, nitko nece prodati…

dionica jest doista izvanredna, njena moć zarađivanja čistog keša je u rangu ht, možda i bolje, a djelatnosti su im ipak bitno različiti. ipak brojke ne lažu – ovo više nije jeftina dionica, sada je u drištvu ht, ericssona, ine. nije loše društvo, ali je vrlo zahtjevno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ajmo ne mjesati kruske i jabuke…

Ajmo ne drukati! Gdjeste bili kad je ATLN bio od 30-50 kn. Tada ste mogli kupiti ljepe kolicine! Do 48 Kn je za mene bila razumna kupnja sve povise je preplaceno.

Dok neki skuže krene hlađenje.

Odjednom nestade silna potpora na kupnji.
A prodaja se razmahala.

Sad, očito, treba sve to nekome iskrcat. [emo_smijeh]

New Report

Close