ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo još jedne sitnice, Vlahušić na dodjeli turističke nagrade Dubrovniku:
Nagradu Plavi cvijet je naš grad stvarno zaslužio ove godine, a za njega su zaslužni i svi građani koji su dali sve od sebe kako bismo imali uspješnu turističku sezonu. Danas, 31. listopada imamo 97 posto više gostiju nego u istom periodu prošle godine. Uspoređujući listopad ove godine sa prošlim, ostvareno je 32 posto više noćenja. Iza nas je rekordna turistička sezona – kazao je na dodjeli priznanja gradonačelnik Vlahušić, najavljujući niz novih projekata u Gradu Dubrovniku.
izvor: Dubrovački vjesnik

kad je avdio prodavao
nisam nasao taj podatak
firma odlicno radi, samo sto je nelikvidna dionica i ovo jos moze potrajatiu dosta vremena dok se dionica ne vrati na stare staze
pratim pa ako krenv prometi dolazim do vas

Postanite Eu-robovi

do sada nisam proučavao ovo d.d., ali moram priznat efikasnost kapitala je ovdje impresivna, NPM od 34% ne znam koje drugo društvo koje ima više

još malo:

2. studenog 2012.(Hina)
Dubrovnik tijekom ove godine bilježi stalni rast fizičkih turističkih pokazatelja, a taj je trend nastavljen i u listopadu u kojem je na području grada Dubrovnika ostvareno 225.506 noćenja, što je za 33 posto više nego u listopadu 2011. godine, priopćeno je danas iz Turističke zajednice grada.
U Dubrovniku je u listopadu boravilo 65.000 gostiju, najviše iz Velike Britanije, potom Njemačke, Turske i Hrvatske.
Tijekom zime, bit će otvoreno 14 hotela, uglavnom visoke kategorije.
Od 9. studenog nastavljaju se prošle godine započeti zimski programi boravka francuskih gostiju koji stižu u Dubrovnik izravnim letovima Croatia Airleansa iz Pariza u organizaciji touroperatora Travel Europe, FRAM, Top of Travel i drugih.

A cijena lagano prema dolje, 2 dana za redom…


A cijena lagano prema dolje, 2 dana za redom…

Ma prometi su mizerni… Pad na ovih 30k kn apsolutno ništa ne znači…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

danas sam s Vama ovdje, znam da se vama nije svidio današnji pad ali meni je odgovarao, taman me poklopilo na 40 i par lipa, nadam se zajedno s vama ostalima dobre dane na ovoj dionici.

Srdačan pozdrav!

malo sam se udebljao na okruglih 40.


A cijena lagano prema dolje, 2 dana za redom…

Evo nam i Ivana, četiri dana i već ima što za reći.
Nekoliko godina pomalo pratim ovu dionicu i jedino što mislim da znam je to da se tu:
a)dobro skriva sve što bi ovu dionicu moglo držati na što nižim razinama;
b)dobro pazi da se ovu dionicu drži na što nižim razinama.
Ima toga još na ZSE, neki to rade svakodnevno, a gospoda iz Čilea ponekada puste i koji dan.
Samo je N.B. uspio nakratko to raz…ati, a sada to ovo nas malo to ne može.
Ali, nikad se ne zna, ako se ipak netko zapikne …

Trenutno još uvijek izgleda OK. No ako se makne onaj figurant na 36 kuna moglo bi opet biti klizanja. Vidjet ćemo.

Dubrovnik i u listopadu s rekordnim turističkim rezultatima

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

mislite da bi ovdje mogla kapnuti dividenda po uzoru na PLAG ?

New Report

Close