ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo nam ivana (malo “I”), a bile su me neke dileme uhvatile…

http://hr.seebiz.eu/turizam/hrvatska-ce-do-2020-dobiti-30-ak-golf-terena-prihodi-od-turizma-12-14-milijardi-eura/ar-48856/
http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/vlahusic-najavljuje-dubrovacki-eldorado-za-gradevinare/ar-48860/

Stavljen još jedan nalog na kupnju od 1000 kom i jedan od 400 komada na 40,05 kn. Netko zna dobre rezultate???

Ovdje su uvijek bili dobri rezultati,dionica je nezasluženo tako niska.

Bojim se da ne bude kao na ostalim dionicama. Ako budu rezultati dobri , reći će da je ukalkulirano u cijenu i dionica pasti 3-4% a ako će biti loši onda pad za 10-15%.[emo_mrgud][emo_mrgud]

// sažetak devetomjesečnog izvješća:

Sveukupno, u prvih 9 mjeseci 2012. godine ostvareni su ukupni prihodi u iznosu 37.72 milijuna kuna i veći su za 18.5% nego u prvih 9 mjeseci 2011. godine dok su istovremeno ostvareni ukupni rashodi u iznosu od 20.12 milijuna kuna i veći su za 9.1% nego u usporednom razdoblju. Konsolidirana dobit (prije oporezivanja) u prvih 9 mjeseci 2012. godine iznosila je 17.6 milijuna kuna i vieća je za 39% nego u usporednom razdoblju.

Dakle na 37 mil. prihoda 17,6 milijuna dobiti. Prefantastično.


// sažetak devetomjesečnog izvješća:

Sveukupno, u prvih 9 mjeseci 2012. godine ostvareni su ukupni prihodi u iznosu 37.72 milijuna kuna i veći su za 18.5% nego u prvih 9 mjeseci 2011. godine dok su istovremeno ostvareni ukupni rashodi u iznosu od 20.12 milijuna kuna i veći su za 9.1% nego u usporednom razdoblju. Konsolidirana dobit (prije oporezivanja) u prvih 9 mjeseci 2012. godine iznosila je 17.6 milijuna kuna i vieća je za 39% nego u usporednom razdoblju.

Dakle na 37 mil. prihoda 17,6 milijuna dobiti. Prefantastično.

Dugo nisam vidio tvrtku koja ima takvu marzu, jos jedan put se pokazalo da luksici kao i u plag-u, stvarno maximiziraju dobit iz prihoda

A cijena polako klizi, baš kao što sam i napisao malo gore iznad, prekjučer.

Može li netko postati stanje prvih 10 da vidimo jel audio još prodaje?

To je trenutno….moraju se iskrat oni koji su kupili oko 36 kn….isto sta se dogodilo i sa vdkt zadnja dva dana, i onda opet povratak na 45+ kn


Može li netko postati stanje prvih 10 da vidimo jel audio još prodaje?

Ne prodaje, stanje u TOP10 je isto…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ne postoji dionica na burzi s boljim fundamentalnim pokazateljima, dobiti po dionici, ostvarenim maržama, povratu na kunu uloženog itd.
Cijena će se stabilizirati kad bude 5 BV. Za godinu-dvije, a kad krene golf Srđ i kad se konkretiziraju najave o novim investicijama podsjetite me na ovaj post.

New Report

Close