ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovako rade gospari Lukšić. Pripremite se u datom trenutku na ovaj scenarij. AUDIO bi ovdje mogao posluziti za obuzdavanje burzovne letargije. Nisu gospari Lukšić ludi da dijele profit sa drugima.

Znaju oni odigrati, rundu šaha, u pravo vrijeme! [thumbsup] [cool]

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/luksic-nudi-8993-kune-za-dionice-excelsiora-300-kuna-za-bellevue/


Rekao sam, onda villa argentina a sad atln bi mogla biti zvijeda burze. [thumbsup]

Znas kako se kaze: Pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol! [thumbsup] [kiss]

Lojtra uči! Ovako se postavlja kupnja!

Mali pakteići na prodaji zmijskog karaktera. Kupnja ako ju opali, kao da si budhali opalio šamar.

Drage volje bi stavio tisućicu na bid po 35 kn al mi je presušio bunar. [kiss]

Skupština je donijela odluku o mogučnosti kupnje vlastitih dionica, možda se i ovdje nešto pokrene.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VBcOuFF3XxQpDb5qfSA4MQ==.PDF

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

evo što se pokreće

Grad kupuje žičaru, na Srđ redovnim abonamentom(dubrovački.hr)

ja prodam po 250 kn/kom,pa ko hoće nek izvoli,
neće ni lukšić manje što bi ja dao đabe


evo što se pokreće

Grad kupuje žičaru, na Srđ redovnim abonamentom(dubrovački.hr)

ja prodam po 250 kn/kom,pa ko hoće nek izvoli,
neće ni lukšić manje što bi ja dao đabe

Dok god gospar Lukšić može cijedit, cijedit će kroz ulaganja i kroz potencijalnu dividendu. U datom trenu(tku), kada vidi da je vrijeme za sell, prodat ce cijelo drustvo. Tako to rade profići, tako to radi on.

Cijena na burzi ne mora se micati godinama, ako za to nema potrebe. Sve ostalo su vaše drumske špekulacije.


evo što se pokreće

Grad kupuje žičaru, na Srđ redovnim abonamentom(dubrovački.hr)

ja prodam po 250 kn/kom,pa ko hoće nek izvoli,
neće ni lukšić manje što bi ja dao đabe

Grad bi kupio žičaru, stvarno ne vidim razloga zašto bi je Lukšići uopće prodali osim ako nije neka stvarno dobra ponuda, treba vidjeti koliko je grad sposoban za tako nešto…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Grad kupuje žičaru, na Srđ redovnim abonamentom

"…Ono što je jako zanimljivo sa današnjeg kolegija gradonačelnika jeste najava kako je Grad Dubrovnik spreman kupiti žičaru.

-Grad dubrovnik je spreman financijski kupiti žičaru od ALH, želimo je kupiti iz više razloga. Prvi od razloga jeste taj što želimo žičaru staviti u sustav dubrovačkog-Libertasovog pokaza…"

http://dubrovacki.hr/clanak/42162/suglasnost-libertasu-za-investicije-vrijedne-preko-31-milijun-kuna

Moj komentar:

Ono što bi se moglo realizirati: ALH pristaje prodati žičaru za “simboličan iznos”, ali kao/za kompenzaciju dobije Hotel Belvedere. ALH se obavezuje (neformalno – usmenim dogovorom), da će dio radova i rekonstrukcije oko/na hotelu prepustit tvrtki Vlahušićevog brata ili njegovim bilsikim prijateljima/ljudima od povjerenja.

S ovakvim poslom imamo sinergiju na svim mogućim i nemogućim razinama.

Moj komentar:

Ono što bi se moglo realizirati: ALH pristaje prodati žičaru za "simboličan iznos", ali kao/za kompenzaciju dobije Hotel Belvedere. ALH se obavezuje (neformalno – usmenim dogovorom), da će dio radova i rekonstrukcije oko/na hotelu prepustit tvrtki Vlahušićevog brata ili njegovim bilsikim prijateljima/ljudima od povjerenj

Ovo nije drumski komentar
nego ulični,
izmišljaš bajke
Lukšić će kupit Belveder bez da prodaje Žičaru,Grad je tek prvi kupac za žičaru a ima ih još,
zaboravio si projekt iza Grada,Lukšić i tu ulaže

Zaboravio si jednu stvar: pravo prvokupa Belvedra ima grad Dubrovnik, zar ne?
O projektu "Iza grada" imas sve unazad par strana, podrobno izlozeno.

Raspitaj se malo podrobnije, pa refriraj dobivenu povratnu informaciju.

New Report

Close