ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Aha, EU summit o kriznom fondu, kaže mi kandilce … Po toj logici, trejderi bi se trebali krcati na svim dionicama, a ne samo na ovoj.


Aha, EU summit o kriznom fondu, kaže mi kandilce … Po toj logici, trejderi bi se trebali krcati na svim dionicama, a ne samo na ovoj.

samo gledaj – još pol sata do zatvaranja

http://www.seebiz.eu/raiffeisen-omf-najvise-kupuje-ht-a-az-omf-atlantic-grupu/ar-16218/: "Bakić je kupio 185 dionica Atlas Nekretnina (ZSE:ATLN-R-A),…"

http://danas.net.hr/novac/page/2011/10/27/0025006.html?pos=n1

ako bude ko i lani, sutra bi trebao izvještaj!!!

rezultati bi trebali biti odlični, lani je recimo žičara počela poslovati čini mi se tek u 7 mjesecu, a ove godine je pod punom parom cijelu sezonu koja je ionako već sama po sebi bolja od lanjske…

ma kakav cash-r-a, 100% in


ako bude ko i lani, sutra bi trebao izvještaj!!!

rezultati bi trebali biti odlični, lani je recimo žičara počela poslovati čini mi se tek u 7 mjesecu, a ove godine je pod punom parom cijelu sezonu koja je ionako već sama po sebi bolja od lanjske…


ohohoho…. povečanje dobiti za 2,3 puta. [shocked]

veća kvartalna dobit za 50% !!!!
za prva tri kvartala 95 % !!!

ma kakav cash-r-a, 100% in

Čim sam ovu dionicu kupio, doduše ne puno, duboko je potonula. Još malo pa će skroz izroniti. Nakon ovakvog FI izaći će na obalu i sunčati se. Hosana!

Izgleda da se nikoga nike dojmilo odlično izvješće ili ???

A kako će biti zanimljivo kad krene skokoviti rast, opet će se lupati po asku na 55-60 kn…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Izvješće je stvarno odlično, samo nije ni u pola toliko dobro kako se prošle godine računalo. Mislim da se govorilo o nekih 7kn dobiti. A sezona nam je bila rekordna

slažem se kolega ,razočaravajuće .Puno se više očekivalo ,ovo je prenapuhana cijena dionice s obzirom na poslovanje.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.
SUTIVAN INVESTMENTS ANSTALT
2.862.972 85,83 Osnovni račun VADUZ, LIHTENŠTAJN
2.
REPUBLIKA HRVATSKA
56.353 1,69 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
BAKIĆ NENAD
10.357 0,31 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA -350
4.
BANOVAC LUINI
8.921 0,27 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
5.
BUNGIĆ FRANO
7.200 0,22 Osnovni račun JAJCE, BOSNA I HERCEGOVINA
6.
FRANIĆ SENKA
7.100 0,21 Osnovni račun KAŠTEL ŠTAFILIĆ, HRVATSKA
7.
LEJO IVAN
5.316 0,16 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
8.
ALVIŽ NICOLAS
4.558 0,14 Osnovni račun ŠIBENIK, HRVATSKA
9.
GRIZELJ MIRO
4.469 0,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
KRHEN IVAN
4.092 0,12 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,07

New Report

Close