ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žičara je njihova i samo njihova, i dnevni keš je njihov i samo njihov, a to je i glavna atrakcija u Dubrovniku, baš bi volio isprobat je. Kolega Jotun je objasnio kolko koštaju dnevne karte u sezoni, i tu je direktna veza s rašću turista u gradu,


Jel ovo ide novi vlakić ? [rolleyes]

Pa, neće valjda gospon dopustit da mu se ovo vrati na početak!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@rekao sam i to da imam još atln kupljenog po 160 kn 2006-2007 g. i da to nisam prodao.
Ali ti izvlačiš ono što tebi paše. ali kratkoročno će dolje, zašto platiti skuplje.

@lojtra

……ali kratkoročno će dolje, zašto platiti skuplje.
[lol] jel mi mislimo na isti dionicu atln-r-a ili … [lol]

Teško …teško da se može skupiti nešto značajnije po bidu. Čini mi se da če i 50 kn biti malo kad se počme skidati sa aska. Kaže se ko prvi- njegova djevojka…samo razmišljam na glas!

određeni gospodin topiz 5 dioničara dokupio 520 komada prošli tjedan [thumbsup]

kakvo se izvješće za polugodište očekuje? ima li kakvih naznaka?


kakvo se izvješće za polugodište očekuje? ima li kakvih naznaka?

ja očekujem jako dobro izvješće. ona žičara se sama isplatila već i lupa dobre pare [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

gledao sam nki dan na tv-u reportažu i pitali su vozača žičare koliko puta se dnevno ima vožnji i on je rekao 60ak puta. 30 putnika odjednom, karta 80 kuna, vožnja traje 4 min …..

Dakle, imamo žičaru koja vozi – up? 🙂

ajmo se igrat…neka nije puna pa ide 25 putnika, neka odradi 55 puta dnevno za 80 kn. 110.000 kn dnevnog inkasa…umanjiti za troškove i to je to…

njami… [lol]

New Report

Close