ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo ….ko sada misli izaći super povoljno! [thumbsup]

Kolega sada mogu izaći samo sitne buregđije. Cijena je već više navrata probijala 46 i uskoro će to biti potpora. Onom tko je danas nadokupio svaka čast, vrlo brzo će mu se sve isplatiti.

Treba uzeti u obzir i činjenicu da Lukšići preuzimaju Štrokove hotele, i da imaju pozamašan portfelj u Dubrovniku, možda ga i okrupne kao što to Valamar sad čini, ne bi se čudio. Familija Lukšić jako pazi na svaku kunu šta je okrene, u svakom slučaju jako interesentna dionica



Evo ….ko sada misli izaći super povoljno! [thumbsup]

Kolega sada mogu izaći samo sitne buregđije. Cijena je već više navrata probijala 46 i uskoro će to biti potpora. Onom tko je danas nadokupio svaka čast, vrlo brzo će mu se sve isplatiti.
[/quote]
To sam napisao u sarkastičnom tonu… slažem se sa vama, naravno!

Dugo je ova dionica kuburila na 35kn, no sve je manje onih koji su bili voljni po toj cijeni prodati. Pa je red da se podigne prag. Inače Dubrovnik je ruta za sve više cruzera, tako da nam predstoji odlično izvješće. A neki će tek tada početi kupovati


Dugo je ova dionica kuburila na 35kn, no sve je manje onih koji su bili voljni po toj cijeni prodati. Pa je red da se podigne prag. Inače Dubrovnik je ruta za sve više cruzera, tako da nam predstoji odlično izvješće. A neki će tek tada početi kupovati

A bolje da je i tad kupe nego da samo gledaju rast.
Kad se sjetim prije 4 godine kad je izasla na burzu u nekoliko dana je sa 85 kuna dosla na 280.
Ne kazem da ce se to i sada dogoditi ali trenutna cijena od 40-ak kuna nije skupa, a poslovanje svake godine ce biti bolje zahvaljujuci dosta novoj zicari.

veliki nalog je odma na otvaranju pokupljen. Sada se pojedini mali guraju na asku, a prave prodaje nema. Vjerojatno će se pojaviti kad prođemo 45kn. Pogledajte kolega koliko su sada fundamenti bolji nego prije 4 godine, a dionici i dalje slijedi napredak

Večernji list

Sukob Građevine na terenima ne bi se smjele vidjeti iz Grada

Projekt golfa na Srđu lomi se na plitičkim prepucavanjima

Problem će se pokušati riješiti u Utorak s potpresjednikom Vlade za investicije

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Večernji list

Sukob Građevine na terenima ne bi se smjele vidjeti iz Grada

Projekt golfa na Srđu lomi se na plitičkim prepucavanjima

Problem će se pokušati riješiti u Utorak s potpresjednikom Vlade za investicije


nije nego u srijedu: http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=13249 [yawn]

Ima li to kakve direktne implikacije na ATLN-R-A? šta je zemljište njihovo?


Ima li to kakve direktne implikacije na ATLN-R-A? šta je zemljište njihovo?

Nije njihovo zemljište, i nema nikakve direktne veze. Izgradnja golfa je ovdje zanimljiva jer bi vjerojatno povećala atraktivnost žičare, iako je po meni upitno koliko bi tu bilo koristi s obzirom da je taj cijeli projekt golfa kompletno zaokružen sa svojom infrastrukturom i ja nigdje nisam čuo za namjeru da bi se i žičara u njega integrirala. Ali sigurno je da ne može štetit.

Pa žičara je samom svrhom…položajem..funkcijom automatski integrirana u infrastrukturu golf terena, naravno ukoliko se realizira..Atraktivnost tu mislim da nije upitna..naprotiv …zagarantirana!

ljudi moji žičara je non stop puna kao šibica,gdje ćemo s tim golferima još ,da, jesen zima ali tada više neće biti popusta na karte [proud]

New Report

Close