ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a zna se kuda kruzeri idu… [wink]: http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-831/Bajs-Ova-godina-rekordna-u-kruzing-turizmu

kako bi protumačili stanje bida i aska?

bi li netko bio toliko ljubazan da prokomentira članak u današnjem JL, str. 4? ne mogu naći članak u online izdanju, pa…


kako bi protumačili stanje bida i aska?

Iskreno, ja sam očekivao više od izvješća, a čini mi se i ostali, jer sjetite se bida/aska prije izvješća!! Ne očekujem uskoro bitnije pomakem prema gore, jer za to nema osnove….
Zanima me ono zemljište u Čilipima, gdje je i kakvo je, to bi mogao biti eventualni generator…



kako bi protumačili stanje bida i aska?

Iskreno, ja sam očekivao više od izvješća, a čini mi se i ostali, jer sjetite se bida/aska prije izvješća!! Ne očekujem uskoro bitnije pomakem prema gore, jer za to nema osnove….
Zanima me ono zemljište u Čilipima, gdje je i kakvo je, to bi mogao biti eventualni generator…
[/quote]
mislite radi nafte [lol]

ZAGREB – Višemjesečna nagađanja ovih su dana napokon dobila i potvrdu: hotelska tvrtka Excelsa nekretnine u vlasništvu obitelji pokojnog Andronika Lukšića, čileanca hrvatskog podrijetla, mogla bi vrlo brzo postati vlasnikom hotelske grupacije Adriatic Luxury Hotelsa Gorana Štroka. Samim time Excelsa nekretnine postale bi i najznačajnija hotelska grupacija u Hrvatskoj. Naime, Excelsa nekretnine, koje u svom vlasništvu ima hotele Plavu lagunu u Poreču, Odisej na Mljetu, Vilu Argentinu u Dubrovniku te Croatiu u Cavtatu, dobile su službenu suglasnost da naprave dubinsko snimanje poslovanja kompanije Adriatic Luxury Hotelsa u čijem su vlasništvu hotel Bonavia u Rijeci te hoteli Excelsior, Bellevue, Dubrovnik Palace i Kompas u Dubrovniku. A to je najbolji znak da postoje realni izgledi da tvrtka Adriatic Luxury Hotelsi završe u rukama Guiellrma, najstarijeg sina Andronika Lukšića. Nakon što je „due diligence“ već napravila katarska tvrtka Quatar Holding, vlasnici Adriatic Luxury Hotelsa odlučili su pružiti priliku i obitelji Lukšić da se upozna s financijskim poslovanjem i stanjem pet njihovih hotela. Što znači da nisu do kraja zadovoljni ponudom koji je dala katarska tvrtka, te da je obitelj Lukšić, koju su neko vrijeme iz Dubrovnika sumnjičili da ih žele neprijateljski preuzeti, ipak dobila mogućnost da s Goranom Štrokom, i njegovim partnerima Europskom bankom za obnovu i razvoj te Svjetskom bankom, pregovara o kupnji njihovih hotela u Dubrovniku i Rijeci. Tako su nakon višegodišnjeg nadmetanja po svemu sudeći na kraju u najužem krugu za kupnju Štrokovih hotela ostala samo dvije tvrtke: Lukšićeva Excelsa i Quatar Holding. (TEKST: Igor Alborghetti) ČLANAK U CIJELOSTI PROČITAJTE U TISKANOM

U kojem god to tiskanom…. se članak u cijelosti može pročitati, taj (zar Alborghetti? ajme…) NEMA POJMA.
Vlasnik Plave Lagune (kao i ATLN) nije Excelsa Nekretnine, već Sutivan Investments Anstalt.

Sve u SKDD lijepo piše, samo se treba malo "zbrojiti".

Dakle, ATLN nije vlasnik PLAG, već i ATLN i PLAG imaju istog vlasnika (Lukšić grupu preko SIA)…

ja sam na bidu vidjet ćemo hoće li danas upast šta [proud]

Jeli ovaj vlak konačno kreće…ili da čekamo niže ? [wink]

Prije ovo drugo…
S hotelima se u Hrvata malo tko usrećio, a nakon što su dobili "zlatnu koku" u vidu žičare, sad im se još smiješi "olovna kugla" u vidu hotela… [sad]

ja sam unutra i čudim se onima koji prodaju po 36 [tongue]


ja sam unutra i čudim se onima koji prodaju po 36 [tongue]

a ovi sto su prodali na 34?
Izgleda da je 34 bilo dno,sad bi mogli lagano gore

New Report

Close