ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam ovu dionicu od kada je na burzi, i prvi put sam na njoj zaradio a drugi put popušio tri puta više.
mislim da ćemo se načekati s ovom dionicom, pogotovo mi koji smo ušli na 150+ HRK.
Ne razumijem postove da će dobro izvješće za neki kvartal dignuti cijenu znatno, pa valjda je svima jasno da jedino pravi igrači mogu dignuti dionicu.
Ali eto, nadam se da će svi bar nešto zaraditi na ovoj dionici.


imam ovu dionicu od kada je na burzi, i prvi put sam na njoj zaradio a drugi put popušio tri puta više.
mislim da ćemo se načekati s ovom dionicom, pogotovo mi koji smo ušli na 150+ HRK.
Ne razumijem postove da će dobro izvješće za neki kvartal dignuti cijenu znatno, pa valjda je svima jasno da jedino pravi igrači mogu dignuti dionicu.
Ali eto, nadam se da će svi bar nešto zaraditi na ovoj dionici.

DA,
treba bit razuman i reć da je dionica prije par mjeseci bila na 21,00 kn, sad je na 44,00 kn, dobar rezult je u ovoj cijeni ugrađen, al dugoročno ima potencijala.

Tko može čekati, neka čeka, nadam se i dočeka veće razine

[poud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Manja gužva na 40-41kn..interesenata ima.. [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


imam ovu dionicu od kada je na burzi, i prvi put sam na njoj zaradio a drugi put popušio tri puta više.
mislim da ćemo se načekati s ovom dionicom, pogotovo mi koji smo ušli na 150+ HRK.
Ne razumijem postove da će dobro izvješće za neki kvartal dignuti cijenu znatno, pa valjda je svima jasno da jedino pravi igrači mogu dignuti dionicu.
Ali eto, nadam se da će svi bar nešto zaraditi na ovoj dionici.

Ako ne razumijete ,pokušat ću Vam objasnit.
Dobro izvješće za neki kvartal ne bi trebalo dignut cijenu nego dobra izvješća za mnoge slijedeće kvartale zbog permanentnog priljeva sredstava od novog projekta žičare.Na razini godine (uprosječeno) to nisu mala sredstva,a onda će se rapidno povećavati i BV .Pa Vi nađite bolju soluciju.
Gledajte,cijenu dionice mogu dizati raznorazni parametri,ali ipak je najkvalitetniji parametar kvalitetan i vrlo isplativ rad tvrtke.To je slučaj ovdje.
Međutim ,razumijem i dioničare koji se boje jer su svašta vidjeli i doživjeli u ove 2-3 godine.
Moje je mišljenje da je sad pravo vrijeme za tržište kapitala,samo treba izabrati kvalitetne dionice,a
jedna od njih je ATLN.

klodovik

Uspavanka na ovoj dionici..meni jučer uletjelo nešto sitno po 39,xx..vjerujem da će biti bolje krajem mjeseca kad počnu stizati izvješća..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

stiglo izvješće, dobit za 9 mjeseci 4,3 mil. kn, povecanje dobiti 43%

bit će sve bolje i bolje, kruzera u dubrovniku koliko ti srce želi…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Na Srđ žičarom po promotivnim cijenama

Stanovnici Dubrovačko-neretvanske županije u razdoblju o 13. studenog 2010. do 28. veljače slijedeće godine, moći će na Srđ žičarom po promotivnim cijenama. Tijekom navedenog perioda cijena povratne karte za odrasle iznositi će 37 kuna, a dječje povratne karte 27 kuna (4-12 godina). U cijenu putne karte uključen je topli napitak u restoranu na gornjoj postaji žičare.
Radno vrijeme žičare tijekom studenog je od 9 do 17 sati, a tijekom prosinca, siječnja i veljače od 9 do 16 sati.

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=10998

Do kraja godine 13 radnih dana.
Ukupno u četvrtom 62 radna dana,što je i minimalan broj transakcija za opstanak u redovnom trgovanju.
Do sada napravljeno 43 transakcije i treba odraditi još 19.
potrudimo se da ne skliznemo u bedake
Način:sa minimalnim količinama na prodaji i na kupnji i nabidavanje pa ćemo to odraditi jako lako.


Do kraja godine 13 radnih dana.
Ukupno u četvrtom 62 radna dana,što je i minimalan broj transakcija za opstanak u redovnom trgovanju.
Do sada napravljeno 43 transakcije i treba odraditi još 19.
potrudimo se da ne skliznemo u bedake
Način:sa minimalnim količinama na prodaji i na kupnji i nabidavanje pa ćemo to odraditi jako lako.

jos 4 transakcije za odraditi [thumbsup]

Bravo lemi,dobro je da još neko pazi osim mene.

klodovik

Imamo li potrebnu "većinu"?

New Report

Close