ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa podjeli onda informacije sa nama zainteresiranima!!

ma kakav cash-r-a, 100% in

skoch,

zaobić ću odgovor na tvoj upit!

Osvrt na trgovinu,
jučer je na 42,00 kn bilo 2.000 komada na kupnji danas se kupac maknuo i žrtvovao malo dionica da ipak ispod 50 skupi dovoljnu količinu.

ps nadam se da vlasnici dionica ATLN razumiju o čemu se radi!

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

a po meni se radi o čistoj kapitalizaciji dobiti kupaca od razina oko 20-tak kn ili s druge strane smanjenju prosječne cijene ulaza kupaca od preko 100-tinjak kn

ma kakav cash-r-a, 100% in

stanje na jučerašnji dan odnosno zadnje trgovanje T-3

1. SUTIVAN INVESTMENTS ANSTALT 2.862.972 85,83 Osnovni račun VADUZ, LIHTENŠTAJN
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 56.353 1,69 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. BAKIĆ NENAD 10.896 0,33 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA + 1428 kom od 31.08.
4. BANOVAC LUINI 8.921 0,27 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
5. FRANIĆ SENKA 6.606 0,20 Osnovni račun KAŠTEL ŠTAFILIĆ, HRVATSKA
6. LEJO IVAN 5.316 0,16 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
7. ALVIŽ NICOLAS 4.558 0,14 Osnovni račun ŠIBENIK, HRVATSKA
8. GRIZELJ MIRO 4.469 0,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9.JUJNOVIĆ JADRANKA 4.200 0,13 Osnovni račun STOBREČ, HRVATSKA
10.BUNGIĆ FRANO 3.480 0,10 Osnovni račun JAJCE, BOSNA I HERCEGOVINA
Ukupno: 88,97

ma kakav cash-r-a, 100% in

Ako je neko nestrpljiv i nezna što bi sa ATLN može prodati na 42 kn 1.648 komada, ukolkiko mu treba za ženidbu!!!

ps Pokušaj rušenja nije uspio, jer kupac odusto žrtvovat vlastite dionice a prodavači shvatili da ova dionica je bombon a nema veze sa KRASom!

+ 150 komada
[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING

Kolega,nekako se olako otopio nalog od 1648kom… [undecid]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

dkinvest26,ne budimo razmaženi.
Na ovim cjenovnim razinama mora biti ulagača koji žele kapitalizirati dobit,a za veće razine ćemo vjerojatno pričekati FI trećeg kvartala da se ljudi uvjere koliko je ova dionica vrijedna.Mene ne treba nitko uvjeravat.
P.S.
Kada sam napisao "razmaženi",mislio sam između ostalih i na sebe samog.

klodovik


dkinvest26,ne budimo razmaženi.
Na ovim cjenovnim razinama mora biti ulagača koji žele kapitalizirati dobit,a za veće razine ćemo vjerojatno pričekati FI trećeg kvartala da se ljudi uvjere koliko je ova dionica vrijedna.Mene ne treba nitko uvjeravat.
P.S.
Kada sam napisao "razmaženi",mislio sam između ostalih i na sebe samog.

Shvaćam,nema žurbe [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Užas iznad Srđa
Zastala dubrovačka žičara, 1 sat visjeli nad provalijom

Grmljavinsko nevrijeme s obilnom kišom koje je u nedjelju navečer zahvatilo uže gradsko područje Dubrovnika izazvalo je probleme u napajanju električnom energijom, zbog kojih su zastale i dvije kabine dubrovačke žičare.
Zastoj se dogodio u nedjelju oko 18 sati, kad su se dvije kabine nalazile na pola puta između Grada i Srđa, piše Slobodna Dalmacija. Prekid vožnje potrajao je sat vremena, a prestrašeni izletnici naposljetku su prevezeni do donje postaje na dubrovačkom predjelu Ploče.

Uzrok zatajenja pogonskog sustava žičare, koja je počela voziti prema Srđu 10. srpnja, službeno nije poznat.

Inače, pripadnici Javne vatrogasne postrojbe Dubrovački vatrogasci zbog oluje su imali nekoliko intervencija na području Gorice Svetoga Vlaha, gdje je zbog udara groma došlo do zapaljenja čempresa i trave, a voda je prodrla u nekoliko prizemnih prostorija privatnih kuća, te do dubrovačkog hotela Lero.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

"Uslijed udara groma večeras je izbio požar na Gorici sv. Vlaha. Na teren su izašli vatrogasci, no, vatra je ugašena zahvaljujući i kiši koja je padala. Interveniralo se također i u Hotelu Lero čije je prizemlje bilo poplavljeno. Večerašnje nevrijeme praćeno grmljavinom i jakom kišom moglo bi biti uzrokom i zaustavljanja žičare za Srđ. Dogodilo se to oko 18 sati, a stanje se normaliziralo oko sat vremena kasnije. Trenutačno nije poznat točan uzrok zaustavljanju. Navodno se dogodilo uslijed slabijeg napajanja električnom energijom tijekom vremenskih neprilika"

http://www.dubrovacki.hr/clanak/22705/pozar-na-gorici-sv-vlaha-lero-u-vodi-zaustavljena-zicara

gismund i AAA,
na temelju tih sitnih i beznačajnih problema za sagledavanje cjelokupno izvrsne situacije u ovoj tvrtci,
vi biste željeli jeftinije kupiti dionicu.Rekao bih da je to vrlo legitimno,pa ako se neki kolebljivac uhvati u vašu mrežu,svaka vam čast.To će se još moći do idućeg izvješća,a kasnije vrlo teško.

klodovik

da li je ovo novi val uzbrdo ??? kupnja se popunjava, 1000 komada proslo, zadnja cijena 44 kn. Lako moguće obzirom da se približavaju rezultati za 3q, bit će zanimljivo nakon objave izvješća ….

New Report

Close