ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


počeli smo i lipariti 🙂

malo se igram,dosadno je [thumbsup]

hahah
ali te preskaču !

ma kakav cash-r-a, 100% in

ovaj put mi je procjena bila pogrešna, pogriješio sam za 1 dan, mislio sam da ćemo jučer uhvatiti 50 kn. istina, do 50 kn fali mizernih 37 komada ali evo, neću ih iz principa ja kupiti da ne namjestim sebi rezultat

moglo bi se reć da smo danas dobro utvrdili 40 kuna i čeka se novi klik…..

ma kakav cash-r-a, 100% in

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

kako je ljepo kada ti dionica u par mjeseci naraste preko 200%
[lol]

ma kakav cash-r-a, 100% in

u top 10 još se kupuje, promjena u odnosu na jučerašnje stanje:
9. JUJNOVIĆ JADRANKA 4.200 0,13 Osnovni račun STOBREČ, HRVATSKA (+701)

http://dulist.hr/content/view/10653/65/

Žičarom na Srđ dnevno tisuću posjetitelja

Žičaru su građani Dubrovnika s nestrpljenjem čekali i sretni dočekali. Sami užitak vožnje smanjen im je nakon što su čuli cijenu od deset eura po osobi. No, sezona je bila dobra, turista još ima pa investitori žičare mogu (za sada) biti zadovoljni prometom. O žičari smo naravno pitali i Pavu Župan Rusković u razgovoru za Dubrovački list.

– Sretna sam da žičara opet vozi i mislim da je to jedino što se u posljednje vrijeme u Dubrovniku kvalitetno novo dogodilo. Gospodin Oscar Hasbun (predsjednik Uprave Excelsa nekretnine koja je investitor izgradnje žičare op.a.) nedavno mi je rekao kako već sada imaju dnevno preko tisuću prodanih karata. Dakle to dokazuje da je žičara atrakcija. Što se tiče cijene od deset eura ne mislim da je skupo jer gost ne ide gore svaki dan – kazala je Pave Župan Rusković.
mb
Srijeda, 08 Rujan 2010

kad se netko pita zašto se tako ljepo dižemo, samo mu kažem "pa vozimo se na žičari"

here we go, here we go again

[lol]

ma kakav cash-r-a, 100% in

ako uzmemo da je podatak koji je iznijela p.rusković točan, to znaci povećanje uobičajenih prihoda u 3q za cca 6,5-7 mil kn. poslovni prihodi u 2009 i 2010 su bili na razinama od cca 2-2,5 mil kn po kvartalu. sami izračunajte povećanje ….


ako uzmemo da je podatak koji je iznijela p.rusković točan, to znaci povećanje uobičajenih prihoda u 3q za cca 6,5-7 mil kn. poslovni prihodi u 2009 i 2010 su bili na razinama od cca 2-2,5 mil kn po kvartalu. sami izračunajte povećanje ….

mene interesira kakva će biti dobit [rolleyes]

tenis,

sad je manje bitno hoće li dobit bit milju kuna veća ili manja…..1

Sad se nešto drugo događa, a to mi moderatori nedopuštaju da napišem!!! OK!

ps Zapravo, dovoljno je da vidite tko je vrlo intezivno kupuje i zašto baš ATLN žele u portfelju!

[wink]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close