ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova dionica je dugoročno ulaganje, a ako i dođe do istiskivanja dobro dođe, to će većina nas naplatit.
Ajmo u šoping………..


ako nije navlačenje, što onda onaj jedan stoji na 20 kuna na kupnji? igrice, a to mi se ne sviđa. zato – široko vam polje i zaradite.

Ta 1 dionica na bidu ili asku je svakodnevno na mnogobrojnim dionicama. puno puta sam mislio da sam shvatio igru, međutim uzalud vam trud svirači. To služi samo za zbunjivanje a sad jer to druka za gore ili dolje, nemojte se zamarati s tim. Nebitno je, ko da ga nema.

Evo recimo što zaključujete za ove 2 dionice na na 830 na atpl? ja ništa. To preporučam i vama.

nikako da se pokrenemo, šta ima novog u dubrovniku?

ma kakav cash-r-a, 100% in


nikako da se pokrenemo, šta ima novog u dubrovniku?

Ja jučer bio, ništa novoga… Cijene nekretnina u stagnaciji



nikako da se pokrenemo, šta ima novog u dubrovniku?

Ja jučer bio, ništa novoga… Cijene nekretnina u stagnaciji
[/quote]

a jel idu naprijed radovi na žičari?

ma kakav cash-r-a, 100% in


a jel idu naprijed radovi na žičari?

Sto nisu zabranjene zicare povise kuca?

konačno da i ova dionica polako ali sigurno dolazi u fokus. a što se tiče kuvajćana ne brinite, stižu, pokupovali su njihovi fondovi sve moguće nekretnine i projekte za buduće nekretnine u svim značajnijim turističkim destinacijama na svijetu pa nisu daleko ni od nas. cijena ? za njih prava sitnica, iako će se do tada na atln nabildati cijena.


A što je sa Kuvajćanima? Obično dolaze početkom ljeta dok im nije zima . Sudeći po nalozima na kupnji, vjerojatno su već na putu u Hrvatsku. [thumbsup]

Ovo je trebalo ići na topic ddjh. Sorry.
No drago mi je da se ova dionica pokrenula. Firma posluje pozitivno, izlazi se iz recesije a i ovako je pala puno previše.


konačno da i ova dionica polako ali sigurno dolazi u fokus. a što se tiče kuvajćana ne brinite, stižu, pokupovali su njihovi fondovi sve moguće nekretnine i projekte za buduće nekretnine u svim značajnijim turističkim destinacijama na svijetu pa nisu daleko ni od nas. cijena ? za njih prava sitnica, iako će se do tada na atln nabildati cijena.

krenulo nas krenulo, a i likvidnost nam skočila, nadam se da ćemo nastaviti istim tempom

ma kakav cash-r-a, 100% in

Promet nije značajan, ali nešto se dešava!!
Možda netko nešto zna ili pretpostavlja…..

Sukladno čl. 239. i 240. Pravila Zagrebačke burze radi održavanja pravičnog i urednog odvijanja tržišnih aktivnosti Burza može poništiti bilo koju transakciju pod predpostavkom da su elementi transakcije očigledno pogrešni. Obzirom da je provedenim nadzorom uočeno da su navedeni elementi očigledno pogrešni Burza je poništila transakcije br. 3694 -3700 dionicama ATLN-R-A. Zagrebačka burza d.d.

Pitanje je kome to smeta da se počisti ask do 30kn nakon spuštanja cijene na 20kn…..
ne možeš više ni kupit nešto jeftino čište savjesti…..

New Report

Close