ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bit će još oscilacija na tržištu, ali me poslovni rezultati vesele. Prepoznat će tržište vrijednost ove dionice. Dokapitalizacija je provedena po 70 kn (HELLOOO!!)

Ona dokapitalizacija po 70kn u kojoj sam ja htio sudjelovati nije uspjela.
Dakle ta nije provedena.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


hehe, kada krene krene, evo i zadnje iz portfelja da je krenula, ali stvarno smo na smješnim razinama, kad se sjetim da sam kupovao i iznad 120 kn a i prodavao

stvarno smo još uvijek na smiješnim razinama uzimajući u obzir potencijal ove dionice. mudar vlasnik, troškovi gotovo zanemarivi, vlasništvo atraktivnih (ponavljam atraktivnih, ne bilo kakvih)nekretnina, nova ulaganja na vidiku, prihodi će s godinama biti sve veći i veći. dugoročno ogroman potencijal, kratkoročno – do kraja godine na barem oko 100 kn po dionici

Ona dokapitalizacija po 70kn u kojoj sam ja htio sudjelovati nije uspjela.
Dakle ta nije provedena.


kako nije uspjela. uspjela je ali samo za gazdu.

počelo sve nešto na sitno šoping, a kad se katapultiramo [wink]

ma kakav cash-r-a, 100% in

zar ne vidite da vas pokušavaju navući na kupovinu? cijene jesu niske, no uvijek mogu biti i niže

...povijest se ponavlja...

I dok budu 50 kn, pričal buš da mogu niže. I na 300 kn buš čekal korekciju pa da kupiš po 250 kn. Prošel sam te škole. Ja sam sve ulupao zadnja 2 mjeseca u dionice i sad mirno čekam. Naravno i u atln.

…ovo je dionica koju treba zaobilaziti u velikom luku…a vidi joj se i po prometu…glavni igrači čekaju trenutak da istisnu male…i tu je igri kraj… [kiss]

Mogu me istisnuti dok plate dionicu 300 kn.
Ajde mi objasni otkud Sutivanu još 10%?
Može jedino kupovati na burzi a onda će ju platiti 300 kn.

mislim da luksić trenutno ne moze istjerati male niti to pokušava. 10% je preko 300 tisuća dionica, mora ih kupovati na burzi, a to bi vrlo brzo katapultiralo dionicu u neslućene visine (u rasponu od najmanje 200-300 kn) te bi takva investicija bila neisplativa. u svakom slučaju za sada radi dobar posao jer je firmu pretvorio u profitabilnu te radi na par novih akvizicija. profit i prinos će biti stabilni kroz budući dugogodišnji period. pravo pitanje je da li će sutivan svoj udio prodati nekom većem igraču, što nije nemoguć scenarij u dogledno vrijeme nakon oporavka tržišta nekretnina. a ne vjerujem da bi tada cijena bila sitna …

ako nije navlačenje, što onda onaj jedan stoji na 20 kuna na kupnji? igrice, a to mi se ne sviđa. zato – široko vam polje i zaradite.

...povijest se ponavlja...


ako nije navlačenje, što onda onaj jedan stoji na 20 kuna na kupnji? igrice, a to mi se ne sviđa. zato – široko vam polje i zaradite.

He he…..sad te je netko poslušao pa iz inata udro po bidu….čitav 1kom po 20kn…..
Nema veze….sad će kontra-reakcija…..kako to obično biva na ovakvim dionicama…..

Uppsss…..pa to je negativna blokada sa 20kn prometa…..tek sam sad skuzio sto je tip napravio…..
svaka cast na ovakvoj burzi koja to dopusta……

New Report

Close