ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se ovo isto čini kao dobra situacija za dokup. Danas sam postavio nalog na kupnji od 550 kom kako bih si smanjio prosjek ulaza,ali nisam siguran da mi je to pametan potez s obzirom da je ostala konkretna kupnja tek na 11 kn.

Izvješće za 1Q objavljeno. Čini se da si ipak bio u pravu, pamezan potez …

Koliko je to povećanje neto bobiti? 300-400% [thumbsup]

Povećanje netto dobiti skoro 300%, povećanje prihoda 150%. Molio bih netkoga od starijih i iskusnijih ako je voljan za komentar izvješća i cijene

295 % [shocked] [shocked]

ali na kupnji ništa novoga

ma kakav cash-r-a, 100% in

nije mi jasno da nema nikakvih pomaka na kupnji???
šta se zbiva dolje, koliko još ovima treba da izguraju male?

ma kakav cash-r-a, 100% in

1.SUTIVAN INVESTMENTS ANSTALT
2.862.972 85,83 Osnovni račun
2.HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU
56.353 1,69 Osnovni račun
3.PBZ D.D.
21.533 0,65 Skrb. račun
4.RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB
8.246 0,25 Skrb. račun
5.DIONICA BROD D.O.O.
5.700 0,17 Osnovni račun
6.MUSTAHINIĆ DAVOR
5.008 0,15 Osnovni račun
7.BANOVAC LUINI
4.822 0,14 Osnovni račun
8.LEJO IVAN
4.731 0,14 Osnovni račun
9.FRANIĆ SENKA
4.700 0,14 Osnovni račun
10.GRIZELJ MIRO
4.469 0,13 Osnovni račun
Ukupno: 89,29

ma kakav cash-r-a, 100% in

Stvarno čudno da nema nikakvih pomaka, izvještaj više nego dobar, dobit cca 1mil. kn za 1q (procjenjujem na godišnjoj bazi obzirom na veći prihod u 3q – ljetni mjeseci dobit od cca 6-7 mil kn) , cijena niska, … negativne činjenice su mali free float kao i da dionica još uvijek nije u fokusu investitora. U svakom slučaju dobra je stvar da je izgleda prodaja čvrsta i ne spušta se, to ulijeva nadu da kad jednom dionica krene uzbrdo ………………

konačno da neko malo lupi, ajde odblokirajte to da krenemo dalje

ma kakav cash-r-a, 100% in

kao što sam i rekao, čvrsta prodaja, ovdje nema drhtavih ruku … sve ispod 100 kn je i tako smiješna cijena. pa zašto mislite da je lukšić plaćao i preko 200 kn po dionici

hehe, kada krene krene, evo i zadnje iz portfelja da je krenula, ali stvarno smo na smješnim razinama, kad se sjetim da sam kupovao i iznad 120 kn a i prodavao

ma kakav cash-r-a, 100% in

Bit će još oscilacija na tržištu, ali me poslovni rezultati vesele. Prepoznat će tržište vrijednost ove dionice. Dokapitalizacija je provedena po 70 kn (HELLOOO!!)

New Report

Close