ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


1. SUTIVAN INVESTMENTS ANSTALT 2.862.972 85,83 Osnovni račun 2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 56.353 1,69 Osnovni račun [b][u]b]3. PBZ D.D. 21.436 0,64 Skrb. račun[/b[/u][/b] 4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 8.246 0,25 Skrb. račun 5. DIONICA BROD D.O.O. 4.800 0,14 Osnovni račun 6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 4.617 0,14 Skrb. račun 7. GRIZELJ MIRO 4.469 0,13 Osnovni račun 8. FRANIĆ SENKA 3.600 0,11 Osnovni račun 9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 3.509 0,11 Skrb. račun 10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.000 0,09 Skrb. račun Ukupno: 89,12 Jedini koji ozbiljno skuplja ovu dionicu, a ujedno i ruši, prodajom malih količina po ovim smiješnim cijenama i tako izaziva paniku[angry]

1Jeli moguce da je ovo na trecem mjestu PBZ investor mozda to opravdava to nebulozno ponasanje

Da,ali hajde odgonetni tko se krije iza skrbničkog[proud][proud]

DUBROVNIK – Tr­žište ne­kre­tni­na na ju­gu Hr­vat­ske u po­tpu­noj je sta­gna­ci­ji, ci­je­ne pa­da­ju, in­te­res ku­pa­ca sla­bi, po­nu­da ne za­do­vo­lja­va po­tra­žnju, a sve se to re­fle­kti­ra na po­slo­va­nje agen­ci­ja ko­je, u odno­su na pri­je dvi­je go­di­ne, bi­lje­že pad pro­da­je u ra­spo­nu od 50 do 60 po­sto. Čak i vr­lo atra­kti­vne ne­kre­tni­ne ko­jih je u du­bro­va­čkoj užoj je­zgri osta­lo izni­mno ma­lo na ku­pce če­ka­ju po ne­ko­li­ko go­di­na.

Prvo su cijene skočile za 500% pa sad eto padaju za nekakvih 20-30%. Stvarno strašno!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ma tko se to iskrcvava ovdje i ruši cijenu ? mali ?

Na HR burzi dionice treba kupovati po principu: kupi i zaboravi

Ja kupio prije par dana još 200 komada da smanjim prosjek. prije sam kupio po 200 i po 160 kn. A kaj je sada ovo? Na ovakav dan takav pad i još nema kupnje. He, he tak sam kupio lani Mbtn dok ga niko nije htio po 96 kn i znamo kud je otišao! Na 485 kn![thumbsup]

Prodaju pa kupuju HT , moš, mislit , ovo su malo sofisticiraniji , iz Čile-a

Čekajte danas vam se možda i posreći pa netko i kupi 10 dionica. Neki zalutali metak od HT-a.

pa dobro ljudi jel neko nazvao UNESCO ako več HANFA ne reagira, pa šta su to oni uzeli neki grad pod okrilje, koji još malo pa neče vrijedit ni lipu zajedno sa okolinom….
[sad]

sramota, nitko ne poduzima ništa
Dionica itekako vrijedi, doći će na svoje kad se veliki dogovore


sramota, nitko ne poduzima ništa Dionica itekako vrijedi, doći će na svoje kad se veliki dogovore

Zašto uvijek veliki/mali, pa to je kod nas sinonim za grabež, očitio da oni svi koji ovo kupuju znaju da kupuju “”shroth” i da to ništa ne vrijedi, HANFA opet zakazala ??????????????

Tu je očito nestao kamen sa kamena, za nepovjerovat, dozirano smanjenje ispod dnevnog limita od 10% nije očito dovoljno da bi HANFA reagirala, bez obzira što je očigledna pljačka prisutna , a Samodola (Samo bol) boli ona stvar za događanja, poslije će se čudom čudit , ” a u čemu je problem????”, budala

Zasto se ljudi tako cude?Ovakav pad burze,a galinac izjavi da je to samo korekcija,svasta.Izvlacenje mirovinaca samodolu sasvim normalna stvar.sta je ucinjeno s magom i fizulicem?nista kao uvijek.jos prije par godina covic iz plive kupovao dionice preije preuzimanja,koristio povlastene informacije-sta su rekli ak se sjecate?Rekli da nije bilo u skladu s etikom,hehe!eto vam hanfe.a kad vec govorimo o nasoj omiljenoj dionici,atlas nekretnine,recite gdje ima neki broj da se nazove ta firma,zasto nemaju internet stranice?takva firma,na burzi,s toliko nekretnina,bez internet stranice?kao dionicar se osjecam obavezan dati primjedbu nasoj upravi.A ono kad dionica zavrsi s dnevnim padom na zatvaranju jer je netko prodao jednu( 1) dionicu?samodolu je to normalno,kao i sve ovo sranje sto mnoge ljude ostavi bez para.Mene osobno ne,nisam prodavao vecinu tako da sam na standby-u.Prodate jednu dionicu za 60 kn,platite brokerima za uslugu 60-100 kn(ovisno o brokeru) i sto ste napravili?samodol,javi se nekad malo s pametnim izjavama,a ne prodavat maglu ljudima!

ne plaćaju svi brokeru.. ja npr. koristim usluge comlinebrokers.com i nema nikakvih fiksnih iznosa nego 0,6% i vozi.. a imam 30 kom. i kupovao sam u prosjeku po 60 kn… ja zadovoljan.. minimalan pad a dionica je odlična.. na duge staze, naravno..

Na HR burzi dionice treba kupovati po principu: kupi i zaboravi

New Report

Close