ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema tu ničega a uredno netko skuplja [sealed]

Molio bi znalce dali u slučaju squeezee out-a po zakonu obavezno ide procjena imovine-nekretnina i isplata preostalih malih dioničara po novo procijenjenoj vrijednosti?[embarass]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Molio bi znalce dali u slučaju squeezee out-a po zakonu obavezno ide procjena imovine-nekretnina i isplata preostalih malih dioničara po novo procijenjenoj vrijednosti?[embarass]

ja mislim da nije jer sam negdi cita da su iz solin gradje tuzili i na kraju i dobili spor jer nije bila isplacena fer cijena, samo nisam siguran

evo i objasnjenje http://en.wikipedia.org/wiki/Squeeze_out

koliko je ovdje squeeze out moguć?

moraju prvo skupiti 95% vlasništva

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color]


Jel može biti da se očekuju slabi poslovni rezultati pa zato ova dionica tako jako pada?? Stvarno već dugo ima negativni trend, što je pomalo zabrinjavajuće!!

Pa da ima gubit ko Citygroup( 10 mlrd dolara) niže ne može past.
No, mi stariji dioničari znamo je u dokapitalizaciji od strane većinskog vlasnika Dug pretvoren u vlasnički udio i da bi poslovanje prvi put nakon dugog vremena trebalo biti pozitivno. tako iz uprave tvrde pa nema razloga da tako i ne bude. S 9. mjesecom još nije moglo biti pozitivno izvješće jer je dokapitalizacija bila u 10. mjesecu. Nakon izvješća dionica ide na stare razine cca 200 kn ali vjerojatno će ju insajderi podići i prije. [thumbsup]

navodno i HPB osniva nekretninski fond sta mislite kako bi to moglo utjecat na ATLN

volio bih da mi netko objasni malo više o nekretninskim fondovima… kako funkcioniraju, kakav je prinos i sl..

i zapravo jesu li u neku ruku atlas nekretnine lukšićev “nekretninski fond”?


Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color] Šala: ” Jel može biti da se očekuju slabi poslovni rezultati pa zato ova dionica tako jako pada?? Stvarno već dugo ima negativni trend, što je pomalo zabrinjavajuće!! ” Pa da ima gubit ko Citygroup( 10 mlrd dolara) niže ne može past. No, mi stariji dioničari znamo je u dokapitalizaciji od strane većinskog vlasnika Dug pretvoren u vlasnički udio i da bi poslovanje prvi put nakon dugog vremena trebalo biti pozitivno. tako iz uprave tvrde pa nema razloga da tako i ne bude. S 9. mjesecom još nije moglo biti pozitivno izvješće jer je dokapitalizacija bila u 10. mjesecu. Nakon izvješća dionica ide na stare razine cca 200 kn ali vjerojatno će ju insajderi podići i prije. [thumbsup]

[lol] [lol]

Englezima Hrvatska top destinacija za ulaganje u nekretnine

Business.hr
05.02.2008 13:55
Pročitaj komentare(1)

Prema ispitivanjima engleske internetske stranice Nubricks.com ulaganje u vikendice izvan Otoka ponovo je in. Blog, koji za sebe kaže da je posvećen izgradnji novih kuća u inozemstvu, proveo je ispitivanje na kojim bi destinacijama Englezi najrađe kupili vikendicu.
Na listi top našle su se, osim uobičajenih želja o Francuskoj i Španjolskoj, Grčka, Malta, Hrvatska i Canada.

„Iako količina ljudi koja kupuje nekretnine isključivo radi zarade raste iz dana u dan, broj kupaca nekretnina još je uvijek stabilan i drži tržište izvan vode“, zaključili su u ispitivanju.

vidiš što je prava dionica, sve padaju osim ove(jer kad smo mislili da smo na dnu ovi su još kopali dublje,sad im je dosadilo, tako će bit i sa crobexom, samo treba ćekat da se umore od kopanja)[pray]

New Report

Close