ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne treba niti iskazivati pravu vrijednost ista će se procijeniti od strane sudskog vještaka, a prikikom Squeze outa, Ova dionica najvjerojatnije pada zog toga jer je u USA p….zdarija sa nekretninama, moš mislit.

Griješite kolega,razlozi su malo drugačiji.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Griješite kolega,razlozi su malo drugačiji.[wink]

Kolega budite ljubazni pa podijelite sa ostalima razloge[wink]

[url="http://www.sarajevo-x.com/clanak/070527026"][color=blue]TKO JE JAMIO,JAMIO![/color][/url]

dali je moguce da je ovo ‘Quaestus nekretnine’ razlog pada cijene atlas nekretnina s obzirom na sva spletkarenja postojece uprave mislim da nije nemoguce da pokusavaju doc do sta vise dionica kako bi ih poslje mohli prodat ovom novoosnovanom fondu.

ovo je samo moje razmisljanje o mogucim razlozima pada ove dionice


macro: ” ne treba niti iskazivati pravu vrijednost ista će se procijeniti od strane sudskog vještaka, a prikikom Squeze outa, Ova dionica najvjerojatnije pada zog toga jer je u USA p….zdarija sa nekretninama, moš mislit. ” Griješite kolega,razlozi su malo drugačiji.[wink]

Sory, niste baš najbolje shvatili poantu, kolega, pročitajte malo pažljivije


dali je moguce da je ovo ‘Quaestus nekretnine’ razlog pada cijene atlas nekretnina s obzirom na sva spletkarenja postojece uprave mislim da nije nemoguce da pokusavaju doc do sta vise dionica kako bi ih poslje mohli prodat ovom novoosnovanom fondu. ovo je samo moje razmisljanje o mogucim razlozima pada ove dionice

Ovo nije samo vaše razmišljanje. Atln im bude odskočna daska za ulazak na tržište. Zamisli fond koji ima masu debelo podcijenjenih dionica,a član uprave fonda je ujedno i većinski vlasnik te podcijenjene firme. On sam može dozirati koliki će prinos imati fond, a s tim naravno i dionice atln budu krenule prema realnoj vrijednosti.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."


Prizma10: ” dali je moguce da je ovo ‘Quaestus nekretnine’ razlog pada cijene atlas nekretnina s obzirom na sva spletkarenja postojece uprave mislim da nije nemoguce da pokusavaju doc do sta vise dionica kako bi ih poslje mohli prodat ovom novoosnovanom fondu. ovo je samo moje razmisljanje o mogucim razlozima pada ove dionice ” Ovo nije samo vaše razmišljanje. Atln im bude odskočna daska za ulazak na tržište. Zamisli fond koji ima masu debelo podcijenjenih dionica,a član uprave fonda je ujedno i većinski vlasnik te podcijenjene firme. On sam može dozirati koliki će prinos imati fond, a s tim naravno i dionice atln budu krenule prema realnoj vrijednosti.

zato cu ja samo jos vise kupovat ove dionice po ovim mizernim cijenama jer ako cijena cijena kvadrata zemlje u cilipima vridi 55kn/m2 onda idem i ja dole kupit par desetaka tisuca kvadrata i prst u uho jer sam zemljoposjednik ali svi znamo da ni ako je ta parcela poljoprivredno zemljiste nemoze kostat pisljivih 7.5E po kvadratu


Bare: ” macro: ” ne treba niti iskazivati pravu vrijednost ista će se procijeniti od strane sudskog vještaka, a prikikom Squeze outa, Ova dionica najvjerojatnije pada zog toga jer je u USA p….zdarija sa nekretninama, moš mislit. ” Griješite kolega,razlozi su malo drugačiji.[wink] ” Sory, niste baš najbolje shvatili poantu, kolega, pročitajte malo pažljivije

Sorry,skužio,[undecid]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

možda na proljeće bude sunca i za nas, http://www.dubrovnik-portal[thumbsup]


možda na proljeće bude sunca i za nas, http://www.dubrovnik-portal[thumbsup]

odlicna vijest za atlas ali sada mi je jos manje jasan ovaj pad koji je zadesija ovu dionicu

šilok:

možda na proljeće bude sunca i za nas, http://www.dubrovnik-portal[thumbsup]

odlicna vijest za atlas ali sada mi je jos manje jasan ovaj pad koji je zadesija ovu dionicu

Nadam se kolega da će i prodaja karata za žićaru ići preko Alas turističke agencije jer sam i tamo opasno u minusu !

A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
[info][add][mail]
Herm Albright

nisi u gorem od ove, ali eto dokapitalizacije[rolleyes]

Koja dokapitalizacija..nema od toga ništa..[cry]

New Report

Close