ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da Fima equity opsano izlazi . Po količini prodaje ovo ide ispod 80kn !

na 4300 sve prodajem...

Nisam pratio, gdje je nestao nalog od 47xx?

Nešto mi nije jasno. da li je Fima imala pravo na dokapitalizaciju ili ne? Ako je, onda lako nama prodaje po 85 kn. Ali ovo nije posao samo za hanfu nego i za zatvor. Ako to prođe nekažnjeno, zaboravite EU zauvijek. Osobno ću sve pokušati da ovo dođe do EU kao tipičan primjer mita i korupcije.[angry]


Nešto mi nije jasno. da li je Fima imala pravo na dokapitalizaciju ili ne? Ako je, onda lako nama prodaje po 85 kn. Ali ovo nije posao samo za hanfu nego i za zatvor. Ako to prođe nekažnjeno, zaboravite EU zauvijek. Osobno ću sve pokušati da ovo dođe do EU kao tipičan primjer mita i korupcije.[angry]

IDEMO DALJE! [wink] hehe kakav narod takva vlast!

[url="http://www.sarajevo-x.com/clanak/070527026"][color=blue]TKO JE JAMIO,JAMIO![/color][/url]


Nešto mi nije jasno. da li je Fima imala pravo na dokapitalizaciju ili ne? Ako je, onda lako nama prodaje po 85 kn. Ali ovo nije posao samo za hanfu nego i za zatvor. Ako to prođe nekažnjeno, zaboravite EU zauvijek. Osobno ću sve pokušati da ovo dođe do EU kao tipičan primjer mita i korupcije.[angry]

Eto, oznacio sam na grafikonu gdje se nalazimo… Sto znaci da je dno blizu?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ja mislim drage kolege da to nisu Čilenci nego nekakvi Kolumbijski drug kartel iz Bogote,koji tu pere neku lovicu.Sutivan invesments ?Moš mislit !Kome je u interesu da ti dionica se valja po dnu ?Kojem managmentu?Po tome Dubrovnik i njihove nekretnine ne vrijede apsolutno ništa!Izgleda da Dubrava i Sesvete kad se zbroji vrijednost zemljišta vrijedi 100% više !

ATLAS NEKRETNINE D.D./REDOVNA DIONICA ATLN-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. SUTIVAN INVESTMENTS ANSTALT 2.862.972 85,83 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 56.353 1,69 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 20.009 0,60 Skrb. račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 19.858 0,60 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 15.994 0,48 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 8.246 0,25 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 4.617 0,14 Skrb. račun
8. GRIZELJ MIRO 4.469 0,13 Osnovni račun
9. ŽUNIĆ IVICA JOSIP 3.924 0,12 Osnovni račun
10. DIONICA BROD D.O.O. 3.300 0,10 Osnovni račun
Ukupno: 89,93

Fima prodala 280 a Erste 100 komada. Izgleda da ipak većinu prodaju mali koji spuštaju prodaju a onaj veliki nalog na 5000, kad je 300 komada prodano se je maknuo. Nemam mostić pa nek me netko ispravi ako griješim.

di idemo sutra, dali moze nize od ovoga

Nadam se da hoće, ja ću probati ubost na 80,xx… Pa kad se FIMI već žuri van s gubitkom od 50%, nek poklone još jeftinije od ovoga [wink]

Ignore: KressoM, delux


Nadam se da hoće, ja ću probati ubost na 80,xx… Pa kad se FIMI već žuri van s gubitkom od 50%, nek poklone još jeftinije od ovoga [wink]

Nebi baš rekao da to samo Fima prodaje, ako uopće prodaje otkad je cijena ispod 100 kn. Vidim samo da netko veliki marljivo skuplja i namjerno cjepka naloge da se ne skuži. A mali se guraju na prodaju i jeftino mu prodaju.

Lopovi (mislim na več,. dion.) dionica se rani kupovinom ili prodajom, a oni ni da bi jer im ovo odgovara (sukladno planu) , dok HANFA ne trza !!!!

New Report

Close